Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-19 5:20:49
Autor Wiadomość
ixcesal



Dołączył: 29 października 2002
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 15 listopada 2002     Informowanie o nowych postach Odpowiedz z cytatem

Argumetację do ankiety śmiało przedstawiać jako odpowiedzi do tego posta :P
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Lopez



Dołączył: 31 stycznia 2001
Posty: 164
Skąd: Jasło

Wysłany: 15 listopada 2002     Informowanie o nowych postach Odpowiedz z cytatem

Przydac zawsze się przyda jeśli to nie problem.
czasem czeka sie na coś ważnego i taka możliwość jest OK.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Misza



Dołączył: 31 sierpnia 2000
Posty: 164
Skąd: okolice Warszawy

Wysłany: 6 grudnia 2002     Informowanie o nowych postach Odpowiedz z cytatem

Witojcie!
Też uważam, że się przyda, chociaż ja specjalnie z tego nie kożystam (inne fora). Ale zawsze wchodząc do neta wpierw czytam pocztę, więc może być tak jak napisał Lopez.

___________
Ludzie nie potykają się o góry, lecz o kretowiska...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Faramir



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: za chwilę Poznań

Wysłany: 10 grudnia 2002     Informowanie o nowych postach Odpowiedz z cytatem

Jeżeli na forum będzie się dużo działo to nie ma sensu praktycznie wysyłać zamiadomień mailem, bo pewnie co chwila coś nowego by przybywało. Ale mimo wszystko sądzę, że taka opcja by się przydała! A jeżeli ktoś by nie chciał z niej korzystać to by nie korzystał, i koiec!
___________
Często i gęsto!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sewrey



Dołączył: 11 lutego 2001
Posty: 164
Skąd: Lublin

Wysłany: 10 grudnia 2002     Informowanie o nowych postach Odpowiedz z cytatem

Myślę, że taka opcja jest przydatna, zwłaszcza gdy oczekujemy na ważną odpowiedź. Jeśli ktoś nie będzie chciał z niej korzystać zawsze może ją wyłączyć w swoim profilu..
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
wersalus



Dołączył: 2 marca 2002
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 10 grudnia 2002     Informowanie o nowych postach Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to zwykly spam, jak chce sprawdzic co nowego to zagladam na forum, czesto to widuje na forach ale watpie by ktos z tego korzystal.
raczej tu sie nie porusza spraw na ktore trzeba by bylo dostac natychmiast odpowiedz
chyba ze dla bajeru, no to niech bedzie, jestem przeciw
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
gOOmiAcK



Dołączył: 5 lutego 2001
Posty: 164
Skąd: Piła

Wysłany: 10 grudnia 2002     Informowanie o nowych postach Odpowiedz z cytatem

Jezeli nie ma z tym problemu i jezeli mozna to zmienic w kazdej chwili (a mozna;), to to jest bardzo dobra opcja (szczegolnie dla modemowcow - mi sie nigdy nie kcialo przedzierac przez ten gaszcz nowych postow w poszukiwaniu odpowiedzi)
___________
and may the Force be with you!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tarband



Dołączył: 23 listopada 2002
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 10 grudnia 2002     Informowanie o nowych postach Odpowiedz z cytatem

Na stronie głównej po prawej stronie jest jedna opcja o której powiem. Zobacz posty od ostatniej wizytu powinny nam ułatwić przeglądanie treści na forum. A maile o nowych postach w rozsądnej ilosci napewno się przydadzą.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ra-V



Dołączył: 4 lipca 2002
Posty: 164
Skąd: Zielona Góra alias Chimera

Wysłany: 15 grudnia 2002     Informowanie o nowych postach Odpowiedz z cytatem

Opcja jest OK. Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze czasami z niej korzystalem...
___________
See you in Tibia!
Lista Jaskiniowych Chimeryjczyków - tutaj
Więcej tutaj...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Crazy



Dołączył: 4 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Nargothrond

Wysłany: 18 kwietnia 2003     Informowanie o nowych postach Odpowiedz z cytatem

Hehe, a może żeby to troszeczke inaczej wyglądało? Np. raz na dzień, powiedzmy rano, dostawałoby się maila, że są jakieś nowe posty na urzywanych prez Ciebie stolikach. Wypisane by było na jakich stolikach. Nie byłoby wtedy tego kłopotu, że przy dużej aktywności forum dostawałoby się powiedzmy, 10 maili, że byłby problem z wywalaniem tego...
___________
Nie bierz życia na serio.... i tak nie wyjdziesz z niego żywy!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Faramir



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: za chwilę Poznań

Wysłany: 19 kwietnia 2003     Informowanie o nowych postach Odpowiedz z cytatem

Crazy (cytat):
Hehe, a może żeby to troszeczke inaczej wyglądało? Np. raz na dzień, powiedzmy rano, dostawałoby się maila, że są jakieś nowe posty na urzywanych prez Ciebie stolikach. Wypisane by było na jakich stolikach. Nie byłoby wtedy tego kłopotu, że przy dużej aktywności forum dostawałoby się powiedzmy, 10 maili, że byłby problem z wywalaniem tego...


eeee... jakoś mi to nie pasi - taka opcja jaka jest - jest dobra - jak ktoś ją lubi toją ma - jak nie lubi to ją wyłączy! Poza tym taki jeden mail mógłby byc dość długi i można by się pogubić w linkach jakie w nim są - teraz jak coś przychodzi to widać w topicu maila w jakim topicu na forum pojawiła się nowa odpowiedź i w mailu od razu mammy do tego odnośnik - a ta by trza szukać który odnośnik jest do któego... A usuwanie tych maili nie sądze by zabierało więćej niż dwie - trzy minut, nawet przy wielkim ruchu na forum ;)

___________
Często i gęsto!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sperzdechly



Dołączył: 30 maja 2003
Posty: 164
Skąd: Iława

Wysłany: 25 czerwca 2003     Informowanie o nowych postach Odpowiedz z cytatem

Wg mnie taka opcja jest bardzo przydatna. Codziennie jestem na necie, ale nie zawsze mam czas, żeby sprawdzić co nowego słychać na Forum czy w Osadzie. A logowanie się i szukanie we wszystkich działach czy jest coś nowego jest czasochłonne.

Taka opcja znacznie ułatwiłaby sprawę. Wchodze na net, ściągam maile i od razu widzę czy cos jest i czy godne uwagi.

JESTEM ZDECYDOWANIE ZA!

___________
"A ja wierzę w święte jeże
Kocham siebie i należe
Kiedy piję, piję szczerze
Kiedy piję, Bóg mnie strzeże"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.