Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-03-29 0:30:40
Autor Wiadomość
Wiktor



Dołączył: 3 listopada 2003
Posty: 164
Skąd: Trójmiasto

Wysłany: 5 lipca 2004     Spotkalismy się w... [upamiętnienie spotkań ludzi z Jaski Odpowiedz z cytatem

Temat w którym można zamieszczać info o spokaniach ludzi które się odbyły, tak ku pamieci.

To ja zapodam, że miałem dziś przyjemność spotkać się w Gdańsku pod PG z @lanem oraz Acid Dragonem. Fajnie poznać ludzi z Jaskini :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
SAM-UeL



Dołączył: 19 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Spośród szczytów Wielkiego Babilonu

Wysłany: 5 lipca 2004     Spotkalismy się w... [upamiętnienie spotkań ludzi z Jaski Odpowiedz z cytatem

Fascynujące... dużo wiadomości nam dałeś...

Czy ten topic jest aby potrzebny? Przecież odczucia są we wszystkich tematach... oczywiście na temat

___________
biegniemy za szczęściem choć nie możemy go dopaść,
wciąz ucieka nam, bo nie znamy prawdy o nim,
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni..

    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Eon



Dołączył: 16 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: ..zza wydm przy ognisq...

Wysłany: 5 lipca 2004     Spotkalismy się w... [upamiętnienie spotkań ludzi z Jaski Odpowiedz z cytatem

Raczej nie potrzebny.. Zostanie usunięty - przeca zloty komentowane są w tematach.. - .."O Nich"..!..chehie..

Wiktor: Zachęcam do tworzenia tematu: "Zloty Gdańskie" (czy podobnie..chehie) i tam sobie się zamieści ciekawostki o takich spotkaniach.. Dobry to pomysł..?

___________
Cytat:
"Wiedzcie to, bracia moi umiłowani. Każdy człowiek ma być prędki do słuchania, nieskory do mówienia, nieskory do srogiego gniewu;"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Wiktor



Dołączył: 3 listopada 2003
Posty: 164
Skąd: Trójmiasto

Wysłany: 6 lipca 2004     Spotkalismy się w... [upamiętnienie spotkań ludzi z Jaski Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz wiedzieć czy dobry pomysł to w moim odczuciu nie :P
A temat ten załozyłem dlatego, że nie mam ochoty czytać kto się z kim spotyka w Warszawie czy Rzeszowie, czy jeszcze gdzies indziej, pomysłem moim było alby zamieszczać tu krótkie wpisy, z podaniem osób miejsca, daty, taka krótka księga pamiątkowa.
Jak to i tak zostanie usuniete to może usunąć wszystkie tematy w których nikt nic nie pisał od tygodnia ? Moze usunąć całe forum ? Może usunać całą jaskinię ? Hejho, hejho... fajna cenzura która uważnie czyta com napisał :P

Fascynujące... dużo wiadomości nam dałeś...

Czy ten topic jest aby potrzebny? Przecież odczucia są we wszystkich tematach... oczywiście na temat


- czy ten temat ma traktować o odczuciach ? Ja tego nie napisałem.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hexe



Dołączył: 14 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław / Bielsko

Wysłany: 6 lipca 2004     Spotkalismy się w... [upamiętnienie spotkań ludzi z Jaski Odpowiedz z cytatem

Witam,

harmonogramy zjazdów są przecież tutaj.
Listy uczestników są w odpowiednich tematach.
Po co dublować wszystko n razy niepotrzebnie?

A jak ochoty nie masz, to nie czytaj - nikt Cię nie zmusza.

Pozdrawiam,
Hexe

___________
Earth is full. Go home.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Wiktor



Dołączył: 3 listopada 2003
Posty: 164
Skąd: Trójmiasto

Wysłany: 6 lipca 2004     Spotkalismy się w... [upamiętnienie spotkań ludzi z Jaski Odpowiedz z cytatem

Jejku ! Przecież tam jest harmonogram, a ten temat miałby być czymś w rodzaju księgi pamiątkowej.

Hexe: czytasz co się dzieje poza twoją miejscowością ? naprawdę masz na to czas ? masz chęc brnąć przez wszyskie posty aby sie dokopać do potrzebnych informacji ? Ja niestety nie mam na to czasu a fajnie bym się czuł wiedząc.
Wiem, że nikt mnie nie zmusza do czytania :) wpadało by jadnak przeczytać co napisałem i do tego sie odnosiac, a nie do tego co nie napisałem a może się wydawać ze napisałem :P

Po co dublować wszystko n razy niepotrzebnie? - niepotrzenie to jest twoja ocena Hexe, dla mnie to by było porzebne :)
Dublować n razy... to coś jak podwajać potrajając....
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
McGregor



Dołączył: 22 lipca 2003
Posty: 164
Skąd: zielona górzysta wyspa na północy

Wysłany: 7 lipca 2004     Spotkalismy się w... [upamiętnienie spotkań ludzi z Jaski Odpowiedz z cytatem

Offtopicuję, ale temat i tak ma być wykasowany :D

Wiktorze może Cię to zdziwi, ale jest spore grono osób, w tym ja, które czytaja wszystkie posty na forum. No może prawie wszystkie, ale zdecydowaną większość.

___________
Głupi nie wie że jest głupi, a mądry to wie.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hexe



Dołączył: 14 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław / Bielsko

Wysłany: 7 lipca 2004     Spotkalismy się w... [upamiętnienie spotkań ludzi z Jaski Odpowiedz z cytatem

Witam,

Wiktor (cytat):
czytasz co się dzieje poza twoją miejscowością ? naprawdę masz na to czas ? masz chęc brnąć przez wszyskie posty aby sie dokopać do potrzebnych informacji ?

Wyobraź sobie, że tak. Na wszystko jest czas. A jak ktoś chce, to może się szybko i skutecznie "dokopać". Tylko własnie trzeba chcieć. A nie isć na łatwiznę i dodatkowe sterty śmieci tworzyć. Tylko kurz się na tym zbierać będzie.

Wiktor (cytat):
Ja niestety nie mam na to czasu a fajnie bym się czuł wiedząc.


A cóż to za problem, raz na jakiś czas odwiedzić tematy, w których pojawiają się nowe posty? Toż to tylko parę kliknięć i rzucenie okiem..

Wiktor (cytat):
Wiem, że nikt mnie nie zmusza do czytania :) wpadało by jadnak przeczytać co napisałem i do tego sie odnosiac, a nie do tego co nie napisałem a może się wydawać ze napisałem :P


Ooo.. to wychodzi na to, że odpowiadam, nie czytając? Przepraszam bardzo, postaram się już nie odpowiadać, skoro uważasz, że kompletnie mi to nie wychodzi :/.

Drugi i ostatni mój głos w tej sprawie. Nic więcej do powiedzenia nie mam.

Pozdrawiam,
Hexe

___________
Earth is full. Go home.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 8 lipca 2004     Spotkalismy się w... [upamiętnienie spotkań ludzi z Jaski Odpowiedz z cytatem

przyznam się, żem zdumiony emocjami tu uzewnętrznianymi...

+1. od dawna jest POTRZEBA wykonania benedyktyńskiej pracy przy tworzeniu Kroniki Imperium
+2. od dawna aktywność imperialna godna jest swej nazwy (średnio dziennie ponad setka postów)

-1. od zawsze ;) tworzenie sprawozdań, kronik, raportów to czynność mało lubiana (aktywność tematu z zapowiedziami jest taka sobie, a są to zapowiedzi - nie zawsze realizowane!)
-2. zrozumiałe jest, że - zwłaszcza dla nowych! - czytanie o przygotowaniach, komentarze bywalców (często, gęsto tylko dla nich zrozumiałe!) nie każdego będzie zachęcać

wydaje mie się, że po zakończeniu tego dziwnego swaru, warto taki kącik stworzyć - może jako stały dział w Czasie! ?

separacja od >Okna na świat< zachęci innych, a może dopingować do rzetelnego pisania (zniknie argument "już tu o tem pisałem")

===

ale zwłaszcza Kronika i Nowi powinni być uwzględnieni przy komentowaniu tego pomysłu

===

ja popieram Wiktora!

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Melkior



Dołączył: 4 marca 2003
Posty: 164
Skąd: Żyrardów

Wysłany: 26 października 2004     Spotkalismy się w... [upamiętnienie spotkań ludzi z Jaski Odpowiedz z cytatem

W końcu się wypowiem: mi się ten temat jednak nie podoba, bo jakby chcieć go potraktować poważnie to mielibyśmy ogromne ilości wpisów takich jak ten na górze. Sam musiałbym dodawać nieraz po kilka na tydzień :) . Wpisy typu: dd.mm.rr Spotkałem X, Y, Z przy budce z piwem. dd.mm.rr Spotkałem XX w markecie przy stoisku z imadłami... I jak to ma się przysłużyć tworzeniu kroniki?
___________
Pióro bywa ostrzejsze od miecza...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 26 października 2004     Spotkalismy się w... [upamiętnienie spotkań ludzi z Jaski Odpowiedz z cytatem

Taka kronika mogłaby być ciekawa... Ale z drugiej storny, każdy ma przecież prawie zawsze inną wersję wydarzeń - na coś innego zwrócił szczególną uwagę, a co innego było dla niego mało istotne. A kto by się czegoś takiego podjął? Jako prowadzenie kroniki zjazdów? Albo osoba, która jeździ na każdy zlot - a to mało prawdopodbne. Albo jakoś wojewódzko to podzielić czy coś... Gdyby się w ogóle realizowało taki pomysł.


Umieszczenie tego w czasie to ok pomysł - ale to, że Salonik jest tak ukryty to wielki minus... większość nowych czyta tylko Główne Forum, bez Kantyn i innych... Gdyby było "wyciągniętę na światło dzienne" na pewno znalazło się wiele nowych zdolnych i chętnych osób do prowadzenia dyskusji na istniejące już tematy w Saloniku...

___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Melkior



Dołączył: 4 marca 2003
Posty: 164
Skąd: Żyrardów

Wysłany: 26 października 2004     Spotkalismy się w... [upamiętnienie spotkań ludzi z Jaski Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak czasowo, ale tam, gdzie byłem to ja się chyba mogę spróbować podjąć kronikowania (inna sprawa z jakim skutkiem :P ). A swoją drogą przez te mało IMO sensowne promowanie CI jako centrum kulturalnego IJB sam przestałem zaglądać w tamte "odległe" wątki. (Jak już to przydał by się temat w którym CI było by jedną z podkategorii na równi z obecnymi). koniec offtopicu.
___________
Pióro bywa ostrzejsze od miecza...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.