Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-03-29 7:21:18
Autor Wiadomość
Eru



Dołączył: 28 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: Łódź

Wysłany: 15 lipca 2003     Zakon Służebny lub "służba świąteczna" Odpowiedz z cytatem

Ponieważ niem debat muszę napisać to tutaj:
tentekst jest także na podstoliku

proponuje założenie "służby świątecznej", która wysyłałaby maile z życzeniami urodzinowymi, imieninowymi, rocznic słubu, rocznic śmierci,itd oraz z przypomnieniami o różnych rzeczach.

W tym momencie można słać maile do mnie z datami urodziń, imienin, itp.( jeżeli plan wypali to na forum lub przy jakimś stoliku umieszcze daty wszystkich świąt, więc jeżeli ktoś niechce umieszczenia danej daty to proszę to napisać odrazu w majlu)

Niestety, teraz maila z życzeniami nie zawsze będzie się dostawało w ddany dzien, ponieważ ja mam dostęp do internetu tylko co drugi dzień


Jeżeli spotka się to z życzliowym przyjęciem i zgłosi się(oczywiście do mnie) kilka jeszcze osób do roozsyłania maili, to założymy bractwo

Planowane rozpoczęcie działalonoiści: 1 września 2003
Chociaż jeżeli do następnej środy zgłosi się kilku chętnych do rozsyłania maili to rozpoczniemy szybciej

mój e-mail: gg1@pf.pl
mój telen eru-gg@tlen.pl

___________
Nie trać nigdy cierpliwości,
to jest ostatni klucz,
który otwiera drzwi
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 15 lipca 2003     Zakon Służebny lub "służba świąteczna" Odpowiedz z cytatem

ciekawy pomysł!

co prawda, większość tego o czym teraz piszesz dałoby się załatwić jakimiś aftomatami (spece od php niech mię poprawią)
(konto usera, data, tekst życzeń, mail...)

ale z drugiej strony mamy święta Imperialne
warto o tym pomyśleć

żeby mieć zestaw życzeń na święta z reala
żeby przygotować zestaw niespodziewanek na Pryma Apryliys :P
żeby coś zszykować na Święto Flagi
itp itd

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Guinea



Dołączył: 20 maja 2000
Posty: 164
Skąd: że znowu!

Wysłany: 15 lipca 2003     Zakon Służebny lub "służba świąteczna" Odpowiedz z cytatem

jOjO (cytat):


co prawda, większość tego o czym teraz piszesz dałoby się załatwić jakimiś aftomatami (spece od php niech mię poprawią)
(konto usera, data, tekst życzeń, mail...)



Jasne, że można ale... naprawdę chciałbyś? ;)

"Serdeczne życzenia dla Hetmana jOjO z okazji imienin składa aftomat"

"Serdeczna życzenia dla Grododzierźcy Guinei z okazji rocznicy objęcia urzędu składa aftomat" - jakbym dostał coś takiego to ten aftomat by zarobił taką klątwę coby go rozsmarowało od Tatalii po Nighon :P.

___________
Achtung! Weasel!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 15 lipca 2003     Zakon Służebny lub "służba świąteczna" Odpowiedz z cytatem

well, wolałbym od aftomata niż wcale...
przeca aftomat TEŻ robi żywa istota...

ale nie o tem kciałem...

Eru, puść wodze wyobraźni, rozszerz zakres możliwych działań proponowanej służby...

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Eru



Dołączył: 28 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: Łódź

Wysłany: 15 lipca 2003     Zakon Służebny lub "służba świąteczna" Odpowiedz z cytatem

jOjo (cytat):
Eru, puść wodze wyobraźni, rozszerz zakres możliwych działań proponowanej służby...
:D

dobrze, ale potrzebował bym paru osób do pomocy....
i
jakiegoś zahasłowanego tematu na forum(pomietam że kiedyś coś takiego było(chyba))

___________
Nie trać nigdy cierpliwości,
to jest ostatni klucz,
który otwiera drzwi
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
mah



Dołączył: 29 października 2002
Posty: 164
Skąd: Między Górze

Wysłany: 17 lipca 2003     Zakon Służebny lub "służba świąteczna" Odpowiedz z cytatem

Pomysł jest całkiem... inspirujący. Jak szukasz pomocy do słania maili, to ja z miłą chęcią moge pomóc. A co do bractwa, to też całkiem dobry pomysł.
___________

Imię twe – Patriota,
Kto nie zna korzeni, ten nie zrozumie
W sercu ogień nie zgasł,
Kto nie z nami, ten przeciw nam !



АРИЯ - Патриот
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Eru



Dołączył: 28 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: Łódź

Wysłany: 17 lipca 2003     Zakon Służebny lub "służba świąteczna" Odpowiedz z cytatem

mah (cytat):
Jak szukasz pomocy do słania maili, to ja z miłą chęcią moge pomóc. .


Jeżeli możesz(i chcesz) pomóc to oczywiście bardzo chętnie.

Jęzeli dostanę jakiś maile z datami świąt to natychmiast do ciebie prześle(narazie nie otrzymałem żadnego :cry: )

i teraz brakuje nam do założenia bractwa tylko 10 osób :wink:

___________
Nie trać nigdy cierpliwości,
to jest ostatni klucz,
który otwiera drzwi
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Grenadier



Dołączył: 20 lipca 2000
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 17 lipca 2003     Zakon Służebny lub "służba świąteczna" Odpowiedz z cytatem

Automat wszystkiego nie załatwi, zresztą rozsyłanie do wszystkich takich samych życzeń urodzinowych - to ja dziękuję, wolę nie dostac wcale (zresztą niedostałem ;) ). "Zakonnicy" mogą przecież wymyślać życzenia bardzoej osobiste, wpadające w serce czy co tak kto ma ;). Ja bym widział zresztą rolę takiego zakonu służebnego o wiele szerzej - nie wiemy w jakich kerunkach rozwinie się Imperium i do czego mogą się przydac ludzie chcący bezinteresownie pomóc. Może czasem trzeba będzie czegoś poszukać w zasobach netu, może znaleźc jakieś informacje w tysiącach postów Osady czy Forum, zorganizowac święta, jakąś akcję wysyłąnia majli, zbierania ankiet - możliwości jest wiele.
___________
Będziemy się żegnać...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Eru



Dołączył: 28 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: Łódź

Wysłany: 17 lipca 2003     Zakon Służebny lub "służba świąteczna" Odpowiedz z cytatem

zgadzam się z Grenadieram , ale zakon byćmoże nie pow\stanie: brak członków :cry:
___________
Nie trać nigdy cierpliwości,
to jest ostatni klucz,
który otwiera drzwi
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 17 lipca 2003     Zakon Służebny lub "służba świąteczna" Odpowiedz z cytatem

Grenadier (cytat):
Ja bym widział zresztą rolę takiego zakonu służebnego o wiele szerzej


i dlatego zasugerowałem puszczenie wodzy fantazji
żeby nie ograniczać się do samych życzeń...

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
mah



Dołączył: 29 października 2002
Posty: 164
Skąd: Między Górze

Wysłany: 20 lipca 2003     Zakon Służebny lub "służba świąteczna" Odpowiedz z cytatem

Więc mówisz Eru, że nikt Ci nie dał daty swych urodzin.
No to będe pierwszy. Nie ma się co kryć.
Moja data to ... 11.11. Fajna co???!!!!

___________

Imię twe – Patriota,
Kto nie zna korzeni, ten nie zrozumie
W sercu ogień nie zgasł,
Kto nie z nami, ten przeciw nam !



АРИЯ - Патриот
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 20 lipca 2003     Zakon Służebny lub "służba świąteczna" Odpowiedz z cytatem

well, sądzę, że dobrym pomysłem mogłoby być skopiowanie, rozwinięcie, uzupełnianie tej tabeli
___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 20 lipca 2003     Zakon Służebny lub "służba świąteczna" Odpowiedz z cytatem

Eru (cytat):
zgadzam się z Grenadieram , ale zakon byćmoże nie pow\stanie: brak członków :cry:

Nio to mash kolejnego "członka". Mogę się zająć wysyłaniem tych życzeń. Wystarczy, że ftoś mi je wczesniej napisze, a ja je moge wysłać.


.: Dodane Później :.

Oj ja głupi!! Przesiesh ja należę jush do Zkonu Czerwonego Smoka, a to chiba tak wygląda, ze każdy może tylko do 1 bractwa należeć.

Ja to proponuję nie porywać się z kosą na Bractwa. *tu diabeł zaczął pieścić palcami swoją nowiutką, lśniącą, kuriozalnych rozmiarów kosę sprężynową* Wystarczy, że w Stolicy Imperium zostanie utworzona Poczta Imperialna (takie rozszerzenie Stajni Posłańców) lub jakaś inna instytucja, w której to będzie mieścić się nasza siedziba, bo o ile ładniej brzmi, jak ftoś dostanie list z życzeniami od Poczty Imperialnej, niż jeśli dostanie list o Bractwa Świątecznego, z Wieży na Rubieżach :wink: . To może być trudne, żeby takie bractwo założyć, bo jak ftoś kce pomóc, ale należy do innego bractwa, to co wtedy?? Ponadto uważam, że "co za dużo, to nie zdrowo" i "gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść", a nas ma tu być 12, więc pomżemy z głodu 2x szybciej :wink: . Poprostu wątpię, żeby było aż tyle roboty, żeby angażować 12 osób. Jeśli wszystko zostanie dobrze rozplanowane, to i 4-5 osób da sobie radę z palcem w d... ops-* na twarzy diabła pojawiły się rumieńce wstydu :oops: *- przepraszam, kciałem powiedzieć, że dadzą sobie, te osoby, radę w 4-5 bez najmniejszych problemów.

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
mah



Dołączył: 29 października 2002
Posty: 164
Skąd: Między Górze

Wysłany: 21 lipca 2003     Zakon Służebny lub "służba świąteczna" Odpowiedz z cytatem

Co do ilości bractw to stwierdzam iż można należeć do kilku bractw, jeżeli nie są one "konkurencyjne". RD takim nie jest.
___________

Imię twe – Patriota,
Kto nie zna korzeni, ten nie zrozumie
W sercu ogień nie zgasł,
Kto nie z nami, ten przeciw nam !



АРИЯ - Патриот
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Eru



Dołączył: 28 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: Łódź

Wysłany: 12 sierpnia 2003     Zakon Służebny lub "służba świąteczna" Odpowiedz z cytatem

z powodu tego że będę miał internet zwieszony datę otwarcia rzeczonej służby na 18 września
:(
stan rzeczony służby na dziś dzień: dwuch niezarejestrowanych ochotnikówi. jedna data(MAHa)
:cry:
do Grenadiera i jOjO: wszystko da się zrobić ale ptzrzeba ludzi
:cry:
do MiBa możę być 4-5 ludzia , ale żeby chociaż byli, i żeby było co rozsyłać...
:cry:

___________
Nie trać nigdy cierpliwości,
to jest ostatni klucz,
który otwiera drzwi
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Kligor



Dołączył: 5 marca 2003
Posty: 164
Skąd: Krewlod

Wysłany: 12 sierpnia 2003     Zakon Służebny lub "służba świąteczna" Odpowiedz z cytatem

Ja móglbym pomóc,jeśli wysłal byś mi daty urodzin to mógłbym słać maile z życzeniami :D moje urodzinki są 20 września :D
Jak mówiłę mogę pomóc!

___________
Powojowałbym sobie w h3
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.