Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-26 5:03:43
Autor Wiadomość
Van Henry



Dołączył: 2 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd: Olsztyn

Wysłany: 26 października 2004     Heroes II, czyli nasze dawne przygody!! Odpowiedz z cytatem

Mam takie pytanie. Czy ktoś z was nie wie, czy CD projekt wydaje jeszcze patiet Heroes I i II z serii Xtra klasyka.
___________
WoG RuleZ
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Jonathan



Dołączył: 26 października 2004
Posty: 164
Skąd: Grudziądz

Wysłany: 27 października 2004     Heroes II, czyli nasze dawne przygody!! Odpowiedz z cytatem

Ja nigdy nie zapomnę tego klimatu Heroes of Might and Magic II. To była (i jest) świetna gra! Ja zaczynałem od równie świetnej gry Heroes !, ale gdy dostałemHeroes II to tak mi się spodobała że brakowało mi słów. Co prawda potem Heroes III ale to już dużo później. Tak czy siak na moje Heroes II to nadal HIT!




Stare HITY są the best! :wink:

___________
Jonathan
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Jonathan



Dołączył: 26 października 2004
Posty: 164
Skąd: Grudziądz

Wysłany: 29 października 2004     Heroes II, czyli nasze dawne przygody!! Odpowiedz z cytatem

A w odpowiedzi na pytanie... Niestety nie... CD PROJECT już nie wydaje pierwszej i drugiej części.... :( :(
___________
Jonathan
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
tse tse



Dołączył: 12 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Białobrzegi n. Pilicą

Wysłany: 2 listopada 2004     Heroes II, czyli nasze dawne przygody!! Odpowiedz z cytatem

Ale inne firmy wydają oczywiście nie w serii EK :lol: ostatnio widziałem 1+2 w jakimś hipermarkecie za 5 złotych obie w serii Tanie Granie :D
___________
Hattrick VII.42 - moja liga
Pilica piłkarska stolica :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Bosar



Dołączył: 23 grudnia 2004
Posty: 164
Skąd: Bydzia

Wysłany: 16 stycznia 2005     Heroes II, czyli nasze dawne przygody!! Odpowiedz z cytatem

Klimat w Heroes 2 był nie z tej ziemi wspaniała, apetyczna mniam idealny kąsek, który można jeść 10 lat bo prawie tyle lat ma ta gra a nadal gra w nią wielu ludzi. Osoby, które rzucają się na nowe tytuły powinny najpierw spróbować od tej gry, to jest dopiero klimat.
___________
Waiting, Waiting, Waiting.... i hate it! Waiting for:- Heroes 5
- Warcraft 4
- Iron Maiden in Poland
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Maal Verne



Dołączył: 17 stycznia 2005
Posty: 164
Skąd: zzz Bagna

Wysłany: 23 stycznia 2005     Heroes II, czyli nasze dawne przygody!! Odpowiedz z cytatem

Ahhh ja też pamiętam moje pierwsze zetknięcie z H2... Przy (wtedy jeszcze nowiutkim kompie) siedził kuzyn i grał właśnie w tą grę.. pamietam jeszcze ten scenariusz(nadal jest jednym z moich ulubionych) "Zerwany Sojusz" .. A potem sama zaczęłam łupać w to niemal maniakalnie, to po | prostu było takie cudowne, klimatyczne i w ogóle wspaniałe, że do tej pory w to gram. A potem zobaczyłam demo do H1, i oczywiście pniej dostałam tą grę, która też mnie baaardzo oczarowała.. potem H3 i H4...
Ale H2, to jest po | prostu COŚ! Ja się na tej grze wychowałam

___________
Immanuel Kant - "Niebo gwieździste nademną, prawo moralne we mnie"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Worghat



Dołączył: 27 stycznia 2005
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 28 stycznia 2005     Heroes II, czyli nasze dawne przygody!! Odpowiedz z cytatem

pierwszy raz grałem w H2, gdy nie posiadałem w domu jeszcze swojego kompa. Gralismy u kolegi. Później, gdy kupiłem komputer, odkupiłem od niego Heroes2 za 25 zł. Właśnie od Heroes 2 zacząłem zabawe z tą serią gier. Później grałem w H3, H4, a na końcu w H1, bo były dodane do CD Action. ;) Jednak najbardziej z wszystkich części podobała mi sie H3. Na następnym miejscu stawiam 2, 1, 4.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Yavor



Dołączył: 25 stycznia 2005
Posty: 164
Skąd: Ełk

Wysłany: 29 stycznia 2005     Heroes II, czyli nasze dawne przygody!! Odpowiedz z cytatem

A kto wie jak robić modyfikacje w Homm2 tj. jakich programów sie używa???
___________
Jeśli mam dziś zły dzień, to znaczy, że zaraz inni też będą taki mieć.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Feanor



Dołączył: 5 lutego 2005
Posty: 164
Skąd: Valinor zwany w Polsce Wyrzyskiem

Wysłany: 5 lutego 2005     Heroes II, czyli nasze dawne przygody!! Odpowiedz z cytatem

Ja dostałem kompa w 1996, i kupiłem taką płytkę z demami, "Top gry 6" się zwała. Przeglądam ją (wtedy nie umiałem jeszcze czytać) i nagrywałem niektóre demka. w końcu nagrałem H1. Demo, po angielsku, parę tygodni (w sensie tydzień = 7 tur) grania, ale jak to wtedy wciągało!!! Swoją drogą, teraz też wciąga. W H2 pierwszy raz grałem u kolegi, pirata zresztą, i piekielnie uderzyło mnie podobieństwo na mapie "podróżnej" do H1. Ale dwójeczka ma swój solidny, wspaniały klimat fantasy i chwała jej za to!!! Swojego oryginałka dostałem niestety dopiero razem z H4, więc trochę czekałem na "poważne" granie w H2. :( [/ort]
___________
Zdravim
Feanor
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Alamar



Dołączył: 12 lutego 2005
Posty: 164
Skąd: z Czarnej Wieży w której płynie magia czysta (a tak naprawdę z Gorzowa Wlkp.)

Wysłany: 12 marca 2005     Heroes II, czyli nasze dawne przygody!! Odpowiedz z cytatem

Cóż zacząłem grać w H2 u wujka, kiedy jeszcze nie miałme komputera. Raz przyjechałem w wakacje i mogłem grać "dopóki wytrzymam" o drugiej w nocy wujek jednak stwierdził, że dość. Później na własnym już kompie to grałem i grałem, aż znałem wszystkie mapy na pamięć i znałem ruchy komputera. Klimat tej części był po prostu niesamowity. Mapę "Dobro vs Zło" i "Siedem Jezior" mogłem grać bez końca. Jest to najbardziej klimatyczna częśc tej sagi i dlatego stawiam ją na najwyższym miejscu (a czwórkę na końcu- może rewolucja, ale w złą stronę), a nie ze względu na sentyment, jak ktoś wcześniej napisał.
___________
Mogą mnie zabić, ale mnie nie przestraszą.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
LarvaExotech



Dołączył: 10 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 13 marca 2005     Heroes II, czyli nasze dawne przygody!! Odpowiedz z cytatem

Tak jest... te noce zarwane przed dwójeczką.

To była pierwsza część Heroes jaką ujrzały moje oczy - 2. Potem 3, 3 SoD, 3 AB... podobało mi się; jednak straciłem wtedy kontakt z dwójką. Powoli zaczynało mi brakować dwójki... w końcu jednak odnalazłem ją (w tym pakiecie z Heroes IV) no i znowu zarwane noce...

___________
I odpuść nam nasze wina... jako i my odpuszczamy naszym winodajcom......
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Macready



Dołączył: 11 marca 2005
Posty: 164
Skąd: Kraków

Wysłany: 13 marca 2005     Heroes II, czyli nasze dawne przygody!! Odpowiedz z cytatem

Serie heroes zaczynałem właśnie od 2 , kupiłem składanego kompa i koleś, który składał mi kompa wgrał mi na dysk Heroes2 i Prince of Loylity(czy jakos tak) wtedy jeszcze nic nie rozumiałem bo to było 8 lat temu i spodobał mi sie Warlock.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Melodia



Dołączył: 11 października 2004
Posty: 164
Skąd: Z planety Galaxia, a dokładnie z Adium-Tor, czyli Ostatniego Bastionu...

Wysłany: 16 marca 2005     Heroes II, czyli nasze dawne przygody!! Odpowiedz z cytatem

A mnie coś ostatnio na sentymenty wzięło, bo wzięłam płytkę i wgrałam drugą część naszych herosków. Jak to bywało znowu wybrałam mój ulubiony zamek: Wizard. Nie wiem dlaczego ale chyba jestem przewrażliwiona na punkcie starszych gierek :P .


P.S.: Starszych, ale za to bardzo fajniutkich ;) .

___________
J B I T B
A E S H E
S H E S
K E T =)
I M
N O
I T
A A
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Lucas



Dołączył: 25 lutego 2005
Posty: 164
Skąd: Erathia

Wysłany: 20 marca 2005     Heroes II, czyli nasze dawne przygody!! Odpowiedz z cytatem

Ja pamiętam wszystko dobrze... Było to 4 lata temu. Byłem raz u kolegi i na kompie, wtedy właśnie zobaczyłem Heroes II i I. Gram w II do dzisiaj, a gra mi się nie nudzi.
___________
"Carpe Diem"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.