Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-03-28 12:18:57
Autor Wiadomość
marred



Dołączył: 27 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: z pokoju ;)

Wysłany: 16 czerwca 2003     Co się dzieje z Jaskinią?! Odpowiedz z cytatem

Oby do poniedzialq...

Wyqjmy te slowa na zlotej plycie i przywiesmy na bramie Osady. Tylko nastal poniedzialek i cala Jaskinia znow smiga!

___________
Jedz szpinak, będziesz silny!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
tse tse



Dołączył: 12 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Białobrzegi n. Pilicą

Wysłany: 16 czerwca 2003     Co się dzieje z Jaskinią?! Odpowiedz z cytatem

A teraz godzina 1 : 49 jest fantastycznie i śmiga jak za dawnych czasów :lol:

Oby tak zawsze.

___________
Hattrick VII.42 - moja liga
Pilica piłkarska stolica :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
marred



Dołączył: 27 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: z pokoju ;)

Wysłany: 30 czerwca 2003     Co się dzieje z Jaskinią?! Odpowiedz z cytatem

Qrcze, jednak to oby do poniedzialq sie nie sprawdza... Mamy poniedzialek, a Osada znow sie wlecze... Tylko Forum smiga...
___________
Jedz szpinak, będziesz silny!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
SAM-UeL



Dołączył: 19 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Spośród szczytów Wielkiego Babilonu

Wysłany: 30 czerwca 2003     Co się dzieje z Jaskinią?! Odpowiedz z cytatem

marred (cytat):
Qrcze, jednak to oby do poniedzialq sie nie sprawdza... Mamy poniedzialek, a Osada znow sie wlecze... Tylko Forum smiga...


Cholera.. a czytać umiesz? Jak umiesz to wpadnij na główną stronę Imperium... jest tam piękny njus w którym wyjaśniona jest sprawa...

A forum śmiga, bo na serwerze nowym mieszka. To samo czeka całe imperium.

___________
biegniemy za szczęściem choć nie możemy go dopaść,
wciąz ucieka nam, bo nie znamy prawdy o nim,
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni..

    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
KoliJack



Dołączył: 17 października 2002
Posty: 164
Skąd: Mysłowice

Wysłany: 24 lipca 2003     Co się dzieje z Jaskinią?! Odpowiedz z cytatem

Nie bardzo wiem gdzie to umieścić, ale wpadając na standardowy przegląd Gorących Dysput w Osadzie zamiast listy stolików pojawił mi się następujący komunikat:

"Obsługa błędów Jaskini Behemota:
Błąd przy sprawdzaniu aktywności ogniska."


Ten komunikat pojawia się w większości lokacji w Osadzie i w związku z tym mam takie pytanko: Czy wszystkim pojawia się ten komunikat czy tylko umnie tak jest :?:

___________
K.O.L.I.J.A.C.K.: Knight Optimized for Logical Infiltration and Judo/Android Calibrated for Killing
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sir Wookash



Dołączył: 30 marca 2003
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 24 lipca 2003     Co się dzieje z Jaskinią?! Odpowiedz z cytatem

U mnie też tak jest. Dzieje się to w tych lokacjacj, w których na górze wyświetlane są osoby siedzące przy ognisku. Mam nadzieję, że to się szybko zmieni.
___________
Peace!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Fuuzy



Dołączył: 19 października 2002
Posty: 164
Skąd: Wasilków na Podlasiu (to nieprawda że ludzie porozumiewają się tu językiem gestów i chrząkni

Wysłany: 25 lipca 2003     Co się dzieje z Jaskinią?! Odpowiedz z cytatem

To tak jak u mnie...
Może to wina tego, że ktoś siedzi przy ognisku? ;)

___________
Mamo! Spójrz! Jestem w Internecie...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
alienn



Dołączył: 20 maja 2003
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 26 lipca 2003     Co się dzieje z Jaskinią?! Odpowiedz z cytatem

ten post został właśnie zdublowany, no, prawie...jeśli mi ktoś odpowie i udzieli pomocy , to go usunę.
mam problemy z operą i osadą:( i żeby uniknąć dodatkowych pytań : opcja z ciasteczkami ustawiona na "tak".
zostawiłam już takiego posta w osadzie i w miejscu z uwagami technicznymi na forum, nikomu jednak nie przyszło do głowy, coby odpowiedzieć , więc wrzucam to też tutaj.
czy ktoś ma jakiś pomysł dlaczego używając jako przeglądarki opery nie działa ognisko?? nie mogę przy nim zasiąść nawet jako gość...
a poza tym nie mogę się porządnie zalogować.kiedy loguję się, wszystko wygląda ok, ale przejście gdziekolwiek powoduje, że znowu jestem gościem :( a w dodatku widać, że Alienn buszuje po osadzie...
na pocieszenie wyświetla mi tylko komunikat :
warning: missing argument 7 for uzytkownik() in /home/heroes.net.pl/www/_header.php on line 110
POMOCY
psst, problem jest poważny, co można poznać po tym, że zdecydowałam sie na użycie wielkich liter, aż 6 w jednym poście... :twisted:
po chwili namysłu : zostawię jednak tego posta.jak ktoś będzie miał podobny problem, przynajmniej się dowie, że nie jest sam i że nie ma dla niego ratunku... :lol:
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
WWalker



Dołączył: 8 lutego 2001
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 28 lipca 2003     Co się dzieje z Jaskinią?! Odpowiedz z cytatem

alienn (cytat):
mam problemy z operą i osadą:( i żeby uniknąć dodatkowych pytań : opcja z ciasteczkami ustawiona na "tak".
[...]
czy ktoś ma jakiś pomysł dlaczego używając jako przeglądarki opery nie działa ognisko?? nie mogę przy nim zasiąść nawet jako gość...
[...]
a poza tym nie mogę się porządnie zalogować.kiedy loguję się, wszystko wygląda ok, ale przejście gdziekolwiek powoduje, że znowu jestem gościem :( a w dodatku widać, że Alienn buszuje po osadzie...


logowanie jest do http://heroes.net.pl a Osada to http://osada.heroes.net.pl - przeglądarka powinna wysyłać ciasteczko pod każdy adres który prowadzi do serwera heroes.net.pl a więc np. do heroes.net.pl/osada/dowolnaStrona.php i osada.heroes.net.pl/dowolnaStrona.php. Prawdopodobnie Opera nie radzi sobie z przypadkiem kiedy zamiast podkatalogu mamy alias i nie rozumiejąc że osada.heroes.net.pl to część heroes.net.pl nie wysyła tam cookie, które dostała z tego drugiego miejsca. Z tego co wiem wszystkie inne przeglądarki radzą sobie z tym bez problemu.

Z ogniskiem będzie pewnie coś podobnego

może jakaś wyższa wersja Opery sobie z tym poradzi a jeśli nie lubisz IE i Netscape'a to proponuję Mozillę albo przeglądrkę oferowaną przez W3C - zakłądam, że wszystkie one są wystarczająco "mądre" 8)

pozdrawiam

___________
Siła to za mało, by utrzymać szczęście.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Elias



Dołączył: 6 czerwca 2000
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 28 lipca 2003     Co się dzieje z Jaskinią?! Odpowiedz z cytatem

Bo ciasteczko jest po prostu zle ustawiane. Nie ma podanej wartosci Path.
Jesli ciastko ma obowiazywac dla calej domeny to powinna miec jako Path='/'. A jesli ma obowiazywac rowniz na subdomeny, to dodatkowo wartosc Domain powinna sie zaczynac od '.', czyli w tym wypadku powinno byc ustawiane tak:
Domain='.heroes.net.pl'
Path='/'
a jest ustawiane tak:
Domain='heroes.net.pl'
Path=''

___________
There can be only one!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
alienn



Dołączył: 20 maja 2003
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 30 lipca 2003     Co się dzieje z Jaskinią?! Odpowiedz z cytatem

WWalker (cytat):

Z tego co wiem wszystkie inne przeglądarki radzą sobie z tym bez problemu.
Z ogniskiem będzie pewnie coś podobnego

przygód alienn w osadzie ciąg dalszy. część druga sagi o logowaniu - walka z mozillą.
WWalkerze,wielkie dzięki za nieolanie krzyku rozpaczy :) .mozilla pomogła o tyle, że mogę posiedzieć przy ognisku, ale tylko jako gość. z logowaniem problem jak poprzednio. będę walczyć dalej ze swoimi demonami :lol:
w następnym odcinku - do czego netscape'owi służą wielkie zębiska i jeszcze wieksze szpony...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ingham



Dołączył: 1 kwietnia 2001
Posty: 164
Skąd: Ciechanów

Wysłany: 4 sierpnia 2003     Co się dzieje z Jaskinią?! Odpowiedz z cytatem

Tesh musze teraz siediec na Mozilli - zalogowany jestem tylko na stronie do logowania, a wszedzie indziej jako gosc :(

Poza tym Forum w Mozilli wyglada beznadziejnie...

___________
Tylko modlitwa może Was zbawić!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
alienn



Dołączył: 20 maja 2003
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 8 sierpnia 2003     Co się dzieje z Jaskinią?! Odpowiedz z cytatem

Ingham (cytat):
Poza tym Forum w Mozilli wyglada beznadziejnie...

to fakt. na netszkapie też nieciekawie to wygląda. za to opera z forum ładnie współpracuje. niestety, z osadą już nie :(
netszkapa podobnie jak mozilla nie rozwiązała mojego problemu z osadą, ale ie , który do tej pory odmawiał współpracy nagle powrócił do dawnej formy. i oczywiście nie mam pojęcia dlaczego... koniec tej historii (miejmy nadzieję): alienn przeprosiła się z ie (tylko do łażenia po osadzie, hihi), jak na razie działa bez zarzutu.
mimo wszystko chciałabym poznać kiedyś źródło moich problemów z innymi przeglądarkami, bo nie wierzę, żeby wszyscy osadnicy używali tylko ie.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.