Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-20 12:47:19
Autor Wiadomość
Grenadier



Dołączył: 20 lipca 2000
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 7 lipca 2003     Swiaty równoległe - Jaskinia Crow'a 7 Odpowiedz z cytatem

Pomijając sprawę "republikową" to jeżeli jest to jedna i ta sama osoba to bezdyskusyjnie kwalifikuje się to do banicji z Imperium.
Argument, że może ktoś miał zadanie szkolne, jest śmieszny - zdaje mi się, że zadania mają być pracami SAMODZIELNYMI, a nie zżynaniem. Zresztą - wystarczyło zapytać, a na pewnie byśmy się zgodzili, by wykorzystać nas jako wzór. Ale tylko wzór, a nie by strona wisiała w necie i podszywała się pod nas, dośc niedudolnie czasami...
Ta sprawa jest tak klarowna, że nie ma o czym dyskutować, niestety. Inghamie, jeśli ktoś taki ma być dla nas dobrym nabytkiem, to sory winetu, ale w życiu...

___________
Będziemy się żegnać...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 7 lipca 2003     Swiaty równoległe - Jaskinia Crow'a 7 Odpowiedz z cytatem

Spoko, już wiemy, że kruk zostanie natychmiast wyrzucony i dostanie wiecznego bana..... przy okazji - ten Druid, który się przewija przez "jego" Jaskinię to też on. Jak widać za całość jest odpowiedzialny on i tylko on (nawet widać, że w przytoczonym przeze mnie wcześniej newsie CRoW 7 rezygnuje z prowadzenia działu WoG i przekazuje go... CRoWoqi 7), co znaczy, że z żadnymi "współtwórcami" nie będziemy mieć problemów....
___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Lobo



Dołączył: 18 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: i po co?

Wysłany: 7 lipca 2003     Swiaty równoległe - Jaskinia Crow'a 7 Odpowiedz z cytatem

Ożty...ku...co...gdzie...jak???

1 dzień mnie nie było i tyle sie działo w ten czas :D

Powiem że gościu ma przerąbane jak sie jOjO dowie(chyba że już wie).
No normalnie mało na gębę nie padłem jak to zoaczyłem!
Może powinniśmy po inkwizytorów posłać,toż to bliuznierstwo!
I jeszcze ksywy i avatary osadników w dziale twórcy...
A może to spisek osadników :D
Cokolwiek by to nie było musi zostać zniszczone! :twisted: :evil: :twisted: :evil:

___________
Tak dryfuje nam życie,
po omacku, we mgle...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 7 lipca 2003     Swiaty równoległe - Jaskinia Crow'a 7 Odpowiedz z cytatem

to ja się Was, imperialne zabijaki, pytam:

fto z Was się hakerstwem zajmował?
maila do mnie!
jest robota...
tajna, bez fanfar, i bez orderów
ale Q Chwale Jaskini...

czekam!

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haarald



Dołączył: 23 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: Ors Imperior

Wysłany: 8 lipca 2003     Swiaty równoległe - Jaskinia Crow'a 7 Odpowiedz z cytatem

Witam!
Już sam tytuł tematu mi się podoba.

Intencją Crow'a było zapewne wywołanie wściekłości wielu forumowiczów. Najwyraźniej celem tego postępku było zakpienie sobie z JB i jej członków. Przynajmniej ja to tak odbieram, chociażby krakanie, które może mieć kilka znaczeń:
- może nic nie znaczyć (jedynie znak firmowy delikwenta)
- krakanie w sensie "jeśli wejdziesz między wrony kracz jak i one" co jest ewidentną obrazą
- krakanie czyli papugowanie, zrzynanie (cel oczywiście ten sam)
- krakanie mogłoby sugerować naśmiewanie się z oburzonych członków JB
Dobra dość krakania...!

Niepotrzebnie popadacie w złość bo to sprawia mu radochę. Nie wiem jak ma się do tego prawo ale czy aby czasem nie idzie tej strony poprostu zamknąć? Wystarczy zwrócić się do serwisu republika i powiadomić o zaistniałej sytuacji.

Stosowanie hackesrkich metod nie da oczekiwanych rezultatów, a raczej może obrócić się przeciwko JB. Może Crow ma qmpli hackerów albo sam jest zdolnym hackerem. Chcecie aby bruździł?
Jestem (a właściwie byłem i... nadal jestem) zarejestrowany na formum Heroes.loginpoint.pl (teraz Twierdza Smoka). Swego czasu miały tam miejsce działania hackerskie forum nie działało nawet przez 2 tygodnie. Więc stanowczo odradzam tego typu kroki, spuszczanie komuś łomotu to też nie jest dobry pomysł.

Delikwenta można usunąć i nadać mu "niehonorowy" stopień JB: "Kibler Elf" i podać dane łącznie z majlem.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ururam Tururam



Dołączył: 17 października 2002
Posty: 164
Skąd: Próżnia między światami

Wysłany: 8 lipca 2003     Swiaty równoległe - Jaskinia Crow'a 7 Odpowiedz z cytatem

Grenadier (cytat):
Pomijając sprawę "republikową" to jeżeli jest to jedna i ta sama osoba to bezdyskusyjnie kwalifikuje się to do banicji z Imperium.


Banicja to mało.
Optowałbym za pełną infamią, taką jaka stała sie niegdyś udziałem niegodnego O.L.

___________
Hoc est opus!
(Caffa et bucella per attractionem corporum venit ad stomachum meum.)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Eldacar



Dołączył: 17 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 8 lipca 2003     Swiaty równoległe - Jaskinia Crow'a 7 Odpowiedz z cytatem

Mówiliście o śmiesznych newsach w Jaskinii Crow'a 7 - najlepszy przykład dział H5 :
"Z przyjemnością informujemy, że dział Heroes of Might and Magic V Jaskini CRoW 7 jest już dostępny pod docelowym adresem h5.heroes.net.pl, zaś jego automat newsowy został zintegrowany z systemem publikacji aktualności Jaskini (co widać choćby na przykładzie tej właśnie informacji). "


Opps Crow coś przeoczył

Może tak tą "jego" stronkę gdzieś zachować i pokazywać jak nieudolne może być naśladowanie Jaskinii.

___________
"I know not with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones." A. Einstein
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
marred



Dołączył: 27 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: z pokoju ;)

Wysłany: 8 lipca 2003     Swiaty równoległe - Jaskinia Crow'a 7 Odpowiedz z cytatem

W zwiazku z zainstniala sytuacja calego kruka, prosze wszystkich Gawedziarzy, Bajarzy oraz Minstreli, o usuniecie przymiotnika "kruczoczarny" z ich powiesci ;P
___________
Jedz szpinak, będziesz silny!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
alienn



Dołączył: 20 maja 2003
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 9 lipca 2003     Swiaty równoległe - Jaskinia Crow'a 7 Odpowiedz z cytatem

marred (cytat):
W zwiazku z zainstniala sytuacja calego kruka, prosze wszystkich Gawedziarzy, Bajarzy oraz Minstreli, o usuniecie przymiotnika "kruczoczarny" z ich powiesci ;P

nono, bez takich proszę, bo jeśli następną propozycją będzie usunięcie z osady wszystkich kruczowłosych osadniczek, to ja protestuję... :evil:
ale żarty na bok, mnie się widzi, że dzieciak nie zdawał sobie sprawy, że takie "pożyczanie" cudzej pracy nie uchodzi w cywilizowanym świecie.
na głupotę nie ma lekarstwa,- powiedział aptekarz aplikując sobie zastrzyk prosto w oko...
niesławna stronka działa nadal :(
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Daron Snyderthdend



Dołączył: 17 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: z Fearunu, północnych ziem Czempionów Torma...

Wysłany: 12 sierpnia 2003     Swiaty równoległe - Jaskinia Crow'a 7 Odpowiedz z cytatem

Nie ma co gość jest półgłowek i tyle.

Jego jaskini nie ma od dawna :D. Więc po co ja to pisze :roll: :?: :?:

___________
Imię: Daron
Nazwisko: Snyderthdend
Rasa: Człowiek
Wyznanie: Wszystkie dobre Bóstwa Fearunu, ale przede wszystkim w Torma
Klasa:20lvl Paladyn, 15lvl Czempion Torma, 5lvl Zwiadowca Harfiarzy
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Grothard



Dołączył: 16 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: z osady

Wysłany: 22 sierpnia 2003     Swiaty równoległe - Jaskinia Crow'a 7 Odpowiedz z cytatem

Mi sie ta strona nie otwiera, ale zrobie wszystko zeby ZAMORDOWAC tego ****************************************** kruka :twisted: :twisted:
Ale musimy miec plan jakis.
Proponuje mu w majlu wirusa przeslac
albo nawet kilka
albo sie wlamac do kompa i WSZYSTKO wykasowac

Trzeba koniecznie napisac o tym w gazecie osadowej!

___________
The man with nothing to lose.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 22 sierpnia 2003     Swiaty równoległe - Jaskinia Crow'a 7 Odpowiedz z cytatem

ta sprawa już daaawno załatwiona
nie śpij! :P

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.