Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-20 5:31:43
Autor Wiadomość
Bosar



Dołączył: 23 grudnia 2004
Posty: 164
Skąd: Bydzia

Wysłany: 10 stycznia 2005     Kolejna porcja szkiców: Odpowiedz z cytatem

Witajcie co do szkiców i obrzków to osobiście wolę szkice choć te obrazki spodobały mi się, gdyż lubię Warcrafta i Heroesa. Piechur będzie inny przynajmniej tak mi się wydaje choć oczywiście mogę się mylić. Ogólnie podobają mi się szkice i chcę więcej!!!
----------->Born for play heroes <----------

___________
Waiting, Waiting, Waiting.... i hate it! Waiting for:- Heroes 5
- Warcraft 4
- Iron Maiden in Poland
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 11 stycznia 2005     Kolejna porcja szkiców: Odpowiedz z cytatem

Val Gaav :arrow: co do smoków to bardziej mi chodziło o wygląd,(choć faktycznie są niewielkie różnice) a co do poruszania się, myślę, że dlatego się poruszają sztucznie no bo nie są żywe :wink: , brakowało im tej żywotności i płynności, wraz z śmiercią straciły to i dlatego tak "człapią" w tym powietrzu. :? - chyba tylko tak to można wyjaśnić.
Co do diabłów, hmm, muszę przyznać że były zabawne ale no było w nich to Coś czego brakuje tym w H3 :? dziwnie to brzmi ale no nie wiem, chyba chodzi o twarz, :roll: mniej piękna..
( z resztą ja prawie w ogóle nie gram inferno czy necropolis, jakoś mnie do nich nie ciągnie)
A co do rysunków to uważam, że najlepiej wyszła zapora, pole do bitwy i lokacje. A temu kawależyście dałabym hełm i zmieniła kolorki.. bo jakoś mi nie pasują.. :?
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 11 stycznia 2005     Kolejna porcja szkiców: Odpowiedz z cytatem

włóczęga (cytat):
Val Gaav :arrow: co do smoków to bardziej mi chodziło o wygląd,(choć faktycznie są niewielkie różnice) a co do poruszania się, myślę, że dlatego się poruszają sztucznie no bo nie są żywe :wink: , brakowało im tej żywotności i płynności, wraz z śmiercią straciły to i dlatego tak "człapią" w tym powietrzu. :?

hmmm ... ja mówiłem o wszystkich smokach z h4 a zwłaszcza o czarnych i bone dragonach... stojąc dziwnie rozstawiają łapy ... i jakieś takie nieproporcjonalne są :cry: (ale ogólnie z wyglądu to rzeczywiście podobne nadal widać że to smok :wink: ) oczywiście to tylko moja opinia...
co do diabła to jedyne co mogło mi się podobać to te podcięte , przypalone skrzydła .... ale niestety i tak nie powalały (mogły być lepiej zrobione)

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Bosar



Dołączył: 23 grudnia 2004
Posty: 164
Skąd: Bydzia

Wysłany: 12 stycznia 2005     Kolejna porcja szkiców: Odpowiedz z cytatem

:arrow: Co do czwórki: Co sądzicie o przywołaniu lodowego demona przez diabła? mi to troszke nie pasuje. Diabeł kojarzy się z ogniem ,piekłem więc skąd tutaj lód.
:arrow: Co do szkiców: Gdzie znaleźliście te ilustracje? Po prostu jestem ciekaw :lol:

___________
Waiting, Waiting, Waiting.... i hate it! Waiting for:- Heroes 5
- Warcraft 4
- Iron Maiden in Poland
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 14 stycznia 2005     Kolejna porcja szkiców: Odpowiedz z cytatem

Bosar (cytat):
:arrow: Co do szkiców: Gdzie znaleźliście te ilustracje? Po prostu jestem ciekaw :lol:


Te z H5 -> http://h5.heroes.net.pl/
Natomiast zauważyłem, że Panowie tu sobie urządzili pogaduszkę na temat HoMM OnLine ( Szkic Wampira pochodzi własnie z tej gry ).
A gdzie Je można znaleźć - albo poszukaj w newsach ( 2-3 miesiące wstecz ), albo poczytaj ostatnią nowinę i... poczekaj ;)


Zdravim

MiB

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Bosar



Dołączył: 23 grudnia 2004
Posty: 164
Skąd: Bydzia

Wysłany: 16 stycznia 2005     Kolejna porcja szkiców: Odpowiedz z cytatem

Hej MiB mi chodziło o to skąd Imperialne władze jaskini (cała jaskinia) wzięła te obrazki.
___________
Waiting, Waiting, Waiting.... i hate it! Waiting for:- Heroes 5
- Warcraft 4
- Iron Maiden in Poland
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Danio



Dołączył: 20 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd: z Mrągowa

Wysłany: 14 lutego 2005     Kolejna porcja szkiców: Odpowiedz z cytatem

1. Pola bitwy
Ujdą wtłoku. Dobrą sprawa będzie możliwość zmiany położenia pola bitwy.
2. Miecznik
Jak dla mnie to troche to przypomina przerośniętego karła. Zbyt szczegułowe jak dla heroesów. Po tym skromnym rysunku mogę powiedzieć jedno : nie będę grał ludźmi w HoMM 5.
3. Młyn wodny
Nieco Smurfowaty, ale poza tym spoko. Nie będę tu nic pisał, bo nie ma o czym Młyn, jak młyn przeciętny. Żadn atragedja, żadna sensacja . Poprostu zwyczajny.

___________
Rodzina jest jak górski krajobraz - najlepiej wygląda z daleka.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 16 lutego 2005     Kolejna porcja szkiców: Odpowiedz z cytatem

Uważam że szkice są boskie , pełno w nich uroku i fantazji. To coś wspaniałego na prezent na DZIEŃ DZIECKA . Mam nadzieje że taki dostane :D Chciałem pozdrowić was wszystkich . MANGA FOREVER !!! Co myślicie o tym , żeby w Herousach pojawiła się manga?
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 16 lutego 2005     Kolejna porcja szkiców: Odpowiedz z cytatem

Myśle , że wprowadzenie mangi dodało by klimatu i ożywiłaby trochę nudną fabułę. Nazwy krain były skomplikowane i nędzne. Managa wprowadziła by nowe , ciekawe nazwy np.Alabastia, Safrania , Violet, Vermilion City i tym podobne. A nazwy bohaterów wzorowane na japońskich komiksach np. Misty, oak, Ash, Brock, Jessie i inne.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 16 lutego 2005     Kolejna porcja szkiców: Odpowiedz z cytatem

Acid URUR (cytat):
Myśle , że wprowadzenie mangi dodało by klimatu i ożywiłaby trochę nudną fabułę. Nazwy krain były skomplikowane i nędzne. Managa wprowadziła by nowe , ciekawe nazwy np.Alabastia, Safrania , Violet, Vermilion City i tym podobne. A nazwy bohaterów wzorowane na japońskich komiksach np. Misty, oak, Ash, Brock, Jessie i inne.


Ja się pewnie okaże nietolerancyjny, ale co mi tam:


O ŻADNEJ MANDZE W HEROSACH NIE CHCE SŁYSZEĆ!!!!!!!


Jak zamiast kofanego Kyrre`go będę musiał grać jakimś Brok`iem z Pokemonów ( teraz powinny pojawić sie głosy, skąd wiem, gdzie możne tego jegomości spotkać - zamierzchłe czasy, kiedy po ziemi dinusie hasały :P ), to moją kosą się po szyjkach tfórcoof przejade...



Zdravim

MiB

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 16 lutego 2005     Kolejna porcja szkiców: Odpowiedz z cytatem

MiB (cytat):
O ŻADNEJ MANDZE W HEROSACH NIE CHCE SŁYSZEĆ!!!!!!!


Heh i tu Diabełku się z Tobą zgodzę :).

Te szkice, które są podobają mi się. Są oryginalne i jedyna w swoim rodzaju. Jakby nie patrzeć manga jest coraz bardziej popularna i hmm jakby to określić pewne schematy są łatwe do narysowania. Podoba mi się tak jak jest i najlepiej niech tak zostanie :D

___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haarald



Dołączył: 23 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: Ors Imperior

Wysłany: 16 lutego 2005     Kolejna porcja szkiców: Odpowiedz z cytatem

MiB, Nami:

Od kilku dni pewnien osobnik zaśmieca nam forum - to osoba podpisujaca się róznymi nickami. Kilka postów juz wykasowałem bo delikwent robi sobie "jaja" z naszego forum spamując idiotycznymi tekstami (naszpikowanymi celowo lub nie przesadną ortografią), które nic nie wnoszą; naigrywajac się przy tym ze znanych obywateli naszego Imperium, jak choćby zacnego UT.

Nie widzę sensu komentować, kogoś kto wypisuje jakieś głupoty robiac to dla zgrywy lub licząc na wątpliwy poklask.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Maal Verne



Dołączył: 17 stycznia 2005
Posty: 164
Skąd: zzz Bagna

Wysłany: 17 lutego 2005     Kolejna porcja szkiców: Odpowiedz z cytatem

A no grasuje tu taki podły typ- od razu widać, że to jakiś delikwent który sztucznie dodaje sobie "poparcie"...- nie trzeba być specem by wyczuć, że coś tu nie gra..

I Ja też powiem - Mandze STOP!
Nie lubie mangi i nie pasuje do Herosków jak pingwin do Afryki

A co do obrazków to niektóre mają swój urok (wg. mnie np. nasłonecznione pole bitwy, zapora, "miasto elfów", i takie zwykłe lokacje jak prosta nieskomplikowana niemal prymitywna kopalnia rudy- która ma swój urok)

___________
Immanuel Kant - "Niebo gwieździste nademną, prawo moralne we mnie"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Danio



Dołączył: 20 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd: z Mrągowa

Wysłany: 17 lutego 2005     Kolejna porcja szkiców: Odpowiedz z cytatem

Oóż i to Manga do Heroesów!!......
.....się nie nadaje.
Może i w brakowało wschodnich akcentów. Ale wprowadzenie jakieiś Mangi to już przesada. Może ipowinien byc zamek z japońską mitologią. Ale w wypadku z Pokemonami. Może tych 2 panów (a tak konkretnie to temu jedemu panu) się strony pomyliły?

___________
Rodzina jest jak górski krajobraz - najlepiej wygląda z daleka.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Konqer



Dołączył: 17 marca 2004
Posty: 164
Skąd: z kościoła. Tam mieszkają paladyni.

Wysłany: 17 marca 2005     Kolejna porcja szkiców: Odpowiedz z cytatem

Manga? OK- więc dorzućmy jeszcze świat westernów, mafii, transmisje meczów hokejowych, jakąś sektę... W końcu gra musi być dla wszystkich.

NIGDY nie zgodzę się na żadną mangę w Herosach! To jakaś brednia - gra, która dotąd nie miała NIC wspólnego z mangą nagle ma się przestawiać na ten styl? Osobiście uważam, że te japońskie bohomazy to crap, ale nic nie mam do tych, którzy to lubią. Niemniej jednak zapowiedzi Heroes V coraz częściej zdradzają symptomy jakiegoś pokrewieństwa z mangą, a to byłaby katastrofa.

Powiedzmy sobie szczerze - manga do Herosów pasuje jak tańczenie walca na szkolnej dyskotece. Manga psuje klimat (patrz: tzw. archanioł) i sama ociera się o kicz (to moje zdanie). Nie mógłbym ścierpieć tych dziwacznych stworków, wielkich oczu, chaotycznego poruszania się i idiotycznie wielkich mieczy. Może kiedyś ktoś stworzy moda podmieniającego elementy graficzne na styl mangowy, ale ja go nie zainstaluję.

Drżę na myśl, że kiedyś przyjdzie mi zobaczyć kolejnego artworka z Heroes V, który to artwork będzie przedstawiał człowieka bez zbroi. Takiego zwykłego chłopa, albo pikiniera. Jeżeli widły chłopa będą przypominały trójząb Neptuna, a włócznia pikiniera będzie miała gwiazdę na końcu drzewca, to znak, że to nie UbiSoft powinno było wykupić licencję na Herosy. Pieniądz rządzi światem i mam okropne wrażenie, że to będzie zgubą dla tej boskiej serii.

___________
Cenzura to reklama na koszt państwa.
Federico Fellini (1920 - 1993)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 21 marca 2005     Kolejna porcja szkiców: Odpowiedz z cytatem

Popieram wypowiedż Konqera.Manga równa sie Porażka.niestety ma ona (manga)silne zaplecze komercyjne jakim bez watpienia sa kraje Wschodnioazjatyckie ,Japonia i niedługo zapewne Chiny(tam od niedawna rok góra 2 lata Manga przestała być "sztuką zakazaną ").
Nikt o zdrowych zmysłach nie zignoruje potencjanie 2 miliardowego rynku . a nam cóż pozostanie albo pozegnąć sie z serią albo dokonać operacji oczu (ponoć wtedy manga nie wyglada nie proporcjonalnie ) :wink:
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Elendil



Dołączył: 14 marca 2005
Posty: 164
Skąd: z Arnoru

Wysłany: 21 marca 2005     Kolejna porcja szkiców: Odpowiedz z cytatem

Obrazki całkiem całkiem, zwłaszcza te pola bitwy. Mam tylko nadzieję, że potwory będą na tyle straszne, i przerażające, że będą odpowiednio kontrastować z tą sielanką.
___________
Jam jest Elendil, syn Amandila.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.