Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-25 10:07:18
Autor Wiadomość
Grenadier



Dołączył: 20 lipca 2000
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 30 lipca 2004     Pakiet informacyjny Odpowiedz z cytatem

Odwiadunktu na mapce miasta do bramy internatu jest spacerkiem niecały kilometr. Z centrum miasta będą ze dwa, dwa i pół góra
___________
Będziemy się żegnać...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Eldacar



Dołączył: 17 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 30 lipca 2004     Pakiet informacyjny Odpowiedz z cytatem

Wersja tekstowa jest dodana, mapki pomniejszone (mniejszych już nie można gdyż stają się nieczytelne, ale przy rodzielczości 1280x1024 mieszczą się w okienku :)
___________
"I know not with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones." A. Einstein
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ilness



Dołączył: 11 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Łódź

Wysłany: 1 sierpnia 2004     Pakiet informacyjny Odpowiedz z cytatem

Wszystko fajnie, pakiet udany, jedna tylko uwaga: nadal nie wiem, gdzie mamy się spotkać i o której godzinie ( miejsce i godzina zbiórki na początku Konwentu ). Najlepiej oznaczyć to na mapce.
___________
"Samotność, to taka straszna trwoga...
Ogarnia mnie, przenika mnie.
Wiesz mamo, wyobraziłem sobie, że
nie ma boga, nie ma, nie."
Dżem "List do M."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Grenadier



Dołączył: 20 lipca 2000
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 1 sierpnia 2004     Pakiet informacyjny Odpowiedz z cytatem

Bo to nie jest jeszcze dokłądnie ustalone...
___________
Będziemy się żegnać...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 3 sierpnia 2004     Pakiet informacyjny Odpowiedz z cytatem

To ja zadam 3 pytania nurtujące moich rodzicoof + 1 moje (#4):

1. czy będziem ubezpieczeni??
2. co rozumie się pod słowem "wyżywienie" (ile będzie tych posiłqff, czy np.: Pt. kolacja [kiełbaski z ognia], Sb. śniadani + obiado-kolacja, Nd. śniadanie, czy jakoś inaczej??)
3. Czy moznaawić sięeśniej niż w piątek (czwartek wieczorem) - i co za tym idzie - czy znajdzie się ktuś, kto wtedy nas zakwateruje??
4. Mam rozumieć, że z punktu noclegowego do Byczyny będziem dawać z buta (kopyta ;) )??

Zdravim

MiB

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Eldacar



Dołączył: 17 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 3 sierpnia 2004     Pakiet informacyjny Odpowiedz z cytatem

Ilness (cytat):
Wszystko fajnie, pakiet udany, jedna tylko uwaga: nadal nie wiem, gdzie mamy się spotkać i o której godzinie ( miejsce i godzina zbiórki na początku Konwentu ). Najlepiej oznaczyć to na mapce.


Cóż mogę odpowiedzieć - jak przyjedziesz to zobaczysz całą masę dziwnie wyglądających osobników snujących się bez celu po ulicach Byczyny (to będą mieszkańcy Imperium)... ;) I tyle wytarczy :)

___________
"I know not with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones." A. Einstein
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Grenadier



Dołączył: 20 lipca 2000
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 3 sierpnia 2004     Pakiet informacyjny Odpowiedz z cytatem

Punkt zbiórki (to znaczy opymalny czas i miejsce) - piątek, 13 sierpnia, Byczyna koło spichlerza (na mapce to przystanek PKS na ulicy Wałowej) - tu mozna chwilę poczekać na innych, bo w spichlerzu jest kawiarnia, a obok, pod murami miejskimi są ławki, parasole, stoliki itp. Można napić sie po podróży. Stąd, o godzinie 19, zabierze nas autobus do Polanowic.

Oczywiście jeśli ktoś przyjedzie wcześniej lub później - znajdziemy go, bo będzie podany do publicznej wiadomości numer telefonu do Arvilli - naszej kierowniczki biura konwentu. Ale - dla osób podróżujących pociągami najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest dotarcie do Opola na godzinę 16, bo o 16.30 odjeżdża (stanowisko 14, dworzec PKS jest koło PKP) jedyny bezpośredni autobus do Byczyny, który jest na miejscu o g. 18.15.

___________
Będziemy się żegnać...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ann



Dołączył: 15 lipca 2002
Posty: 164
Skąd: Ci^&%$ce

Wysłany: 3 sierpnia 2004     Pakiet informacyjny Odpowiedz z cytatem

13 sierpnia (w piątek :) ) o godzinie 22.06. na dworcu kolejowym w miejscowości Kluczbork, z żółtego (do połowy) pojazdu wysiądą dwie postacie. Ich twarze wyrażać będą mieszaninę zachwytu i niepokoju - zachwyt spowodowany bedzie czekającymi je atrakcjami, w postaci przeróżnych behemotów i innych smoków - troska natomiast spowodowana będzie nomożnością owych behemotów osiągnięcia. Tak to jakoś urządzono, że behemoty bedą dostępne w miejscowości odległej o 16 km od miejsca, gdzie żółty potwór wypluje owe istoty.
Jedna postać - czarodziejka ponoć , próbować będzie przeróżnych czarów teleportacyjnych (Town Portal, Fly i tp. ) jednak niewystarczająca ilość many jej te próby uniemożliwi. Towarzyszący jej Żywiołak Energii będzie starał się przekazać jej swą moc - jednak strzelające w bezładzie strumienie energi spowodują li i jedynie rozregulowanie się zegara na ratuszowej wieży i bezsenność u miejscowego kowala...

Jeśli Ty również masz ochotę na owe behemoty, i przybedziesz do Byczyny własnym pojazdem spalinowym, jeśli na dodatek masz ochotę wspomóc te dwie sieroty na kluczborskim dworcu - prosimy Cię o kontakt - Przerywając sobie wspaniałą zabawę w gronie innych wielbicieli owłosionych monstrów zyskasz sobie naszą dozgonną wdzięczność oraz rekompensatę za owies dla konia w bardziej wymienialnej walucie.
Czekamy na odzew.

___________
Ludzie myślą czasem jak zabić czas, a to czas ich zabija.
Alfons Allais
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Grenadier



Dołączył: 20 lipca 2000
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 4 sierpnia 2004     Pakiet informacyjny Odpowiedz z cytatem

heh, nie takie czary ze szwagrem... Ale spoks, cos się wymyśli - będzie stale dostępny numer naszego centrum informacyjnego w postaci pudełeczka zwanego komórką :)
___________
Będziemy się żegnać...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sandro



Dołączył: 15 października 2002
Posty: 164
Skąd: kaLISZ

Wysłany: 5 sierpnia 2004     Pakiet informacyjny Odpowiedz z cytatem

we fragmencie pakietu informacyjnego ktoś (cytat):
Plan imprezy



Piątek 13.08.2004



g. 18 – ognisko zapoznawcze, wieczór literacki



Gren we wczorajszym poście (cytat):

Najbardziej optymalne miejsce i czas: Byczyna, 13 sierpnia, g. 19(...)


a w dzisiejszym (cytat):
mamy w sobotę (14 sierpnia) w miarę bogatego grilla przy ognisku. Taka uroczysta kolacja wraz z programem literackim


Pytam więc czy ognisko zapoznawczo-literackie jest w piątek o 18.00 jak podaje plan (to w takim razie kiedy się spotykamy?), czy też w sobotę, jak podaje Gren?

___________
I.Am.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
@lan



Dołączył: 26 listopada 2003
Posty: 164
Skąd: Chwilowo Gdańsk ;)

Wysłany: 6 sierpnia 2004     Pakiet informacyjny Odpowiedz z cytatem

Teoretycznie zbiórka nie wyklucza grilla ;) .

Jednak przede wszystkim chciałem dodać, że aktualna wersja Pakietu dostępna jest na stronie konwentowej: http://heroes.net.pl/przewodnik/konwent/ - warto się zapoznać :) !

___________
"Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty."
A. Sapkowski
Jabber | Przewodnik po IJB | Histmag
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ilness



Dołączył: 11 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Łódź

Wysłany: 6 sierpnia 2004     Pakiet informacyjny Odpowiedz z cytatem

Nie wiem gdzie to pisać, więc piszę tu, bo to chyba najbardziej związany z tym temat.

Mimo, że mnie na Konwencie nie będzie, LUDZIE!!!
Szkoda wam tych kilku złotych które zostaną po wydaniu 20zł na ogniskowe żarcie?! Jeśli tak ma wyglądać wspomaganie Osady, to... Nie komentuję. Nie wiem, kto był przeciwko tej sumie, może nieuważnie czytałem forum, może nie, ale ręce opadają. Naprawdę wolicie wozić tam własną kiełbasę/chleb/keczup/musztardę/napoje żeby oszczędzić złotówkę czy dwie?!

___________
"Samotność, to taka straszna trwoga...
Ogarnia mnie, przenika mnie.
Wiesz mamo, wyobraziłem sobie, że
nie ma boga, nie ma, nie."
Dżem "List do M."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Grenadier



Dołączył: 20 lipca 2000
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 7 sierpnia 2004     Pakiet informacyjny Odpowiedz z cytatem

ognisko literackie - sobota, ognisko zapoznawcze - piatek...

Zresztą zaraz powinien popjawić sie programik na stronie konwentowej...

___________
Będziemy się żegnać...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Grenadier



Dołączył: 20 lipca 2000
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 9 sierpnia 2004     Pakiet informacyjny Odpowiedz z cytatem

Od czwartku w południe czynny będzie nasz telefon kontaktowy - 698 946 721. W razie kłopotów z dojazdem, orientacją, odnalezieniem nas - proszę dzownić.
___________
Będziemy się żegnać...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.