Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-03-29 3:34:39
Autor Wiadomość
Rindiglas



Dołączył: 6 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: Rzeszów

Wysłany: 8 sierpnia 2004     Bractwa rycerskie i bractwa fantasy ... Odpowiedz z cytatem

Wszystko fajnie tylko że trochę zeszliśmy z planowanego przeze mmnie tematu. Otóz chciałem poznać zdanie ludzi szczególnie tych którzy dotychczas miali już jakiś kontakt z bractwami co sądzą o istnieniu bractw fantasy jako alternatywy dla bractw stricte historycznych.
___________
"Jestem elfem i nic co elfie nie jest mi obce."

"Tam na dole zostało wszystko to co cię męczy
Patrząc z góry wokoło świat wydaje się lepszy"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 8 sierpnia 2004     Bractwa rycerskie i bractwa fantasy ... Odpowiedz z cytatem

Hmmm....
Powracając zatem do tematu, to myślę, że istnienie takich bractw jest bardzo dobrą perspektywą na przyszłość z punktu widzenia miłośnika fantasy. Tym bardziej, że w przypadku Bractwa stricto fantasy możliwości znacznie przekraczają to co jest w BRactwach rycerskich...

... Rindiglas - chyba pora wybrać dla siebie Avatara ;).

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Grenadier



Dołączył: 20 lipca 2000
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 9 sierpnia 2004     Bractwa rycerskie i bractwa fantasy ... Odpowiedz z cytatem

Po prostu odpowiedź na to pytanie jest oczywista. Bractwa rycerskie maja narzucone pewne ramy, a fantasy nie - wolne pole dla wyobraźni.
___________
Będziemy się żegnać...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Rindiglas



Dołączył: 6 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: Rzeszów

Wysłany: 11 sierpnia 2004     Bractwa rycerskie i bractwa fantasy ... Odpowiedz z cytatem

Dlatego apeluję do ludzi zaineresowanych . Proszę zakładajcie takie bractwa w swoich miejscowościach , wyjdźcie z inicjatywą bo bez was ten ruch nie rozprzestrzeni się ! Wiem że może wam się wydaje że nie jesteście w stanie czegoś takiego zrobić ale jeśli zbierzecie kilka osób które też chciałyby to robić to na pewno wam się uda . Aha co do mojego awatara to ustawiam go a kiedy wychodzę z ustawień profilu to on znika. Proszę czy ktoś wie co mam zrobić!?
___________
"Jestem elfem i nic co elfie nie jest mi obce."

"Tam na dole zostało wszystko to co cię męczy
Patrząc z góry wokoło świat wydaje się lepszy"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Irvin



Dołączył: 29 października 2002
Posty: 164
Skąd: z daleka...

Wysłany: 13 sierpnia 2004     Bractwa rycerskie i bractwa fantasy ... Odpowiedz z cytatem

A ja mam pytanko. Jak z takimi bractwami w turniejach?? O ile mi wiadomo nie ma freestyleu jeśli chodzi o broń etc. Za to można zrobić kapitalne larpy i pokazy. Zbadam sprawę i pogadam z ludźmi z pieszej roty, może będą chętni.
___________
Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Rindiglas



Dołączył: 6 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: Rzeszów

Wysłany: 19 sierpnia 2004     Bractwa rycerskie i bractwa fantasy ... Odpowiedz z cytatem

No właśnie co do turniejów sprawa jest taka że jako bractwo fantasy nie ma się raczej wstępu na żaden turniej historyczny chyba że na jakichś specjalnych zasadach. Dlatego też właśnie chcę zachęcić ludzi z całej Polski do zabawy w bractwa fantasy. Jeśli takowych kilka powstanie będzie można robić własne turnieje fantasy a także coś w rodzaju rycerskiego TOG-u jeśli wiecie mniej więcej o czym mówię . Chodzi o to żeby ludzie zaczęli się w to bawić na terenie całego kraju a nie tylko lokalnie tak jak u mnie w Rzeszowie.
___________
"Jestem elfem i nic co elfie nie jest mi obce."

"Tam na dole zostało wszystko to co cię męczy
Patrząc z góry wokoło świat wydaje się lepszy"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Grenadier



Dołączył: 20 lipca 2000
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 22 sierpnia 2004     Bractwa rycerskie i bractwa fantasy ... Odpowiedz z cytatem

A mnie zaświtała taka myśl wpisująca się w ta koncepcję. Czy nasze bractwa powstaną czy nie - zapraszam Twoje Rindi za rok na konwent do Byczyny - wyzwiemy na pojedynek miejscowych rycerzy i jakąś pokazuwke dla gawiedzi jak i w naszym wewnętrznym gronie. Co ty na to?
___________
Będziemy się żegnać...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Rindiglas



Dołączył: 6 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: Rzeszów

Wysłany: 22 sierpnia 2004     Bractwa rycerskie i bractwa fantasy ... Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej :D . Zaproszenie przyjmuję jest jednak sprawa tego typu że niestety nie mogę ludzi ode mnie wyciągnąć na konwent danego forum na którym udzielam się tylko ja . Chodzi mi mianowicie o to że jeśli organizatorzy chcieliby mieć pokaz to niestety jestem zmuszony prosić o zwrot kosztów przejazdu . Chodzi o to że nie mogę ludziom kazać wydawać pieniędzy na wyjazd gdzieś daleko jeśli o tym konwencie raczej nie słyszeli . Jeśli o mnie chodzi to mogę sam płacić za przejazd jednak mało komu się będzie uśmiechało jechać na pokaz i samemu za to płacić . Przepraszam jeśli brzmi to zbyt zachłannie ale tak się przyjęło że tego typu gościom zwraca się koszty przejazdu . Aha może byśmy się spotkali na Falkonie w Lublinie jako że będę tam prawdopodobnie z bractwem.
___________
"Jestem elfem i nic co elfie nie jest mi obce."

"Tam na dole zostało wszystko to co cię męczy
Patrząc z góry wokoło świat wydaje się lepszy"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Grenadier



Dołączył: 20 lipca 2000
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 22 sierpnia 2004     Bractwa rycerskie i bractwa fantasy ... Odpowiedz z cytatem

cóż, nie było propozycji...
___________
Będziemy się żegnać...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Rindiglas



Dołączył: 6 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: Rzeszów

Wysłany: 23 sierpnia 2004     Bractwa rycerskie i bractwa fantasy ... Odpowiedz z cytatem

Czekaj bo się zgubiłem . O co ci chodziło z propozycją?
Cóż, możesz to rozumieć jako "W takim razie zapomnij co powiedziałem" :) . Innymi słowy propozycja została wycofana ze względów techniczno-finansowych. Lobo

___________
"Jestem elfem i nic co elfie nie jest mi obce."

"Tam na dole zostało wszystko to co cię męczy
Patrząc z góry wokoło świat wydaje się lepszy"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.