Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-03-29 13:51:54
Autor Wiadomość
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 13 marca 2004     O tym, jak rozsławiano Osadę :) Odpowiedz z cytatem

Miałem jush pisać to dawno, lecz piszę dopiero teraz... lepiej późno nish wcale :)

:arrow: po pierwsze:
Nasi MInstrele/Gawędziarze/ co jest dalej ;) o3mują pochwały od mojego znajonego i od jego znajomych i od znajomych jego znajomych za to co robią, za to co piszą!!
Przekazuję te pozdroofka Ja, gdyż Oni dają na modemie i dlatego nie złożyli podania od klucze (nie mają czasu na większe udzielanie się nad ściąganie hurtowo opowiadań z OSady ;) ).

:arrow: po drugie:
Sami Oni rozsławiają Osadowe opowiadania. Zapytacie "Jak??", dlatego śpieszę Wam z odpowiedzią- recytują Je :).
W najbliższym końqrsie recytatorskim z jakim biorą udział moj znajomy będzie mówił "Golema" Sandro, " Ballada o ławce na Dworcu Centralnym" Aiwelosse i coś WWalkera, ale za Chiny nie pamiętam co :(

Jako autorów wpisali Was, wraz z przydomkami- ciekawe fto z komisyi będzie znał Was :)

Tak to wygląda :)

Aha, tak przy okazyi, kciałem poruszyć pewną sprawę, o ftórej ongiś mówiłem Giunei:
Czy nie dałoby się zrobić czegoś takiego, żeby w Osadzie, przy danym utworze byłą opcja pokazania CAŁEGO utworu na 1 stronie?? To przyśpiesza proces ściągania na dysk utworów i może być przydatne szczególnie modemowcom (moi znajomi, jak tash iwelu Jaskinoiwców, ot chóćby Faramir ;) )??

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Faramir



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: za chwilę Poznań

Wysłany: 13 marca 2004     O tym, jak rozsławiano Osadę :) Odpowiedz z cytatem

Wooow!

Dzieło z Osady na jakimkolwiek konkursie recytatorskim to już jest naprawdę coś! Jedna tylko uwaga: następnym razem lepiej się jednak zapytać o to, czy Autorzy zgadzają się na to, by ich utwory wykorzystać. Osobiście nic przeciw temu bym nie miał (a patrząc na osoby, które wymieniłeś - Aiwe, WW, Sandro - uważam, że oni też nie powinni mieć żadnych przeciwskazań) jednak mimo wszystko o zgodę zapytać by wypadało. Bo, a nuż... Z prawami autorskimi, to jednak nie ma żartów ;) Mówię jako syn prawniczki :)

PS. A pokazałbyś im coś mojego? :)

___________
Często i gęsto!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 13 marca 2004     O tym, jak rozsławiano Osadę :) Odpowiedz z cytatem

Faramir (cytat):
Jedna tylko uwaga: następnym razem lepiej się jednak zapytać o to, czy Autorzy zgadzają się na to, by ich utwory wykorzystać. [...] jednak mimo wszystko o zgodę zapytać by wypadało. Bo, a nuż... Z prawami autorskimi, to jednak nie ma żartów ;) Mówię jako syn prawniczki :)

Tak, jesne- lecę do Mickiewicze się pytać, czy mogę recytować w końkursie jego balladę... .
W dobrym guście to to by było, zgodzę się, ale nie popadajmy w skrajności ;)

Faramir (cytat):

PS. A pokazałbyś im coś mojego? :)

Ja im nic nie pokazuję (no może tylko Osadę swego czasu ;) ), bo Oni sami robią sobie posiedzenia 1-2h, podczas których zasysają wsyztsko co popadnie, a znajduje się w Misternych (Porzuconych, Złotych, niepoważnych ;) ).
Ale jestem pweien, że jush cuś Twojego przeczytali :)

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sandro



Dołączył: 15 października 2002
Posty: 164
Skąd: kaLISZ

Wysłany: 13 marca 2004     O tym, jak rozsławiano Osadę :) Odpowiedz z cytatem

Cytat:
następnym razem lepiej się jednak zapytać o to, czy Autorzy zgadzają się na to, by ich utwory wykorzystać.


Zawczasu oświadczam, że wszelkie próby NIE wykorzystywania i NIE stawiania za wzór mej TFUrczości spotykać się będą z moją głęboką niechęcią. Tak trzymać, znajomi MiBa!!!

:wink:

___________
I.Am.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Aiwelosse



Dołączył: 17 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: okolice Piły

Wysłany: 17 marca 2004     O tym, jak rozsławiano Osadę :) Odpowiedz z cytatem

Jeżeli o mnie chodzi - to pełne błogosławieństwo :) Wszystkie moje wierszyki i opowiastki mają licencję freeware: uzywac można ich do woli, byle nie przekręcając nazwiska ;) I cieszę się, że wśród tylu wybitnych dzieł wybór padł właśnie na "Balladę...". Miłe :)

Nie zapomnij napisać, jak poszło chłopakom ;)

___________
S. Grochowiak: "Mikroliryka" (fragment)

Gdy o księżycu - to mówić łyżką od soli,
Gdy o słowikach - to znać kaniony ich gardeł,
Gdy o miłości - to kłaść w milczeniu na stolik
Włosy twoje osobne
I twarde
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Guinea



Dołączył: 20 maja 2000
Posty: 164
Skąd: że znowu!

Wysłany: 17 marca 2004     O tym, jak rozsławiano Osadę :) Odpowiedz z cytatem

Heh a Far obiecał zaśpiewać moją piosenkę z Eksa... :P. Nie wiem czy zjawię się w Kraku, ale nawet jeśli nie, to i tak go zmuście żeby śpiewał i podzielcie się potem wrażeniami :)))).
___________
Achtung! Weasel!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Faramir



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: za chwilę Poznań

Wysłany: 17 marca 2004     O tym, jak rozsławiano Osadę :) Odpowiedz z cytatem

Cholera, nie zapomniał! :)

Tja, już to widzę, pewnie ktoś ze sobą dyktafon weźmie, coby potem na Forum wszystkim to udostępnić. No, ale dobra, sami chcieliście! :))

___________
Często i gęsto!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Iscandel



Dołączył: 16 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Turek a posty z serca ;)

Wysłany: 10 maja 2004     O tym, jak rozsławiano Osadę :) Odpowiedz z cytatem

Hmmm rozprowadzanie textów z osady czemusz ja na to wcześniej nie wpadłem jeśli autorzy sie na to zgadzają ja zabieram się do roboty.
Możecie być pewni żę wasze dzieła bedą znane :wink: przynajmniej niektóre :P
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Aiwelosse



Dołączył: 17 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: okolice Piły

Wysłany: 10 maja 2004     O tym, jak rozsławiano Osadę :) Odpowiedz z cytatem

Iscandel: Najpierw je czytaj i oceniaj :) Tego te teksty najbardziej potrzebują :) No bo, rzeknijmy sobie wprost, i w Imperium im się reklama przyda :) Bardzo, bardzo :)
___________
S. Grochowiak: "Mikroliryka" (fragment)

Gdy o księżycu - to mówić łyżką od soli,
Gdy o słowikach - to znać kaniony ich gardeł,
Gdy o miłości - to kłaść w milczeniu na stolik
Włosy twoje osobne
I twarde
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Iscandel



Dołączył: 16 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Turek a posty z serca ;)

Wysłany: 28 maja 2004     O tym, jak rozsławiano Osadę :) Odpowiedz z cytatem

Odkąd jestem osadnikiem czytam na nowo i oceniam Aiwelosse :D
A co do rozsławiania to zkopjowałęm i wydrukowałem około 10 opowiadań i 15 wierszy kartki są w obiegu jak na razie to najbardziej podobała się "Dziś pokoik dziecinny... " autorstwa Aiwelosse
"Ballada o ławce na Dworcu Centralnym " znów jego autorstwa i "piosenka o tchórzofretkach" autorstwa Guiego (ekskretyment jakby ktośnie wiedział:D)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.