Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-23 10:30:10
Autor Wiadomość
Ururam Tururam



Dołączył: 17 października 2002
Posty: 164
Skąd: Próżnia między światami

Wysłany: 21 kwietnia 2004     Nowa mapa do Heroes IV - 3Tarcze Odpowiedz z cytatem

Witajcie!

Dzisiaj mam zaszczyt zaprezentować publicznie najnowszą mapę mojej produkcji:

3Tarcze

Jest to scenariusz przeznaczony w zasadzie dla wielu graczy, choć i w pojedynkę da się w niego zagrać. Maksymalna liczba grających to 3. W przypadku gry we dwójkę mapa pyta, czy chce się zaraz na początku wyeliminować trzeciego, komputerowego gracza. Rozgrywka może toczyć się bez limitu czasu, lub z ustawionym limitem na 2, 3, 4, 6 lub 9 miesięcy zarówno w trybie single jak i multi. Jeśli ustalony czas upłynie w grze wieloosobowej wszyscy ludzcy gracze przegrywają, co należy uznać za wynik remisowy; (jest to - z tego, co mi wiadomo - pierwsza mapa do Heroes IV mająca tę własność).Zbalansowanie tego rozwiązania było dość trudne, ale jednak - jak sądzę - udało mi się.

Mapę można ściągnąć z mojej strony www: http://urtur.webpark.pl. Niestety wciąż nie mam dostepu do zasobów Krypty Map, więc na krypcianą premierę Tarcz przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

___________
Hoc est opus!
(Caffa et bucella per attractionem corporum venit ad stomachum meum.)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
McGregor



Dołączył: 22 lipca 2003
Posty: 164
Skąd: zielona górzysta wyspa na północy

Wysłany: 21 kwietnia 2004     Nowa mapa do Heroes IV - 3Tarcze Odpowiedz z cytatem

Ech UT kusisz i kusisz żeby zagrac w H4. Obsypane nagrodami Anioły, teraz Tarcze. Ech...
___________
Głupi nie wie że jest głupi, a mądry to wie.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ururam Tururam



Dołączył: 17 października 2002
Posty: 164
Skąd: Próżnia między światami

Wysłany: 21 kwietnia 2004     Nowa mapa do Heroes IV - 3Tarcze Odpowiedz z cytatem

McGregor (cytat):
Obsypane nagrodami Anioły, teraz Tarcze. Ech...


A i tak za najlepszą uważam Sagę o Depierrelles'u (część I). :)

(Dla czytelników dzieł z Osady: tak, ów Depierrelles to syn Matellesa i Aspery!)

___________
Hoc est opus!
(Caffa et bucella per attractionem corporum venit ad stomachum meum.)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Elias



Dołączył: 6 czerwca 2000
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 21 kwietnia 2004     Nowa mapa do Heroes IV - 3Tarcze Odpowiedz z cytatem

A tak, Saga ... byla niezla do momentu, w ktorym zagubilem sie w labiryncie, po 15 miesiacu lazenia po tymze labiryncie, kiedy juz nie bylo widac zadnego nowego obiektu do odwiedzenia, a wyjscia z labiryntu nie bylo, dalem sobie spokoj i Depierell pozostal w podziemiach.
Ciekawe ilu graczom (poza autorem) udalo sie ta kampanie ukonczyc?

___________
There can be only one!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hardack



Dołączył: 13 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Nowy Targ

Wysłany: 21 kwietnia 2004     Nowa mapa do Heroes IV - 3Tarcze Odpowiedz z cytatem

Jak narazie mapke widziałem w edytorku i zapowadia się wspaniale zresztą tak jak wszystkie twoje mapy. Oczywiście nie mogło zabraknąć doskonałych skryptów i podpisu na mapie, UT oby tak dalej :D

P.S. A czy mógłbyś stworzyć jakąś fajną mapke z modem EQ??

___________
Głupiec głupcem pozostanie a mędrzec geniuszem się stanie.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ururam Tururam



Dołączył: 17 października 2002
Posty: 164
Skąd: Próżnia między światami

Wysłany: 21 kwietnia 2004     Nowa mapa do Heroes IV - 3Tarcze Odpowiedz z cytatem

Elias (cytat):
zagubilem sie w labiryncie, po 15 miesiacu lazenia po tymze labiryncie, kiedy juz nie bylo widac zadnego nowego obiektu do odwiedzenia, a wyjscia z labiryntu nie bylo, dalem sobie spokoj


Miód na moją duszę! Nieprzypadkowo to właśnie trzecią planszę Depa uważam za moje najlepsze osiągnięcie. W labiryncie nie pomoże wymachiwanie mieczem, rzucanie czarów ani umiejetności taktyczne - trzeba uruchomić inne części rozumu. Tworzyłem ten labirynt od koncepcji do wykonania - kilka tygodni, ale warto było! Niejeden stary wyjadacz co na Herosach jadł trzecie zęby padł w nim beznadziejnie.


Elias (cytat):

Ciekawe ilu graczom (poza autorem) udalo sie ta kampanie ukonczyc?


Paru tysiącom jak sądzę, po statystykach i listach. Do tej pory dostaje 2-3 listy na tydzień z pytaniami jak perzejść to-a-to w Dep-ie. W szczycie dostawałem ich 1-2 dziennie! W sumie Eliasie, Ty też mogłeś spytać, podpowiedziałbym. 8)

Hardack (cytat):
Jak narazie mapke widziałem w edytorku [...] Oczywiście nie mogło zabraknąć doskonałych skryptów i podpisu na mapie


Następnym razem zamiast podpisu dam (widoczny tylko w edytorze!) tekst: "KTO TU ZAGLĄDA TEN TAK :evil: WYGLĄDA".

Hardack (cytat):
A czy mógłbyś stworzyć jakąś fajną mapke z modem EQ??


Nie. Nie używam modów. Ani WoGa do H3 ani EQ do H4 - i raczej nie zanosi się, by miało to ulec zmianie...

___________
Hoc est opus!
(Caffa et bucella per attractionem corporum venit ad stomachum meum.)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hardack



Dołączył: 13 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Nowy Targ

Wysłany: 1 maja 2004     Nowa mapa do Heroes IV - 3Tarcze Odpowiedz z cytatem

Gram sobie gram, a po pewnym czasie patrze a tu startowe miasto ładu nazywa się Nowy Targ :D Nie wiedziełm że nasza mieścina jest taka sławna.
A wracając do mapki przechodziłem ją na poziomie trudnym z limitem dziewięć miesięcy, i mobilnymi strażnikami. Grało się bardzo dobrze wręcz wyśmienicie poziom był bardzo dobrze wyważony. Możę recke kiedyś nawet napiszę.

___________
Głupiec głupcem pozostanie a mędrzec geniuszem się stanie.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ururam Tururam



Dołączył: 17 października 2002
Posty: 164
Skąd: Próżnia między światami

Wysłany: 5 maja 2004     Nowa mapa do Heroes IV - 3Tarcze Odpowiedz z cytatem

Hardack (cytat):
Gram sobie gram, a po pewnym czasie patrze a tu startowe miasto ładu nazywa się Nowy Targ.


A dwa sąsiednie zamki mają też nazwy z miejscowości z tej okolicy.
Zamki natury i życia zaś z innych stron Polski.
Przy czym nazwy zachowane są w wersji angielskiej. Sporo osób dowie się o istnieniu Nowego Targu! :wink:

___________
Hoc est opus!
(Caffa et bucella per attractionem corporum venit ad stomachum meum.)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Elias



Dołączył: 6 czerwca 2000
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 5 maja 2004     Nowa mapa do Heroes IV - 3Tarcze Odpowiedz z cytatem

Ururam Tururam (cytat):
Elias (cytat):
zagubilem sie w labiryncie, po 15 miesiacu lazenia po tymze labiryncie, kiedy juz nie bylo widac zadnego nowego obiektu do odwiedzenia, a wyjscia z labiryntu nie bylo, dalem sobie spokoj


Miód na moją duszę! Nieprzypadkowo to właśnie trzecią planszę Depa uważam za moje najlepsze osiągnięcie. W labiryncie nie pomoże wymachiwanie mieczem, rzucanie czarów ani umiejetności taktyczne - trzeba uruchomić inne części rozumu. Tworzyłem ten labirynt od koncepcji do wykonania - kilka tygodni, ale warto było! Niejeden stary wyjadacz co na Herosach jadł trzecie zęby padł w nim beznadziejnie.


Labirynt w trzeciej mapie przeszedłem bez jakichś większych problemów.
Pisałem o czwartej mapie kampanii. Z tego co się zdążyłem zorientować, to gdzieś w piątym miesiącu wlazłem do grobowca, do którego nie powininem wchodzić (o czym dowiedziałem się dopiero parę miesięcy później), a później zapewne z tego powodu (może się jakieś zdarzenie aktywowało/zdezaktywowało) nie udawała się teleportacja z progu tegoż grobowca (która według opisu miała chyba prowadzić do kolejnej cześci labiryntu).

___________
There can be only one!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ururam Tururam



Dołączył: 17 października 2002
Posty: 164
Skąd: Próżnia między światami

Wysłany: 5 maja 2004     Nowa mapa do Heroes IV - 3Tarcze Odpowiedz z cytatem

Elias (cytat):
Pisałem o czwartej mapie kampanii. Z tego co się zdążyłem zorientować, to gdzieś w piątym miesiącu wlazłem do grobowca, do którego nie powininem wchodzić (o czym dowiedziałem się dopiero parę miesięcy później),


Nie ma takiego miejsca, słowo honoru!


Elias (cytat):
a później zapewne z tego powodu (może się jakieś zdarzenie aktywowało/zdezaktywowało) nie udawała się teleportacja z progu tegoż grobowca (która według opisu miała chyba prowadzić do kolejnej cześci labiryntu).


Jako żywo żadnej teleportacji nie było nigdzie przewidzianej.

:shock:

Hmmm, albo ja nie znam własnej mapy, albo coś Eliasie dziwnie sprawę przedstawiasz. Bo z tego, co rozumiem, wszedłeś do grobowca Karahorna. I dobrze, to odblokowało przejscie do grobowca Baldanga. Ale nie wybrałeś Karahorna - i też dobrze, bo byś przegrał od razu. Dlaczego nie mogłeś iść dalej - nie wiem, ale na pewno nie z przedstawionych powodów.

I tu dodam, bom urażony nieco: tak podstawowego błędu jak dopuszczenie gracza do wejścia gdzieś, czy aktywowania czegoś co uniemożliwi mu wygraną - nie robię :!: Może się przytrafić zdarzenie, przez które gracz od razu przegra, ale nigdy nie wpędzam gracza w sytuacje bez wyjścia!

___________
Hoc est opus!
(Caffa et bucella per attractionem corporum venit ad stomachum meum.)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Kolos



Dołączył: 13 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: Nowy Targ

Wysłany: 13 lipca 2004     Nowa mapa do Heroes IV - 3Tarcze Odpowiedz z cytatem

Na dzień dzisiejszy to nie jest zbyt nowa mapa, ale jest bardzo fajna i podobają mi sie te giciarskie 3 tarcze. Mogło by powstać mowe takie mapy podobnych do tej :!: :!:
___________
memento mori
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.