Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-25 14:17:33
Autor Wiadomość
ASX76



Dołączył: 27 listopada 2003
Posty: 164
Skąd: Białystok

Wysłany: 30 stycznia 2005     Zapowiedzi w CDA Odpowiedz z cytatem

No cóż... Czy będą to zmiany na lepsze okaże się w praktyce. Z oczywistych względów największe obawy mam odnośnie czynnego bohatera , ale jeśli nie zostanie on "przepakowany" to nie powinno być problemu.
Arty faktycznie mogą budzić niepokój , ale między szkicem a screenem z gry droga bardzo daleka i na ekranie wcale nie musi to wyglądać tak źle , tym bardziej , że miały one stanowić punkt wyjścia do dalszych prac ( o ile dobrze zrozumiałem ) , a nie być wykorzystane od razu "na żywca".

Nie podejrzewam CDA o blefowanie. Niby po co mieliby to robić ? Prima Aprilis dopiero w kwietniu. Po prostu pozbierali do kupy porozsiewane przez twórców informacje. Podobno udało im się dorwać kogoś , kto wkrótce udzieli bardziej szczegółowych informacji.

Marzy mi się , żeby plotki o rzekomych pracach nad "HoM&M 5" świetnej rosyjskiej grupy Nival Interactive okazały się prawdziwe. A co ? Pomarzyć nie można...?
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 2 lutego 2005     Zapowiedzi w CDA Odpowiedz z cytatem

ASX76 (cytat):

Arty faktycznie mogą budzić niepokój ,

Wiesz akurat o grafikę się nie martwię .1) Mi ten styl odpowiada . 2) grafika nie jest dla mnie tak ważna

ASX76 (cytat):
ale jeśli nie zostanie on "przepakowany" to nie powinno być problemu.

Właśnie o to chodzi że będzie problem :evil: ... Nieprzypakowany heros będzie za często umierał . Zbyt przypakowany będzie chodził bez armii bo sam będzie jednoosobową armią .

Nie da się tego wyważyć :wink: . Nie ma opcji po środku . Zobacz ile jest rozmiarów map i jak różnie mogą być zbudowane (tu ważna jest ilość miast na mapie czyli ile jednostek stawałoby na przeciw naszego herosa) . Poprostu nie da się tak zbalansować aktywnego herosa by na każdej mapie było dobrze ...
Dlatego też jestem zwolennikiem biernych herosów :)

ASX76 (cytat):
Nie podejrzewam CDA o blefowanie. Niby po co mieliby to robić ? Prima Aprilis dopiero w kwietniu.

Moim zdaniem recenzja którą mógł napisać ktokolwiek kto poszperał nieco w necie (a resztę pozmyślał lub zgadywał ) nie jest wiarygodnym źródłem informacji...

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Evander



Dołączył: 11 sierpnia 2004
Posty: 164
Skąd: "Z różnych miejsc"

Wysłany: 2 lutego 2005     Zapowiedzi w CDA Odpowiedz z cytatem

CDA jest zbyt skomercjalizowane, i juz od dawna nie jest miarodajne jesli chodzi o opinie na temat gier.

zas co do newsow, to jak wyzej - jesli ktos napisal newsa na podstawie plotek sieciowych a reszte sobie domyslil, to zadna miara nie mozna tego brac na powaznie.

to troche tak, jakby po ksztalcie zdziebel trawy zgadywac czy na danym terenie jest ropa.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Maal Verne



Dołączył: 17 stycznia 2005
Posty: 164
Skąd: zzz Bagna

Wysłany: 3 lutego 2005     Zapowiedzi w CDA Odpowiedz z cytatem

Zatem widze, że wielu się zgadza z tym, że nie należy brać zapowiedzi CDA na serio..

"Bo jak coś powiedzą, to powiedzą" :P

___________
Immanuel Kant - "Niebo gwieździste nademną, prawo moralne we mnie"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.