Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-03-29 13:59:31
Autor Wiadomość
Hellburn



Dołączył: 27 maja 2004
Posty: 164
Skąd: z pustynnych rejonów Bracady

Wysłany: 10 sierpnia 2004     Specyfikacje w edytorze Odpowiedz z cytatem

czy można ustawić własną specyfikację dla bohatera ?? jeśli tak to jakim sposobem ??
___________
Damn!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Wiktor



Dołączył: 3 listopada 2003
Posty: 164
Skąd: Trójmiasto

Wysłany: 11 sierpnia 2004     Specyfikacje w edytorze Odpowiedz z cytatem

Rozwiń co rozumiesz jako "własną specyfikację".
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haarald



Dołączył: 23 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: Ors Imperior

Wysłany: 11 sierpnia 2004     Specyfikacje w edytorze Odpowiedz z cytatem

Chyba chodzi Tobie o specjalność

O ile mi wiadomo to w opcjach gry nie ma takiej możliwości.... można jedynie zmienić ikonkę bohatera z jednego na drugiego ale to równa się jednoczesnie z wykluczeniem z gry herosa który został podmieniony wizerunkiem.
Czyli mozesz korzystać z wszelkich dostępnych specjalności, jakie posiadają bohaterowie. Ponadto podmieniony heros zawsze przy kupnie bedzie posiadał w slotach stworzenia z zamku macierzystego rzeczywistego bohatera, np.: podmienisz Ingatiusa z Inferno na Desse ze Stronghold to będziesz miał specjalność logistyka a w slotach stworki z zamku stronghold

Być może istnieją jakieś programy które pozwalają na tworzenie własnych specjalności ale jeszcze z takimi się nie spotkałem.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hellburn



Dołączył: 27 maja 2004
Posty: 164
Skąd: z pustynnych rejonów Bracady

Wysłany: 12 sierpnia 2004     Specyfikacje w edytorze Odpowiedz z cytatem

Haarald: Wiem :)
Szkoda ze sie nie da :( Dzieki za odzew.

**********
EDIT:
Haarald, nie chodzi mi o tworzenie własnych specjalizacji. chodzi mi o ustawienie specjalizacji bohatera na np. Hell Hydras, albo Santa Gremlins

___________
Damn!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Rindiglas



Dołączył: 6 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: Rzeszów

Wysłany: 20 sierpnia 2004     Specyfikacje w edytorze Odpowiedz z cytatem

Z tego co się orientuję to można korzystać tylko z tych specjalizacji które zostały już przygotowane przez twórców gry ( czyli że raczej nie da się ustawić sobie specjalizacji np. anioły) . Możliwe że są programy które to umożliwiają , tak samo nie wiem czy nie jest to przypadkiem możliwe w WoGu , możesz popytać ludzi na tamtejszym forum , bo wiem że jest tam wiele nowinek wprowadzone więc może i to?
___________
"Jestem elfem i nic co elfie nie jest mi obce."

"Tam na dole zostało wszystko to co cię męczy
Patrząc z góry wokoło świat wydaje się lepszy"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Avatar



Dołączył: 10 października 2002
Posty: 164
Skąd: Eremit-Dru-Khar

Wysłany: 20 sierpnia 2004     Specyfikacje w edytorze Odpowiedz z cytatem

Rindiglas (cytat):
Z tego co się orientuję to można korzystać tylko z tych specjalizacji które zostały już przygotowane przez twórców gry ( czyli że raczej nie da się ustawić sobie specjalizacji np. anioły) .


W WoGu mozna. Znając składnię ERM. Ale nie da zmienić ikonki specjalizacji. Tak więc możesz zrobić, żeby twój Bohater specjalizował się w Aniołach, ale dalej będzie miał ikonę np. Siarki.

___________
"Draculi i wszystkim wampirom, które kochałem..."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Rindiglas



Dołączył: 6 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: Rzeszów

Wysłany: 20 sierpnia 2004     Specyfikacje w edytorze Odpowiedz z cytatem

Tak mi się właśnie wydawało zważywszy na to że w WoGu można robić prawie wszystko to co nam podpowie wyobraźnia trzeba się tylko trochę znać :D a z tym niestety czasem jest gorzej.
___________
"Jestem elfem i nic co elfie nie jest mi obce."

"Tam na dole zostało wszystko to co cię męczy
Patrząc z góry wokoło świat wydaje się lepszy"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 21 sierpnia 2004     Specyfikacje w edytorze Odpowiedz z cytatem

A to o tem nie wiedziałem. A specjalizacja pomimo obrazka, "siarka" ma opis jakiś "anioły" dla przykładu albo co to daje?? Gdzieś jest opisane na planszy czy cuś??
___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.