Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-26 11:46:12
Autor Wiadomość
Behemoth



Dołączył: 25 września 1998
Posty: 164
Skąd: Otwock

Wysłany: 26 lutego 2005     Co sądzicie o ,,Osadowym radiu internetowym" Odpowiedz z cytatem

Na początku spytam czy przypadkiem ten topic nie był wcześniej w Karczmie czy może mi się coś uwidziało? Od kiedy regularniej zaglądam na forum obserwuję dziwną rotację topiców... no ale do ad remu :->

Czemu od razu radio jak może być audycja? Pracuję sobie w RadiuAktywnym <commercial mode on> http://www.radioaktywne.pl </commercial mode off>, które jest radiem internetowym Politechniki Warszawskiej i pomyślałem, że przy ciekawych założeniach i konspekcie audycji mógłbym powalczyć o pół godziny lub godzinę czasu antenowego dla nas. Jedynym warunkiem (oprócz oczywiście tematyki audycji) jest to, aby prowadzący był z Warszawy (miał możliwość dojazdu do studia) i był studentem. Ja mogę się podjąć współprowadzenia / realizacji audycji ale nie chciałbym brać całej audycji na siebie.

Jakieś pomysły więc? :-)

___________
"Nothing can seem to fill the emptiness inside,
So still I search, never ever wait for the time or the tide"
--
Blaze "Hunger"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
mah



Dołączył: 29 października 2002
Posty: 164
Skąd: Między Górze

Wysłany: 26 lutego 2005     Co sądzicie o ,,Osadowym radiu internetowym" Odpowiedz z cytatem

Tu masz racje, wywalczenie miejsca w ramówce to było by najlepsze posunięcie. Ponadto zwiększyło by to zainteresowanie os... jaskinią.
I znowu masz racje, sam tego nie pociągniesz, potrzebowałbyś tak z przynajmniej 3 gotowe na wszystko osoby 8)

A to jest najgorsze do osiągnięcia.
Po pierwsze, jeżeli jest ktoś chętny, to należało by utworzyć jakiś team, i spotkać się na jakimś czacie (np gg) i obgadać to i owo.

Dziękuje za uwage 8)

A co do tego, czy tego topicu nie było gdzie indziej, hmm.. gdzieś był, ale gdzie, kto to wie :lol:

___________

Imię twe – Patriota,
Kto nie zna korzeni, ten nie zrozumie
W sercu ogień nie zgasł,
Kto nie z nami, ten przeciw nam !



АРИЯ - Патриот
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mecku



Dołączył: 8 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Przemyśl

Wysłany: 27 lutego 2005     Co sądzicie o ,,Osadowym radiu internetowym" Odpowiedz z cytatem

A propos Radia. W nowym wydaniu Chipa 3/2005 jest dobry artykuł (5 stronicowy) na temat Internetowego Radia. Zaintersowanych pomysłem radia odsyłam do najbliższego kiosku/ ruchu po zakup Chipa :P
___________
Wolę żałować niepomyślnych wyników niż wstydzić się odniesionego zwycięstwa

/Aleksander Wielki/
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nagash



Dołączył: 11 października 2004
Posty: 164
Skąd: A z kąd ja mam wiedzieć ??

Wysłany: 1 marca 2005     Co sądzicie o ,,Osadowym radiu internetowym" Odpowiedz z cytatem

http://www.radioaktywne.pl <--- czy ja skąś to znam ?? ...... tam mój brat ma z kolegami audycje ( sunday welders w niedziele od 20:00 ) ......

Ps. dobry by był pomysł z audycją tylko co by na niej było ?? Ogłoszenia związane z IJB ?? Trzeba by było mieć ludzi którzy mają pomysły , mają dojazd oraz którzy mają pomysły na prowadzenie. Zanim dadzą jaskini czas antenowy to na pewno będą chcieli wiedzieć o czym będzie.....



Ps2. Jak będzie radio gotowe to chętnie posłucham :P :P :P

___________
Śmierć to dopiero początek życia...... tego drugiego .....
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.