Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-03-28 10:51:31
Autor Wiadomość
Avatar



Dołączył: 10 października 2002
Posty: 164
Skąd: Eremit-Dru-Khar

Wysłany: 6 lutego 2004     Drugi nieoficjalny dodatek do HoMMIII? Odpowiedz z cytatem

A jednak to prawda powstaje drugi nieoficjalny dodatek do Heroesa III. Nie będzie miał on na celu dodawania nowych potworów, obiektów itp. Bo od tego jest WoG ale będzie się skupiał na poprawieniu wyglądu czyli grafiki a dokładniej:

-Nowy wygląd interfejs
-Nowy wygląd menu
-Nowe portrety jednostek
-Nowe portrety bohaterów
-Nowe obrazki czarów
-Nowe obrazki zdolności wrodzonych (bonusów)
-Nowe obrazki umiejętności
-Nowa muzyka

a co kryje się pod słowem „Nowy/e” czyli z H4 albo przerobione na ten styl.

W Wersji 1.0 znajdziemy Nowy wygląd interfejsu i menu.
Dodatek jest w 30% ukończony.

Docelowym marzeniem autora jest wygląd jak na poniższym obrazku:
http://dynamic3.gamespy.com/~homm/show_big_potd.php?id=101&layout=0

___________
"Draculi i wszystkim wampirom, które kochałem..."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Simba



Dołączył: 19 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Lwia skała

Wysłany: 7 lutego 2004     Drugi nieoficjalny dodatek do HoMMIII? Odpowiedz z cytatem

Bez obrazy śmiesznie to wygląda ale czy będzie można te 2 dodadki połączyć tzn wog z tym 2 bo gdyby tak to by było super ale co to?? Na obrazku widzę strzelców z woga i kapłanów czy mi się wydaje??
___________
Nie płaci się za zamiary, lecz za pracę, którą wykonano.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Guinea



Dołączył: 20 maja 2000
Posty: 164
Skąd: że znowu!

Wysłany: 7 lutego 2004     Drugi nieoficjalny dodatek do HoMMIII? Odpowiedz z cytatem

A nie sądzicie, że to może być podpucha? :)
___________
Achtung! Weasel!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 7 lutego 2004     Drugi nieoficjalny dodatek do HoMMIII? Odpowiedz z cytatem

Sam obraz - owszem, raczej tak...

ale stworzenie takiego dodatku jest teoretycznie jak najbardziej możliwe. Nie wiem tylko kiedy i czy wogóle będzie on stworzony. Cóż... kwestia 'wierzyć lub nie' Druidowi'pl :) To od niego wyszła ta informacja i nie znalazłem do tej pory potwierdzenia z innych źródeł.

___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Simba



Dołączył: 19 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Lwia skała

Wysłany: 7 lutego 2004     Drugi nieoficjalny dodatek do HoMMIII? Odpowiedz z cytatem

Guinea (cytat):
A nie sądzicie, że to może być podpucha? :)

A co znaczy podpucha??nie wiem :oops: :oops:

___________
Nie płaci się za zamiary, lecz za pracę, którą wykonano.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
@lan



Dołączył: 26 listopada 2003
Posty: 164
Skąd: Chwilowo Gdańsk ;)

Wysłany: 7 lutego 2004     Drugi nieoficjalny dodatek do HoMMIII? Odpowiedz z cytatem

Guinea (cytat):
A nie sądzicie, że to może być podpucha? :)

Jak na mój gust to tylko i wyłacznie podpucha :roll: . Tylko skąd się wzięły teraz informacje o tym (i czemu wszyscy to biorą tak serio ?), skoro ten screen był na CH z 3 tygodnie temu...

___________
"Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty."
A. Sapkowski
Jabber | Przewodnik po IJB | Histmag
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 9 lutego 2004     Drugi nieoficjalny dodatek do HoMMIII? Odpowiedz z cytatem

@lan (cytat):
Jak na mój gust to tylko i wyłacznie podpucha :roll: . Tylko skąd się wzięły teraz informacje o tym (i czemu wszyscy to biorą tak serio ?), skoro ten screen był na CH z 3 tygodnie temu...


Może Ty nam powiesz? Druidpl podaje na screenie nazwę Twierdzy Smoka :), co oznacza, że (jakiż ja jestem odkrywczy) dodatek raczej nie jest tworzony przez ludzi z Jaskini czy np heroes.wr :). Może mógłbyś to jakoś wybadać?

___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
@lan



Dołączył: 26 listopada 2003
Posty: 164
Skąd: Chwilowo Gdańsk ;)

Wysłany: 9 lutego 2004     Drugi nieoficjalny dodatek do HoMMIII? Odpowiedz z cytatem

Acid Dragon (cytat):
Może Ty nam powiesz? Druidpl podaje na screenie nazwę Twierdzy Smoka :), co oznacza, że (jakiż ja jestem odkrywczy) dodatek raczej nie jest tworzony przez ludzi z Jaskini czy np heroes.wr :). Może mógłbyś to jakoś wybadać?

Przeprowadziłem drobne śledztwo ( ;) ) i dowiedziałem się, że ten dodatek naprawdę powstaje. Co więcej, zaangażowane są w to (posrednio, tak jak TS) Jasinia oraz heroes.wr.pl, gdyż (chyba nie zdradzę żadnej tajemnicy) zajmuje się tym oprócz Druidapl Avatar. Pytanie, czemu twórczy tak bezosobowo napisali o tym na forach ;) ?
Skoro to prawda, to nadal nie będę podskakiwał z radości, ale fajnie, że jest taka inicjatywa.

___________
"Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty."
A. Sapkowski
Jabber | Przewodnik po IJB | Histmag
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 9 lutego 2004     Drugi nieoficjalny dodatek do HoMMIII? Odpowiedz z cytatem

A różowe behemoty zawij.......


eh.. dziękuję bardzo, ale teraz wiem jeszcze mniej niż wiedziałem :P. Dobra.... zobaczymy po prostu co z tego wyjdzie. Powodzenia w każdym razie wszystkim znanym i nieznanym mi twórcom :).

___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Avatar



Dołączył: 10 października 2002
Posty: 164
Skąd: Eremit-Dru-Khar

Wysłany: 10 lutego 2004     Drugi nieoficjalny dodatek do HoMMIII? Odpowiedz z cytatem

Powstający mod jest wyłącznie dzieckiem Druida pl. I na niegoniech spływają wszystkie pochwały.Ja tylko kibicuję od czasu do czasu dzieląc się doświadczeniami. Jeżeli wszystko wyjdzie OK,to warto czekać...
___________
"Draculi i wszystkim wampirom, które kochałem..."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Dru



Dołączył: 11 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Ravenshore

Wysłany: 11 lutego 2004     Drugi nieoficjalny dodatek do HoMMIII? Odpowiedz z cytatem

Witam

Widzę ze moja wiadomość o dodatku rozeszła się trochę nie tylko po tym forum :wink:

Acid wyjaśnię ci to

Alan napisał ze są w to zaangażowane strony TS czyli ja, IJB czyli Avatar oraz heroes.wr.pl czyli właściwie tez Avatar jeśli patrzymy pod kątem wypowiedzi na forach, jeśli pod kątem redaktorów to TS i IJB :wink:

PS: Avatar nie przesadzaj, jeśli byś mi nie pomógł to na pewno byśmy nie zobaczyli dodatku w takiej formie która jest/będzie.
:wink:

___________
Koniec jest zarazem poczatkiem...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Dru



Dołączył: 11 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Ravenshore

Wysłany: 12 kwietnia 2004     Drugi nieoficjalny dodatek do HoMMIII? Odpowiedz z cytatem

Jestem ciekaw waszych opinii co do nowego oficjalnego screena z TNLoHa, czy wam się podoba, jakie ma niedociągnięcia itp. Czekam na wasze opinie

PS: chciałbym skorygować Acida który w najnowszym newse o TNLoH’u, napisał ze mod nazywa się po Polsku „Nowy wygląd dla Herosów” bo poprawnie nazywa się „Nowe spojrzenie na bohaterów”. :wink:

___________
Koniec jest zarazem poczatkiem...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
@lan



Dołączył: 26 listopada 2003
Posty: 164
Skąd: Chwilowo Gdańsk ;)

Wysłany: 13 kwietnia 2004     Drugi nieoficjalny dodatek do HoMMIII? Odpowiedz z cytatem

Dru (cytat):
PS: chciałbym skorygować Acida który w najnowszym newse o TNLoH’u, napisał ze mod nazywa się po Polsku „Nowy wygląd dla Herosów” bo poprawnie nazywa się „Nowe spojrzenie na bohaterów”. :wink:

W sumie możesz się zastanowić, czy tak nie jest ładniej ;) :mrgreen: .

___________
"Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty."
A. Sapkowski
Jabber | Przewodnik po IJB | Histmag
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 13 kwietnia 2004     Drugi nieoficjalny dodatek do HoMMIII? Odpowiedz z cytatem

czeba było mi o tym powiedzieć :P. Jak prosiłem o kilka informacji o tym Twym dodatku to nie miałem na myśli dwóch zdań :P... a chciałem, żeby nius już stał.

Jeśli chcesz, to mogę niusa skorygować, aczkolwiek nie jestem pewien, czy tak nie jest lepiej :).

___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Simba



Dołączył: 19 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Lwia skała

Wysłany: 15 kwietnia 2004     Drugi nieoficjalny dodatek do HoMMIII? Odpowiedz z cytatem

Mam kilka pytań bo ciekawi mnie ten dodatek.
Czy muzyka na polu walki będzie zmieniona?
Czy pola walki będą zmienione?(wygląd)
W ilu procentach jest zrobiony dodatek?
Czy będzie następny sceen?
Nie mogę się premiery doczekać :D :lol:

___________
Nie płaci się za zamiary, lecz za pracę, którą wykonano.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Dru



Dołączył: 11 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Ravenshore

Wysłany: 17 kwietnia 2004     Drugi nieoficjalny dodatek do HoMMIII? Odpowiedz z cytatem

Acid i Alan (cytat):
sumie możesz się zastanowić, czy tak nie jest ładniej ;).Jeśli chcesz, to mogę niusa skorygować, aczkolwiek nie jestem pewien, czy tak nie jest lepiej :).

To zbyt prosta i oczywista nazwa, to tak jak by nazwać EQ „mod balsamujący rozgrywkę do Herosów” :wink:


Acid (cytat):
czeba było mi o tym powiedzieć :P. Jak prosiłem o kilka informacji o tym Twym dodatku to nie miałem na myśli dwóch zdań :P... a chciałem, żeby nius już stał.
Wiem, wiem, nie dawałem więcej szczegółów bo prawie wszystkie są podane w tym temacie jeśli chodzi o to przetłumaczenie nazwy na polski to zapomniałem, sorry.


Simba (cytat):
Mam kilka pytań bo ciekawi mnie ten dodatek.
Czy muzyka na polu walki będzie zmieniona?
Czy pola walki będą zmienione?(wygląd)
W ilu procentach jest zrobiony dodatek?
Czy będzie następny sceen?
Nie mogę się premiery doczekać :D :lol:
Raczej tak
Nie brałem tego jeszcze pod uwagę ale może w następnych wersjach
W tylu ile być powinien
Tak

___________
Koniec jest zarazem poczatkiem...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Kozlov



Dołączył: 4 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Poznan

Wysłany: 13 maja 2004     Drugi nieoficjalny dodatek do HoMMIII? Odpowiedz z cytatem

Ja mam dość (przynajmniej ważne pytanie ) kiedy ten dodatek ma sie ukazać?
___________
The matrix has you!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 14 maja 2004     Drugi nieoficjalny dodatek do HoMMIII? Odpowiedz z cytatem

może i Dru mnie poprawi, ale w niusie o tymże dodatku stało, że data premiery NIE jest jeszcze ustalona ze względu na napotkane trudności.
___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Dru



Dołączył: 11 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Ravenshore

Wysłany: 15 maja 2004     Drugi nieoficjalny dodatek do HoMMIII? Odpowiedz z cytatem

Data jest już ustalona, najważniejsze problemy są usunięte wiec myślę ze dodatek powinien pojawić się gdzieś pod koniec czerwca . 8)
___________
Koniec jest zarazem poczatkiem...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
DevilOkO



Dołączył: 22 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Tarnów

Wysłany: 17 maja 2004     Drugi nieoficjalny dodatek do HoMMIII? Odpowiedz z cytatem

Jakie wymagania będą potrzebować kompy aby wszystko chodziło płynnie?
___________
Nic nie jest ważne.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Zielevitz



Dołączył: 24 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Ta, a potem mi ktos wejdzie i morde obije :)

Wysłany: 22 maja 2004     Drugi nieoficjalny dodatek do HoMMIII? Odpowiedz z cytatem

Hmmm napisałeś że przydałoby się paru ludzi którzy znają się na grafice... Morze nie jestem z ludzi którzy tworzyli q3:D ale lubię się tym zajmować... co miałbym zrobić??
___________
http://losux.prv.pl
http://userfriendly.pl

zarębiste - mówie wam :D
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Dru



Dołączył: 11 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Ravenshore

Wysłany: 23 maja 2004     Drugi nieoficjalny dodatek do HoMMIII? Odpowiedz z cytatem

DevilOkO (cytat):
Jakie wymagania będą potrzebować kompy aby wszystko chodziło płynnie?

Takie jak ma oryginał :wink:

Zielevitz (cytat):
Hmmm napisałeś że przydałoby się paru ludzi którzy znają się na grafice... Morze nie jestem z ludzi którzy tworzyli q3:D ale lubię się tym zajmować... co miałbym zrobić??

Ok. podaj mi twój mail to powiem ci o szczegółach

___________
Koniec jest zarazem poczatkiem...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Zielevitz



Dołączył: 24 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Ta, a potem mi ktos wejdzie i morde obije :)

Wysłany: 23 maja 2004     Drugi nieoficjalny dodatek do HoMMIII? Odpowiedz z cytatem

Już ci na gadu gadu podałem - żeby była jasność i nikt nie myślał że jestem dwoma osobami
___________
http://losux.prv.pl
http://userfriendly.pl

zarębiste - mówie wam :D
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Dru



Dołączył: 11 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Ravenshore

Wysłany: 27 sierpnia 2004     Drugi nieoficjalny dodatek do HoMMIII? Odpowiedz z cytatem

Ci którzy czekaja na TNLoHa chcialem poinformowac ze on nadal ( mam ograniczony dostep do internetu dlatego tak cicho w tej chwili jest o dodatku)powstaje i ze bedzie MOZE za miesiac
___________
Koniec jest zarazem poczatkiem...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.