Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-19 13:10:12
Autor Wiadomość
Grenadier



Dołączył: 20 lipca 2000
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 21 czerwca 2004     Dyscypliny sportowe. Odpowiedz z cytatem

Tar - warto by juz to powoli zbierać do qpy.

A z najświerzszych danych sportowym mam info, że mecz Imperium vs Urząd Miasta i Gminy Byczyna rozegrany zostanie w sobotę, 14 sierpnia, o godzinie 11. Gramy dwa razy po 20 minut po 11 (do ustalenia czy na duzym czy połowie boiska), ilośc zmian dowolna.

Aha - położenie stadionu w Byczynie - www.byczyna.pl

___________
Będziemy się żegnać...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ilness



Dołączył: 11 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Łódź

Wysłany: 2 lipca 2004     Dyscypliny sportowe. Odpowiedz z cytatem

Bierki synchroniczne pod wodą..... A tak na poważnie to może turniej łuczniczy? Poza tym chętnie pograłbym w tenisa stołowego. Trenuję ten sport, więc chętnie udzielę nawet kilku lekcji, pod warunkiem, że stół jaki będziemy mieli do dyspozycji bedzie stołęm "poważnym" tj. sprawnym, prostym, o naturalnych wymiarach i w pomieszczeniu zamkniętym. Poza tym chętnie pogram w kosza.
___________
"Samotność, to taka straszna trwoga...
Ogarnia mnie, przenika mnie.
Wiesz mamo, wyobraziłem sobie, że
nie ma boga, nie ma, nie."
Dżem "List do M."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 9 lipca 2004     Dyscypliny sportowe. Odpowiedz z cytatem

nieśmiało zaproponuję, by o przyszłości Narodu pomyśleć!

żeby imprezę dobrze byczynianie wspominali, musi jem mieć fto o tem przypominać!

a najlepszo pamięć majo...
dzieciątka!
i młodzież (ale tu wiek zaczyna grać rolę :P)

stąd mój apel:
więcej takich dyscyplin, do ftórych może się włączyć dzieciątko, które dla tegoż dzieciątka będą atrakcyjne do oglądania

to nam powinno w kolejnych miesiącach zapewnić żywą i życzliwą pamięć

"Tata! a kiedy znowu bedo behemoty?" - to powinno być slychać wieczorami przed snem i w nocy przez sen w cały Byczynie i gminie :D

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 11 lipca 2004     Dyscypliny sportowe. Odpowiedz z cytatem

Hehehe... poczciwy Hetman :D.

Zaprpoponuje może starą grę, która w Stanach ma duże powodzenie wśród dzieci ponoć ;), a przynajmniej miała. Gra stara jak świat, wyścig na trzech nogach. Oczywiście w parach :D.

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 3 sierpnia 2004     Dyscypliny sportowe. Odpowiedz z cytatem

a mię zaciekawiło skund w telewizyjorze wiedzo o naszym Qńwencie?
zauważyliście, że w prawem górnem rogu widać numerek oznaczający
ile dni zostało do Qńwentowego piątq?
ha!

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Moandor



Dołączył: 24 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Łapy woj. podlaskie

Wysłany: 4 sierpnia 2004     Dyscypliny sportowe. Odpowiedz z cytatem

A będzie jakaś możliwość, aby pograć sobie w kosza? Jakieś kosze na podwórku, przy internacie, bądź jakaś sala gimnastyczna? [/b]
___________
Póki Bóg nie odsłoni przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie sie mieścić w tych paru słowach:
Czekać i nie tracić nadziei!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Wiktor



Dołączył: 3 listopada 2003
Posty: 164
Skąd: Trójmiasto

Wysłany: 6 sierpnia 2004     Dyscypliny sportowe. Odpowiedz z cytatem

Chyba nikt nic takiego tu nie umieścił, wiec piszę (przepraszam, że nie czytam całego tematu niestety nie mam ostatnio czasu nawet aby buty wyczyścić).
W Polsce nieznana jest gra która wywodzi się z Francji, gdzie jest bardzo popularną. Petanque czli Boule polega na rzucaniu metalowymi kulami i daje to mnóstwo radości. Moze bedąc za granicą widzieliście ludzi grających sobie w parku w jakąś grę i rzucajacych w skupieniu metalowe kule, może widzieliści to na zagranicznym filmie... To własnie jest Petanque.
Proponuję aby każdy Jaskiniowiec który ma swój zestaw wziął go ze sobą, aby mozna było razem pograć ! Ja wezmę ze sobą 6 kul, coby móc pograć w dwie osoby/dwie drużyny.
Znalazłem jakąś stronę poświęcona tej grze więc zapodaję jej adres aby ciekawi mogli sobie sprawdzić :) : http://boulepetanque.prv.pl/
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Eldacar



Dołączył: 17 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 6 sierpnia 2004     Dyscypliny sportowe. Odpowiedz z cytatem

Piękna gra, swój zestaw wezmę (szkoda tylko że tyle waży), może jakieś mistrzostwa zorganizujemy :) W sumie przydałoby się podszlifować formę, bo dawno nie grałem :)
___________
"I know not with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones." A. Einstein
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.