Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-03-28 12:49:35
Autor Wiadomość
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 18 grudnia 2004     Karawany w HOMM-V? Odpowiedz z cytatem

pozatym mozna by zrobic cos takiego ze np mag rzucajacy dimension przez jakies wysokie gory musi wydac na to np wiecej many...

acha a w podziemiach mozna by wylaczyc rzucanie dimension jak tak sie pomysli to jest to malo logiczne .. zbyt duze prawdopodobienstwo trafienia na lita skale (smierc maga i armii lub uwiezieni w innym wymiarze) mozna kombinowac na rozne sposoby :)

a nie od razu wyrzucac ten czar z gry :)

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Danio



Dołączył: 20 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd: z Mrągowa

Wysłany: 17 lutego 2005     Karawany w HOMM-V? Odpowiedz z cytatem

W HoMM nigdy nie lubiłem chodzić po siedliskach i kupywać jakiś tam armii. Zawsze po pierwszych tygodniach zosawiałe siedliska i nie wracałem do nich by nie marnować cennego ruchu. Ale z drugiej strony dlaczego mam marnować jednostki. I robiłem rzecz której z nieznanych mi powodów nie lubiłem . Dkupywałem bochatera.... Ale w czwórce problem został rozwiązany robiłem kaawany.
I toby było na tele.

___________
Rodzina jest jak górski krajobraz - najlepiej wygląda z daleka.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haarald



Dołączył: 23 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: Ors Imperior

Wysłany: 17 lutego 2005     Karawany w HOMM-V? Odpowiedz z cytatem

A ja tak sobię myślę że karawany znacznie uprościły nam życie. Z jednej strony to dobrze z drugiej źle. Akurat osobiste fatygowanie się po stworki wydawało mi się ciekawe... to jakby doglądanie swoich włości.

Jednak więkoszść uważa, że są potrzebne i trudno się z tym nie zgodzić. Mnie się wydaje że jeżeli już mają być karawany to niech zrobią jakąś "przechowalnię" na wszelkie jednostki by nie pałętały się pod zamkiem, a z chwilą zajęcia miasta przez wroga udawałyby się do innego sojuszniczego zamku.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.