Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-03-29 2:17:30
Autor Wiadomość
Grenadier



Dołączył: 20 lipca 2000
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 23 czerwca 2003     Imperialna tapefa Odpowiedz z cytatem

W związku z planowanym remontem niektórych komnat pałacu Imperatora ogłaszamy przetarg na tapetę z motywem Imperialnym. Zgłoszenia w listach proszę kierować na mój adres grenadier@heroes.net.pl

A teraz w normalnym języku - chyba miło by było każdemu, gdyby mógł na pulpicie Windowsa umieścić sobie tapetę z motywami naszej strony. Niniejszym więc ogłaszam konkurs na takową. Ponieważ wakacje własnie się zaczęły - termin nadsyłania prac do końca sierpnia ustalam. Najlepsze tapety znajdą się w zasobach kopalni imperialnych, a utorzy moga liczyć na specjalne uhonorowanie.

___________
Będziemy się żegnać...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
marred



Dołączył: 27 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: z pokoju ;)

Wysłany: 23 czerwca 2003     Imperialna tapefa Odpowiedz z cytatem

Heh, nie dawno zrobilem tapetke osadowa, jOjO i Faramir juz ja widzieli, moge i Tobie Grenadierze wyslac...
___________
Jedz szpinak, będziesz silny!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Grenadier



Dołączył: 20 lipca 2000
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 24 czerwca 2003     Imperialna tapefa Odpowiedz z cytatem

Ach, gwoli uzupełnienia - prace będą prezentowane w miarę ich pojawiania się. Oczywiście marredzie - bardzo chętnie:)
___________
Będziemy się żegnać...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
TomaszTEO



Dołączył: 6 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: Rybnik

Wysłany: 4 września 2003     Imperialna tapefa Odpowiedz z cytatem

Hej a gdzie można podziwiać już nadesłane prace ?
Znajduje się to gdzieś na stronie ?

Marred ja też chętnie bym zobaczył.
hihi
pozdrawiam

___________
"A wielkie trąby zagrzmią wśród dusz ludzkich gdy król nadejdzie"

"Ten który walczy z potworami winien uważać się by samemu nie stać jednym z nich.
Gdy spoglądasz w otchłań ona również patrzy w ciebie..."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 5 kwietnia 2004     Imperialna tapefa Odpowiedz z cytatem

proszę Mr. Rabbita o zapodanie także tutaj linków do swoich propozycji, żeby Kanclerz zauważył, że coś w temacie drygnęło
___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 5 kwietnia 2004     Imperialna tapefa Odpowiedz z cytatem

Sam to mogłeś zrobić jOjO, a więc zapraszam wszystkich na:

http://kk-19.w.interia.pl

Jest to serwis graficzny, i myśle, że każdy znajdzie coś dla siebie. W najbliższym projekcie chce też dorzucić kilka avatarów, jakby ktoś chciał zmienić (rozwinąć swoją postać :D). W dziale tapety są tapety, które myśle, że Wam przypadną do gustu.

Oczywiście będą się co chwile nowe grafiki pojawiać więc odwiedzajcie stronę co jaki czas.

Pozdro
Kosnik King, 19 Skryba Imperium Kinugów

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Enleth



Dołączył: 20 sierpnia 2003
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 18 kwietnia 2004     Imperialna tapefa Odpowiedz z cytatem

Po powrocie z wczorajszego zlotu cuś mnie naszło, na pomysł wpadłem i tapetę zrobiłem. Zacząłem około północy, a pierwsza (i na tyle dopracowana, żeby mogła być ostateczną) wersja już jest.
Postawiłem na prostotę zarówno kompozycji jak i kolorów - nie lubię tapet zawalonych pstrokatymi bzdetami, więc też takich nie robię.
W skład całości wchodzi flaga imperialna z dwoma napisami runicznymi, tytuł, adres serwisu, behemot (znaleziony w necie - autor nieznany) i tekst z Biblii opisujący behemota, jako najstarsza wzmianka o tym stworzeniu.
Zrobiłem dwie wersje - oryginał w rozdzielczości 1600x1200, możliwy do przeskalowania w dół aż do 1024x768, dla którego zrobiłem już odrobinkę zmienioną wersję, żeby napis był nadal czytelny.
Do podglądu tutaj:
http://selfdefence.republika.pl/behemoth1600.png
http://selfdefence.republika.pl/behemoth1024.png

___________
Jeśli chcesz żeby coś było zrobione dobrze, zrób to sam...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 18 kwietnia 2004     Imperialna tapefa Odpowiedz z cytatem

Dobrze Enleth, że mi przypomniałeś :D:D:D:D:D:D:D

Dzisiaj nowiutka tapetka na mojej stronie dla Jaskiniowców, myśle, że dobra, bo prosta :lol: Zobaczcie sami. Dla przypomnienia:

http://kk-19.w.interia.pl

Dział Tapety. :D

Pozdro
Kosnik King, 19 Skryba Imperium Kinugów

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 22 września 2004     Imperialna tapefa Odpowiedz z cytatem

No i znowu zapomniało mi się, że są dwa tematy o tem samym ;)...

Oczywiście tapety są... ba, nie tylko tapety, nawet ikony do naszego komputerka są. A wszystko to na mojej stronie ;). Zapraszam.

http://kk-19.w.interia.pl

Zdravim
Mr. Rabbit

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.