Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-26 20:25:42
Autor Wiadomość
Sanctum



Dołączył: 25 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Heroes Tower

Wysłany: 16 marca 2005     Przepraszam... Odpowiedz z cytatem

Zacny Imperatorze Behomecie, Hetmanie jOjO, Pretorianie, Weterani, Jaskiniowcy i Mieszkańcy sławnego Imperium Jaskini Behemota!

Ja, Władca Heroes Tower, Sanctum, w pierwszą rocznicę mego wstąpienia do IJB, w imieniu własnym przyjmuję wyrok zacnego Trybunału Imperialnego. Nie jest on zgodny z mymi przekonaniami i rozterkami w mej sprawie, lecz jako mieszkaniec Imperium każdemu wyrokowi wydanemu przez Trybunał tegoż Imperium winien jestem się podporządkować.

Przepraszam zatem wszystkich i każdego z osobna za przesłanie prywatnych wiadomości o treści kłócącej się z prawem Imperium do Pretorianinów, Jaskiniowców i mieszkańców. W pełni rozumiem pobudki Trybunału, choć nie do końca rozumiem Imperialne prawo. Przepraszam.

Przepraszam Hetmana jOjO, za wykorzystywanie Imperialnej Poczty w niegodnych według prawa Imperium sprawach. Przepraszam za narażenie na szwank dobrego imienia IJB, które szczególnie cenię. Przepraszam za wszystko czegom nie powinien był powiedzieć i za co szczególnie żałuję. Przepraszam.

Przepraszam członka Trybunału Imperialnego Miszę, jak i cały Trybunał. Nie powinienem był wypowiadać niektórych słów szczególnie w stosunku do wspomnianego wcześniej Miszy, którego przepraszam szczególnie. Powinienem był docenić wszystkie starania Trybunału o zachowanie porządku w sławetnym Imperium. Skoro nie zrobiłem tego wcześniej czynię to teraz i schylam przed Wami czoło o zacni członkowie Trybunału w uznaniu dla wszystkich Waszych dokonań. Przepraszam.

Przepraszam wszystkich którzy otrzymali feralną wiadomość, chodzi tu szczególnie o Pretorianina Nami. Przepraszam Was wszystkich za nieposkromioną chęć sławy i rozgłosu dla jednej ze stron internetowych. Przepraszam Pretorianinie Nami, za wysłanie tej wiadomości do Ciebie. Rozumiem że niekażdy chce czytać niektóre rzeczy i być nimi zarzucanym. Przepraszam.

Przepraszam każdego mieszkańca, każdego Weterana i każdego Jaskiniowca za sytuację która nigdy nie powinna mieć miejsca. Przepraszam.

Chylę czoło i po trzykroć powtarzam:

przepraszam, przepraszam, przepraszam.

Niech zniknie z Waszej pamięci ta godna pogardy sprawa, za której wywołanie raz jeszcze przepraszam. Niech nigdy więcej nie będzie miała miejsca taka sytuacja, która ubliża godności Imperium jak i mnie samego.

Tak jak mówi mój podpis: 'Każdy popełnia błędy, ale trzeba się za niego modlić', tak i Wy wybaczcie Mi mój błąd a módlcie się za mnie.

Ponownie pochylam głowę i ze skruchą dodaję:

przepraszam, przepraszam, przepraszam.

Pismo to podpisuję

w imieniu własnym,
w imieniu IJB,
w imieniu skruchy i żalu,
w pierwszą rocznicę mego wstąpienia do IJB,
w słońca szlachetnego górowanie,
z wyrazami szacunku,
z wyrazami czci i oddania dla Imperium,

Cesarz Heroes Tower

Sanctum

(-)

[Przepraszam wszystkich których w tym liście pominęłem bądź zapomniałem]

___________
"Najpierw zrobimy, a potem sprawdzimy jak wyszło"
Napoleon
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.