Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-20 5:08:53
Autor Wiadomość
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 22 grudnia 2002     The Gathering Storm - czy warto? Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy warto zdobyć się na ten wydatek. Nowe kampanie swoją drogą. Najbardziej interesują mnie wasze opinie na temat nowej ścieżki dźwiękowej. Podzielcie się proszę swoimi uwagami.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Faramir



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: za chwilę Poznań

Wysłany: 22 grudnia 2002     The Gathering Storm - czy warto? Odpowiedz z cytatem

a ja też chciałbym się coś o tym dodoatku dowiedzieć, np. czy poprawiła się sztuczna inteligencja?
___________
Często i gęsto!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Elias



Dołączył: 6 czerwca 2000
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 23 grudnia 2002     The Gathering Storm - czy warto? Odpowiedz z cytatem

Inteligencja sie nie poprawila.
Nowych rzeczy tez niewiele doszlo, 4 nowe potworki (im dalej w kampaniach, tym ich wiecej), pare budynkow, kilkanascie artefaktow.
Natomiast kampanie sa nawet dosc ciekawe, mapy czesto sa tak ustawione ze gracze kompa maja latwy dostep do naszych terenow, a my musimy sie przebijac dlugo i daleko zeby do nich dojsc. 2 kampanie sa dosc trudne na poczatku (Zycie i smierc, barbarzynca), gdyz zaczynamy bez miasta, ktore musimy najpierw zdobyc, co nie jest takie latwe (barbarzynca musialem nawet sobie zmniejszyc stopien trudnosci do advanced, zeby sie nie meczyc). Mamy za to 5 ciekawych bohaterow, nie liczac Bohba, ktory nie ma skilla Walka wszyscy pod koniec kampanii praktycznie sami potrafia rozgromic duze armie. A szosta kampania jest dopiero trudna, chociaz krotka. Okazuje sie nagle, ze tych 5 bohaterow wobec duzej ilosci nowych stworow tez moze miec problemy. Ostatnia bitwa okazala sie latwa, Hexis szybko ginie z reki swoich wlasnych oddzialow (nie ma jak to Hipnoza), ktore potem sie wyrzynaja wzajemnie z niewielka pomoca naszych bohaterow.

___________
There can be only one!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
tse tse



Dołączył: 12 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Białobrzegi n. Pilicą

Wysłany: 13 kwietnia 2003     The Gathering Storm - czy warto? Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ktos jeszcze nie ma wersji podstawowej to warto z całą pewnością, ponieważ w Empikach można dodatek dostać gratis do wersji podstawowej :D natomiast jeżeli ktoś już ma H4 wtedy warto się zastanowić.
Ja uważam jednak, że H3 jest najlepsze a dodatek itak mam bo mam wszystkie jakie są :-).
Każdy prawdziwy fan hirołsików nie będzie się długo zastanawiał - tylko kupi.

___________
Hattrick VII.42 - moja liga
Pilica piłkarska stolica :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sir Wookash



Dołączył: 30 marca 2003
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 12 maja 2003     The Gathering Storm - czy warto? Odpowiedz z cytatem

Co do tej nowej ścieżki dźwiękowej to jest to tylko nowy podkład w menu. Ogólnie WoW jest chyba lepszy, ponieważ posiada wszystkie nowe rzeczy (oprócz kampanii i scenariuszy) wprowadzone w TGS.
___________
Peace!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haarald



Dołączył: 23 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: Ors Imperior

Wysłany: 12 maja 2003     The Gathering Storm - czy warto? Odpowiedz z cytatem

Jesli dłubiesz w edytorze to na pewno warto. Na pewno jest to lepszy dodatek niż TGS.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Kumbat



Dołączył: 11 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: Knurów

Wysłany: 30 grudnia 2003     The Gathering Storm - czy warto? Odpowiedz z cytatem

Warto czy nie warto ,to jest pytanie.
To tylko zależy od której strony na to popatrzymy,z uwagi na nowe możliwości w edytorze to warto ,ale jeśli jesteś osobą która nie czuje się w edytorze to raczej nie warto ponieważ kilka potworów ,kampani i map to nie powód aby wydawać kase(możne je ściągnąć nawet z jaskini oprócz tych pierwszych).

___________
Grajcie w RPG papierowe...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.