Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-23 15:46:29
Autor Wiadomość
Faramir



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: za chwilę Poznań

Wysłany: 23 stycznia 2004     Qmitet Organizacyjny Konwenta Odpowiedz z cytatem

Kresa także bym spotkał z wielką przyjemnością. Jeśli chodzo o Dukaja, to czułbym się chyba zbyt onieśmielony i nie odzywałbym się raczej wcale, coby jakiejś głupoty nie palnąć :)

Jeśli chodzi o muzykę... w moim wypadku jedyną poprawną odpowiedzią jest Myslovitz :))))

___________
Często i gęsto!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
@lan



Dołączył: 26 listopada 2003
Posty: 164
Skąd: Chwilowo Gdańsk ;)

Wysłany: 23 stycznia 2004     Qmitet Organizacyjny Konwenta Odpowiedz z cytatem

Faramir (cytat):
Jeśli chodzi o muzykę... w moim wypadku jedyną poprawną odpowiedzią jest Myslovitz :))))

Brawo dla tego Pana :) ! Choć chyba nie ma szans na Myslovitza, to juz zbyt znany i rozchwytywany zespół, z tego samego powodu zapewne nie ma szans na Sapkowskiego :( ...
A ja marzyłbym również o spotkaniu z Jonem van Caneghem`em.

___________
"Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty."
A. Sapkowski
Jabber | Przewodnik po IJB | Histmag
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Irvin



Dołączył: 29 października 2002
Posty: 164
Skąd: z daleka...

Wysłany: 28 stycznia 2004     Qmitet Organizacyjny Konwenta Odpowiedz z cytatem

Proponował bym rozdzielić jakoś pracę. Na razie każdy mówi, a ja mogę, albo coś w tym stylu. Można zrobić listę punktów programowych które są już na 100% pewne, i niech część osób się nimi zajmuje. Lista będzie otwarta, więc jeśli coś jeszcze wymyślimy to się dorzuci...
___________
Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sperzdechly



Dołączył: 30 maja 2003
Posty: 164
Skąd: Iława

Wysłany: 1 lutego 2004     Qmitet Organizacyjny Konwenta Odpowiedz z cytatem

Jesteśmy kolejny miesiąc bliżej konwentu. :)

Czy można by prosić o podsumowanie tego co dotychczas zostalo ustalone? Gren? Mógłbyś napisać na czym w tej chwili stoimy? Co jest pewne na 100%, a jakie sprawy jeszcze wymagają dopracowania?

Może dokonalibyśmy jakiegoś podziału obowiazków, jesli chodzi o sprawy wymagające jeszcze pracy/przygotowań/dogadania? Ja jestem chętny do pomocy, ale nie wiem czym mam się zajmować...

A jak konwent wygląda od zaplecza? Czy udało się pozyskać jakiś sponsorów? Czy wiadomo już skąd będą identyfikatory i ewentualnie inne gadżety? Jak wygladają rozmowy z gminą? Co z posiłkami? Jakie są szacowane koszty konwentu? Jakimi funduszami dysponujemy? Ile będzie wynosiła akredytacja?

___________
"A ja wierzę w święte jeże
Kocham siebie i należe
Kiedy piję, piję szczerze
Kiedy piję, Bóg mnie strzeże"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Grenadier



Dołączył: 20 lipca 2000
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 8 lutego 2004     Qmitet Organizacyjny Konwenta Odpowiedz z cytatem

Garść kolejnych informacji będzie jutro. Powoli także rozpisuję na zadania program.

Uwaga - za tydzień w wawie będzie spotkanie przedkonwentowe gdyż jednym z tematów dyskusji będzie właśnie nasz zlot. Tarband w imieniu pozostałych poprosił mnie o garść tematów do dyskusji. Jezeli gdzieś jeszcze będą organizowane podobne spotkania - np. Wrocław i chcecie ode mnie otrzymac tematy do rozmowy - ślijcie prośbe na majla.

___________
Będziemy się żegnać...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
ixcesal



Dołączył: 29 października 2002
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 26 lutego 2004     Qmitet Organizacyjny Konwenta Odpowiedz z cytatem

MiB (cytat):

H3- CD potrzebne do rozpoczęcia gry (i tylko hostowi), potem można CD z napędu wyciągnąć :)
H4- tu gra chyba w ogóle bez CD chodziła, więc tyż tylko 1 wersja starczy.

Skoro możecie pogadać z Ubi, to fajnie, ale szybciej i (chyba) prościej będzie pogadać z CDProjektem :).


Przypominam iż licencja obejmuje ilość instalacji!!!!!
Trzeba przeanalizować jak się ma licencja HOMM do gry sieciowej instalowanej z jednego nośnika.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Voldo



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: Ruda Śląska (koło Katowic)

Wysłany: 5 marca 2004     Qmitet Organizacyjny Konwenta Odpowiedz z cytatem

:arrow: Odnośnie zaproszenia gości proponuję Jacka Piekarę. Jest to autor "Sługi Bożego" a ponadto zastępca red. nacz. i redaktor merytoryczny magazynu "FANTASY". Chyba nie trzeba przypominać że ww czasopismo mogłoby objąć patronat medialny nad konwertem, zamieścić jakąś notkę konwercie i Jaskini. Wymarzona reklama.

:arrow: ktoś już wspominał o checi walki rycerskiej. Tak się składa, że mogę to umożliwić. Posiadam dwa miecze treningowe takie jak te http://www.allegro.pl/show_item.php?item=21882571 (niezwykle lekkie przydatne tylko do ćwiczeń zręczności) Może nie bedzie to taka prawdziwa bitwa, ale radość zamachnięcia się mieczem powinna to wynagrodzić. No i ran nie będzie :twisted: .

___________
"Cum tacent, clamant" - Milczenie jest wymowniejsze od słów
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sandro



Dołączył: 15 października 2002
Posty: 164
Skąd: kaLISZ

Wysłany: 5 marca 2004     Qmitet Organizacyjny Konwenta Odpowiedz z cytatem

Rzucam pod rozwagę zaproszenie pana Krzysztofa Krawczyka.

A pan Piekara to grejt pomysł. Popieram!

___________
I.Am.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Irvin



Dołączył: 29 października 2002
Posty: 164
Skąd: z daleka...

Wysłany: 8 marca 2004     Qmitet Organizacyjny Konwenta Odpowiedz z cytatem

To co z tym planem działania (co kto robi??).
___________
Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Lobo



Dołączył: 18 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: i po co?

Wysłany: 19 maja 2004     Qmitet Organizacyjny Konwenta Odpowiedz z cytatem

Jestem za Piekarą(jesli nieaktualne to pamiętajcie, nie było mnie 2 miechy:). Sługa Boży i Młot na Czarownice to świetne książki przy których można też niezle sie pośmiać.
___________
Tak dryfuje nam życie,
po omacku, we mgle...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 21 czerwca 2004     Qmitet Organizacyjny Konwenta Odpowiedz z cytatem

Mam takie pytanie do Grenadiera:

Pisałeś w topiq Oficjalne, że udział przedstawicieli IJB w kolejnych punktach programu dla nie-Jaskiniowców jest niezbędny, a czy normalni Jaskiniowcy będą mogli tam też sobie przebywać z własnej woli?? Bo te punkty są dość ciekawe i Ja osobiście chciałbym w nich też uczestniczyć :)

A i od razu uczulam, żeby nie nakłądać na siebie punktów, żeby w jednym momencie nie działo się coś ważnego dla Jaskiniowców i dla mieszkańców Byczyny, bo potem będzie trudny wybór gdzie iść ;)

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Grenadier



Dołączył: 20 lipca 2000
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 22 czerwca 2004     Qmitet Organizacyjny Konwenta Odpowiedz z cytatem

Jasne, oczywiście, że tak i liczę na jak największa reprezentację (np. kibice na stadionie). Oczywiście nie chcę, by to za bardzo kolidowało z "naszymi" ounktami programu, dlatego teraz trzeba to dobrze poukładać.

Napisałem "niezbędna", no bo jako współorganizator będziemy musieli sie także poudzielać. Ale o tym w następnych postach...

___________
Będziemy się żegnać...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ilness



Dołączył: 11 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Łódź

Wysłany: 2 lipca 2004     Qmitet Organizacyjny Konwenta Odpowiedz z cytatem

Ciekawie byłoby, gdyby na ognisku wieczornym dnia pierwszego poświęcono czas na przedstawianie się, tj. mówię o tym, że każdy kolejno by się przedstawiał. Niby nic, a jednak dużo da. Będzie nam sięłatwiej rozpoznać, bo plakietki to jednak nie to, a poza tym, zawsze to jakoś ciekawiej rzucić do wsszystkich np. "Oberżysta Ilness"...
___________
"Samotność, to taka straszna trwoga...
Ogarnia mnie, przenika mnie.
Wiesz mamo, wyobraziłem sobie, że
nie ma boga, nie ma, nie."
Dżem "List do M."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ingham



Dołączył: 1 kwietnia 2001
Posty: 164
Skąd: Ciechanów

Wysłany: 2 lipca 2004     Qmitet Organizacyjny Konwenta Odpowiedz z cytatem

Ty się Ilness nie martw. Samo wyjdzie ;)
Ludzie o podobnych zainteresowaniach (czytaj: tak samo równo porąbani) zawsze się rozpoznają, nawet bez słów :)

___________
Tylko modlitwa może Was zbawić!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 3 lipca 2004     Qmitet Organizacyjny Konwenta Odpowiedz z cytatem

Ingham (cytat):
Ty się Ilness nie martw. Samo wyjdzie ;)
Ludzie o podobnych zainteresowaniach (czytaj: tak samo równo porąbani) zawsze się rozpoznają, nawet bez słów :)


Ano Inghamie mash całkowitą racyję :D Szaleńca z daleka rozpoznam, a i parę ińszych osóbek tesh :)

Zdravim

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Iscandel



Dołączył: 16 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Turek a posty z serca ;)

Wysłany: 3 lipca 2004     Qmitet Organizacyjny Konwenta Odpowiedz z cytatem

A ja chciałem jeszcze raz spytać o zaplecze finansowe bo jakoś jeszcze nic sie nie wyjaśniło ;/ czy jest jakieś wpisowe :?: i jak bedą wyglądać posiłki :?: bo jeśli chodzi o noclego to chyba można pod namiotem ale o reszcie nic nie wiadomo :cry: To są bardzo przyziemne sprawy ale bez dokładnej wiedzy o tym rodzice mnie nie puszczą :(
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
@lan



Dołączył: 26 listopada 2003
Posty: 164
Skąd: Chwilowo Gdańsk ;)

Wysłany: 3 lipca 2004     Qmitet Organizacyjny Konwenta Odpowiedz z cytatem

Iscandel (cytat):
czy jest jakieś wpisowe :?:

20zł - na głównej było :) . Grenadier ma podać, co i kiedy z tym robić.

___________
"Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty."
A. Sapkowski
Jabber | Przewodnik po IJB | Histmag
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Grenadier



Dołączył: 20 lipca 2000
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 3 lipca 2004     Qmitet Organizacyjny Konwenta Odpowiedz z cytatem

Po tę garść szczegółów jade właśnie w tygodniu do Byczyny by to obgadać. 20 złotych bierze się stąd, że w tym internacie noclegi wyliczone sa po 10 złotych od łeba za noc i posiłki tak samo, ale gmina obiecała, że za połowę to zrobimy czyli 20 zeta. Jadę także po to, by oficjalnie potwierdzić te informacje. Potwierdzić - czytaj podpisac papiery :)
___________
Będziemy się żegnać...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ilness



Dołączył: 11 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Łódź

Wysłany: 3 lipca 2004     Qmitet Organizacyjny Konwenta Odpowiedz z cytatem

No właśnie, bo liczę na to, że bedziemy nocować w jakimś pomieszeniu, nie na polu namiotowym, bo nie uśmiecha mi się targać mojego czteroosobowego namiotu...
___________
"Samotność, to taka straszna trwoga...
Ogarnia mnie, przenika mnie.
Wiesz mamo, wyobraziłem sobie, że
nie ma boga, nie ma, nie."
Dżem "List do M."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Grenadier



Dołączył: 20 lipca 2000
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 3 lipca 2004     Qmitet Organizacyjny Konwenta Odpowiedz z cytatem

Internat ma 60 miejsc, a lista osób które przyjada (lub wstępnie potwierdziły) dibija juz do setki (razem z towarzyszącymi) więc i tak cos trzeba będzie zaradzić. Niektózy chcą zabrac namioty - i chwała. Zresztą trzeba będzie niedługo zaczać "przydzielać" miejsce...
___________
Będziemy się żegnać...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.