Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-03-28 22:44:51
Autor Wiadomość
Sanctum



Dołączył: 25 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Heroes Tower

Wysłany: 23 marca 2005     Centrum Badania Opinii Jaskiniowców Odpowiedz z cytatem

Drodzy mieszkańcy, Jaskiniowcy, Weterani i wszyscy pozostali mieszkańcy Imperium!

Postanowiłem założyć Centrum Badania Opinii Jaskiniowców. Mam nadzieję że dostanę błogosławieństwo szlachetnych moderatorów Karczmy (czyli przede wszystkim Was) i Centrum rozpocznie działalność.

Nie ma w Imperium miejsca gdzie zbiorczo są badane opinie Jaskiniowców, dlatego najwyższy czas by takowe powstało. Tutaj co tydzień będę zadawał Wam (w postaci ankiety) pytanie. Będziecie mogli na nie odpowiadać. Po tygodniu będę zapraszał do dyskusji w tym temacie osoby których dotyczyło pytanie by zastanowić się
nad wynikami ankiety. Oczywiście nie będą zobowiązane się stawić o ile nie będą tego chciały.

Mam nadzieję że Centrum na stałe zadomowi się w Imperium i będzie tworzyć Jego wspaniałą i bogatą tradycję.

Kilka uwag porządkowych. Możecie odpowiadć na ankietę i komentować jej wyniki, ale proszę nie wprowadzać swoich ankiet aby zachować jakiś porządek i tematykę wsród pytań. Jeżeli chcecie aby zostało zadane jakieś pytanie prześlijcie je na mą imperialną skrzynkę. Zostanie umieszczone wtedy gdy będą padały pytania dotyczące tego tematu.

Dzisiaj zadaję pierwsze pytanie - możecie na nie odpowiadać przez cały następny tydzień. Już tutaj zapraszam do dyskusji nad wynikami ankiety przede wszystkim tych których ona dotyczyła.

___________
"Najpierw zrobimy, a potem sprawdzimy jak wyszło"
Napoleon
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Lobo



Dołączył: 18 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: i po co?

Wysłany: 23 marca 2005     Centrum Badania Opinii Jaskiniowców Odpowiedz z cytatem

Sanctum (cytat):

Postanowiłem założyć Centrum Badania Opinii Jaskiniowców. Mam nadzieję że dostanę błogosławieństwo szlachetnych moderatorów Karczmy i Centrum rozpocznie działalność.

Nie liczył bym na to gdybym był na twoim miejscu...
Sanctum (cytat):

Nie ma w Imperium miejsca gdzie zbiorczo są badane opinie Jaskiniowców, dlatego najwyższy czas by takowe powstało.

Zdziwiłbyś się oj zdziwił...
Sanctum (cytat):

Tutaj co tydzień będę zadawał Wam (w postaci ankiety) pytanie.[...]Po tygodniu będę zapraszał do dyskusji w tym temacie osoby których dotyczyło pytanie by zastanowić się
nad wynikami ankiety.

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem... czyli niektóre ankiety mają zawierać pytania dotyczace danych osób? A pomyślał waść, że tym osobom mogłoby się to nie spodobać...?
Sanctum (cytat):

Mam nadzieję że Centrum na stałe zadomowi się w Imperium i będzie tworzyć Jego wspaniałą i bogatą tradycję.

Wątpię. W imperium nie panuje d*kracja(że tak hetmana zacytuję ;) ), więc nawet jeśli wyniki ankiety pokazałyby 100% za jakąś zmianą i tak najprawdopodobniej nie zostałaby ona wprowadona w życie. Chyba, ma sie rozumieć, że władze uznały by ją za słuszną. Może to nieco brutalnie zabrzmi ale głos plebsu nie ma tu wielkiego wpływu na podejmowane decyzje.

___________
Tak dryfuje nam życie,
po omacku, we mgle...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sanctum



Dołączył: 25 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Heroes Tower

Wysłany: 23 marca 2005     Centrum Badania Opinii Jaskiniowców Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sięz Tobąw niektórych kwestiach, ale zawsze warto spróbować. A oczywiście jeżeli ktoś kogo tylko pośrednio będzie dotyczyła ankieta nie będzie tego chciał ankieta prawdopodobnie się nie ukaże.
___________
"Najpierw zrobimy, a potem sprawdzimy jak wyszło"
Napoleon
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
ixcesal



Dołączył: 29 października 2002
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 23 marca 2005     Centrum Badania Opinii Jaskiniowców Odpowiedz z cytatem

Opinię można badać, jeżeli mamy coś ciekawego do zaoferowania lub jeżeli mamy kilka opcji i chcemy aby społeczeństwo pomogło wybrać jedną z nich.

Czy zajmujesz się kształowaniem prawa w IJB?

Najpierw kochany Sanctumie zajmij się czymś konkretnym w Imperium, po tym zaś zadawaj pytania odnośnie tego co robisz, aby poznać opinię społeczną.

Cóż z tego, że uruchomię ankietę: "Czy Sanctum powinien zostać adminsitratorem wortalu?", jeżeli takowym nie zostaniesz.

Jest to powrót to znienawidzonego przeze mnie trybu: pogadajmy, a i tak nic z tego nie będzie.

Gdzie konkrety?

Opinie Społeczeństwa w wielu kwestiach są i będą brane pod uwagę, ale dlaczego chcesz wyręczać innych w tej kwestii?
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sanctum



Dołączył: 25 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Heroes Tower

Wysłany: 23 marca 2005     Centrum Badania Opinii Jaskiniowców Odpowiedz z cytatem

Pragnę tylko i wyłącznie podać do opinii publicznej opinie innych. Nie zamierzam na nikim wywierać swego zdania.
___________
"Najpierw zrobimy, a potem sprawdzimy jak wyszło"
Napoleon
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 23 marca 2005     Centrum Badania Opinii Jaskiniowców Odpowiedz z cytatem

T6!!


1. NIKT, kto nie ma odpowiedniej władzy w Imperium,
nie będzie mi NICZEGO zabraniał, a Ty to robisz, pisząc,
żeby nikt nie tworzył ankiet...

2. Treść ankiety wyraźnie wskazuje na to,
że była pisana jesio pod wpływem emocji
związanych z Twoimi ostatnimi przejściami w Trybunale.

3. Ogólnie ankiety możesz zakładać, opinie badać,
ale nie będzie to nic wiążącego, więc... po co?
Dla zabawy? Jeśli tak, to proszę bardzo :)

4. Centrum może się i zadomowi, ale po co?
Czy Nam, mieszkańcom Imperium Jaskinii Behemota,
jest to potrzebne?
Mnie naprawdę nie interesuje, co kto o Mnie myśli,
co kto myśli o tych kilku rzeczach,
ftóre w Imperium mam przyjemność robić
[ nie dotyczy ofkoz raportowania błędoof - przyp. MiB ].
A pewne badanie opinii mamy dzięki... forum.
Wiem, że brzmi to nie tyle co enigmatycznie,
ile paradoksalnie, ale tak jest.

Dyskusje są przecieca rozpoczynane,
aby poznać co na dany temat myślą inni
[ czasem, aby mi ftoś pomógł w czymś ]
i to w toq takiej właśnie dysputy poznajemy dokładną opinię danej osoby,
a nie poprzez ankiety.
Dla przykładu ankieta podczepiona pod ten topic:

Uważam, że prawo w IJB nie jest doskonałe i wymaga PEWNYCH zmian,
ale to tylko w celu uściślenia kilku elementów.
Dlatego nie sklaniam się ani q pierwszej, ani q drugiej opcji.


Zdravim

MiB

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Lucas



Dołączył: 25 lutego 2005
Posty: 164
Skąd: Erathia

Wysłany: 23 marca 2005     Centrum Badania Opinii Jaskiniowców Odpowiedz z cytatem

Przyznaję rację MiB'owi, po co ten topic?
___________
"Carpe Diem"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
McGregor



Dołączył: 22 lipca 2003
Posty: 164
Skąd: zielona górzysta wyspa na północy

Wysłany: 23 marca 2005     Centrum Badania Opinii Jaskiniowców Odpowiedz z cytatem

Co do samego pomysłu CBOJ to nie widzę nic złego, jeśli oczywiście ankieta będzie dobrze zrobiona.

Gdy widzę jednak jak ktoś zakłada topic i wali błędy w temacie lub w ankiecie to mimo iż nie jestem moderatorem to krew mnie zalewa.

Cytat:
Czy Iperium jest potrzebne uaktualnienie i nowelizacja prawa?


To moze ankietę. Czy denerwuje Cię gdy ktoś pisze posty i nie chce mu się sprawdzić czy jest poprawnie napisany?

___________
Głupi nie wie że jest głupi, a mądry to wie.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sanctum



Dołączył: 25 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Heroes Tower

Wysłany: 23 marca 2005     Centrum Badania Opinii Jaskiniowców Odpowiedz z cytatem

A więc odpowiadam na wszystko co było tutaj powiedziane.

1. McGregor przepraszam rzecz jasna za błąd nie wiem skąd się wziął (każdemu może się zdarzyć mały chochlik pisarski).

2. Jeżeli będziecie uważać że ankieta jest źle zrobiona to proszę o przesyłanie mi innych propozycji pytań

3. Cóż jeżeli ktoś nie chce abym pisał o nim ankietę to rzecz jasna nie będę tego robił.

4. Temat ankiety nie jest związany z moim pobytem przy Pręgierzu. MiB powinieneś zwrócić uwagę że już wcześniej mówiłem o potrzebie udoskonalenia Imerialnego prawa. Teraz chcę sprawdzić co na ten temat sądzą inni mieszkańcy.

5. Oczywiście nie zakazuje nikomu załączania ankiet, ale proszę żeby nie były to ankiety nie związane z tematem. Chciałbym aby był zachowany porządek i nie było ankiet o całkowicie innych tematykach.

6. I tak jak pisałem wcześniej uważam że Centrum jest potrzebne aby mieszkańcy IJB znali opinię innych.

___________
"Najpierw zrobimy, a potem sprawdzimy jak wyszło"
Napoleon
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ghost



Dołączył: 25 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: ...no właśnie?

Wysłany: 23 marca 2005     Centrum Badania Opinii Jaskiniowców Odpowiedz z cytatem

Nie znoszę ludzi, którzy próbują wszystko ulepszać. Jak mawiał Einstein - nie ulepszaj dobrej rzeczy, bo na pewno ją schrzanisz.

W Imperium zmian politycznych NIE TRZEBA - jak chcesz przejść na demokrację, która z czasem przerodzi się w anarchię, to proszę bardzo. Załóż własny sajt i próbuj. Ale nie rób tego tutaj.

Problem z demokracją polega na tym, że najczęściej 50% ludności chce tego, a drugie 50% chce tego (albo ludność jest podzielona na kilka małych obozów). Jak pogodzić te dwie strony? Powtarzam, w takim wypadku władca sobie nie poradzi, bo ta druga połowa będzie niezadowolona.

Ale ankietę zrobię: Czy jesteś za tym, by za głupotę i uprawianie polityki w miejscach do tego nieprzeznaczonych stosowano kary?

-.-

___________
Zaśmiecam język z lubością
Znieprawiam, do złego kuszę
Zakusy mam bolszewickie
I sączę jad w młode dusze


fragment wiersza J. Tuwima
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sanctum



Dołączył: 25 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Heroes Tower

Wysłany: 23 marca 2005     Centrum Badania Opinii Jaskiniowców Odpowiedz z cytatem

Powtarzam po raz (który to raz) chyba trzeci: Nie będę wywierał wpływu na nikogo a tym bardziej na nasze szlachetne prawodawstwo. Jeżeli osoby zainteresowane zrobią coś z wynikami ankiety to będę bardzo rad, a jeżeli nie to cóż.

Nie wiem czemu jesteś tak agresywnie nastawiony, nie zamierzam nic psuć, a tym bardziej zepsuć. Przepraszam bardzo ale jeżeli chcesz to oddaj swój głos ponieważ wątki przez Ciebie poruszane wyjaśniałem już i twa opinia w tej kwestii nie jest już potrzebna.

Uważam zaś że władztwo Imperium jest na tyle mądre że poradzi sobie z każdym problemem, na pewno podejmie dobrą decyzję nawet jeżeli ma być niezadowolone 99% mieszkańców.

___________
"Najpierw zrobimy, a potem sprawdzimy jak wyszło"
Napoleon
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Lucas



Dołączył: 25 lutego 2005
Posty: 164
Skąd: Erathia

Wysłany: 23 marca 2005     Centrum Badania Opinii Jaskiniowców Odpowiedz z cytatem

Sanctum, lepiej się zastanów zanim napiszesz temat czy wogóle potrzebny jest.
___________
"Carpe Diem"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sanctum



Dołączył: 25 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Heroes Tower

Wysłany: 23 marca 2005     Centrum Badania Opinii Jaskiniowców Odpowiedz z cytatem

Nad każdym swoim tematem się zastanawiam, a ten wydaję mi się szczególnie udany. Proszę co ci się nie podoba? Wolałbym też Lucasie abyś aż tak gwałtownie nie zmieniał swego zdania. Dodanie kilku wyrazów całkowicie zmieniło sens twej wypowiedzi.
___________
"Najpierw zrobimy, a potem sprawdzimy jak wyszło"
Napoleon
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
ixcesal



Dołączył: 29 października 2002
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 23 marca 2005     Centrum Badania Opinii Jaskiniowców Odpowiedz z cytatem

Ale to tak, jak gdybyś był częstym gościem w moim domu.
Po miesiącu postanawiasz zrobić wśród moich znajomych ankietę:

Czy ixi powinien przenieść meble na drugą ścianę, a sypialnię pomalować w kwiatki?

Oczywiście nikt Ci tego nie zabroni, ale co Ci to da?
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ghost



Dołączył: 25 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: ...no właśnie?

Wysłany: 23 marca 2005     Centrum Badania Opinii Jaskiniowców Odpowiedz z cytatem

Sanctum (cytat):
Nie wiem czemu jesteś tak agresywnie nastawiony, nie zamierzam nic psuć, a tym bardziej zepsuć. Przepraszam bardzo ale jeżeli chcesz to oddaj swój głos ponieważ wątki przez Ciebie poruszane wyjaśniałem już i twa opinia w tej kwestii nie jest już potrzebna.


Dobra. Jak nie jest potrzebna, to mi zabroń pisania w tym temacie. Wszakże moja opinia nie jest w tej kwestii już potrzebna, więc się wypowiadać nie powinienem.
Powtarzam się, bo próbuję ci wybić z głowy typowo lewicowe zapędy do zmian wszystkiego, co się nawinie na widelec.
Nah, nic nie próbujesz psuć - po prostu narzucasz nam to, że mamy się zmieniać.

Cytat:
Uważam zaś że władztwo Imperium jest na tyle mądre że poradzi sobie z każdym problemem, na pewno podejmie dobrą decyzję nawet jeżeli ma być niezadowolone 99% mieszkańców.


I tu leży piec zakopany. Jeśli 99% mieszkańców będzie niezadowolona z decyzji, to ta decyzja NIE JEST dobra. "Dobra" decyzja w tym wypadku to taka, które przyniesie profity przy obupólnym zadowoleniu. Co będzie Imperium po tym jednym procencie zadowolonych, skoro te dziewięćdziesiąt dziewięć prawdopodobnie wyemigruje? Z obecnego stanu rzeczy jest zadowolona cała większość społeczeństwa - jakby coś nie pasowało, to już dawno tego typu tematy jak twoje by powstawały.

___________
Zaśmiecam język z lubością
Znieprawiam, do złego kuszę
Zakusy mam bolszewickie
I sączę jad w młode dusze


fragment wiersza J. Tuwima
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 23 marca 2005     Centrum Badania Opinii Jaskiniowców Odpowiedz z cytatem

Ghost (cytat):
Załóż własny sajt i próbuj.


Za późno... :P



@Sanctum: heh... chyba nie dotarło:

Piszesz, że każdy może sobie zakładać ankiety,
oby tylko był związane z tematem... tematem czego?

Karczmy?
To powiem Ci, że to niemożliwe, bo poprostu Karczma nie posiada leit motivu.

A może z tematem danego topiq?
No wydaje mi się, że ankiety dodawane do topiqw z założenia 3mają się jego tematyki.

A może z tematem CBOJ?
Oj, tu jush dostrzegam więzy chcące pochwycić i skrępować moją wolność,
czego - jak jush pisałem - osoby nie mające władzy odpowiedniej nie mogą robić.


A co do samego topiq - rogi daje, że gdybyś zaczął od innej ankiety,
a topic nazwał inaczej, narazie nie afiszując się z CBOJ,
to dysputa wyglądałaby zupełnie inaczej,
albo nawet ta ankieta, ale temat inny,
albo ten temat, ta ankieta, ale zupełnie inna treść pierwszego postu.

Masz zapał, masz chęci, tylko czemu brniesz w to bagno?
Ja rozumiem - bronisz swoich racji, poglądów, topiq,
ale czy warto robić to tak zapalczywie?
Czy jeśli topik nazywałby się "Rzecz o Imperialnym Prawie",
a traktował o ocenie prawa Imperialnego, to byłby jakiś problem?

Pozatym - głowe daje, żeś wpadł na pomysł i przeszedłeś do natychmiastowej realizacji,
bez jakichkolwiek konsultacji z kimkolwiek.
Ja powiem CI, że widziałbym takie cuś w Czasie Imperium.
Dlaczegoby nie zakładać ankiet i nie badać opinii?
Potem można w Ci dodać takie cuś + link do dysputy.

Jeśli jednak chcesz mieć CBOJ,
to moze lepiej było faktycznie wpierw się nie afiszować,
założyć kilka topiqw na próbę i zobaczyć co wyjdzie.
Jeśli okazałoby się to dobre, wtedy posłać posłańca do Hetmana
i obgadać szczegóły. Powiedzieć, że masz taki a taki pomysł,
jush kilka ankiet jest i wypaliły [ może nie wszystkie, ale zawsze kilka ].
Wtedy dostałbyś [ albo i nie] błogosławieństwo Hetmana,
a może i kącik w Imperium.

Wydaje mi się właśnie, że ta samowola i chęć zrobienia czegoś "na siłe",
podporządkowania sobie czegoś, najbardziej rozdrażniła uczestników tematu
i dlatego właśnie zeszli z głównej ścieżki wytyczonej przez Ciebie
[ jush pomijam fakt, o ftórym Ixi pisał,
że znowu mamy do czynienia z gadaniem po próżnicy ].



Zdravim

MiB

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 23 marca 2005     Centrum Badania Opinii Jaskiniowców Odpowiedz z cytatem

Sanctum (cytat):
twa opinia w tej kwestii nie jest już potrzebna.


To po co ta ankieta, he? Jak nie potrzeba już opinii mieszkańca.



Cytat:
Uważam zaś że władztwo Imperium jest na tyle mądre że poradzi sobie z każdym


Nie ma to jak podlizywanie się po sprawie w Trybunale.

Jeżeli masz jakieś pomysły to kieruje je się do samych władz bądź Trybunału.



Cytat:
na pewno podejmie dobrą decyzję nawet jeżeli ma być niezadowolone 99% mieszkańców.



No właśnie decyzje są podejmowane dla DOBRA mieszkańców, a nie po to aby 99% było niezadowolonych to jest nie logiczne.



Cytat:
Mam nadzieję że dostanę błogosławieństwo szlachetnych moderatorów Karczmy Centrum rozpocznie działalność.


Mojego nie dostaniesz a jestem modem Karczmy.
Jeżeli nikt z wyższych Władz nie odezwie się pochlebnie co do tego pomysłu to jutro rano jak wstanę zamknę temat - o ile ktoś inny mnie nie uprzedzi.



Cytat:
Nie ma w Imperium miejsca gdzie zbiorczo są badane opinie Jaskiniowców



Żebyś się czasem nie przejechał. Są tzw. ukryte fora, a Ty nie masz do nich dostępu, bo aby mieć trzeba na nie zasłużyć. A jak na razie to Ty robisz negatywną opinię, próbując coś zmienić na siłę.



Cytat:
Mam nadzieję że Centrum na stałe zadomowi się w Imperium i będzie tworzyć Jego wspaniałą i bogatą tradycję.



Nie sądzę.



Tak wiesz ja jestem tak samo "negatywnie" nastawiona jak Ghost -_-

___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sanctum



Dołączył: 25 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Heroes Tower

Wysłany: 23 marca 2005     Centrum Badania Opinii Jaskiniowców Odpowiedz z cytatem

Właśnie Ja chcę sprawdzić czy naprawdę większość z obecnego stanu jest zadowolona. Nie zamierzam na nikim wywierać wpływu i jetem raczej prawicowy niż lewicowy.

Pamiętaj że nie liczy się tylko Twoje zdanie. Nawet jeżeli 99% uzna że zmiany nie są potrzebne kto da gwarancję że mają rację.

Często odwołujesz się do polskiego sejmu. Czy na jego podstawie możesz powtórzyć że jeżeli większość mówi tak to ma rację. Nie oczekuję odpowiedzi bo jest oczywista.

Szanowna Nami obiecuję że jeżeli przez kolejny tydzień to znaczy to zakończenia tej ankiety nie pojawi się żaden głos zrozumienia, a ankieta nie będzie dostawała odpowiedzi to osobiście zamknę cały temat.

Jest wiele osób które tak jak i ja nie mają dostępu do rzeczy ukrytych a uważam że i oni mają mieć prawo do wiedzy na pewne tematy.

Z pewnością nikomu się nie podlizuję, a szczególnie Trybunałowi, ponieważ w takim wypadku nie otwierałbym tego tematu.

Dziękuję Wam - Tobie Nami i Ghostowi - za opinię nawet negatywne. Proszę jednak aby wypowiedzieli się także inni mieszkańcy. Jeżeli spotkam się z całkowitym odrzuceniem z pewnością temat nie będzie kontunuowany. Ale jeżeli znajdzie się choć jedna osoba którą ten temat interesuje powinien on na swoim miejscu pozostać.

___________
"Najpierw zrobimy, a potem sprawdzimy jak wyszło"
Napoleon
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
ixcesal



Dołączył: 29 października 2002
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 23 marca 2005     Centrum Badania Opinii Jaskiniowców Odpowiedz z cytatem

Nie widziałem podobnych ankiet na twojej stronie

Cytat:

Prawo to zatwierdzam Ja, Cesarz Heroes Tower dnia 20 marca 2005 roku. Chwało Cesarstwa sław Me imię!


Tak bez ankietki? :twisted:
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 23 marca 2005     Centrum Badania Opinii Jaskiniowców Odpowiedz z cytatem

ixcesal (cytat):
Tak bez ankietki? :twisted:




Ixi jak ma się liczbę mieszkańców mieszczącą się jednej 10, to po co się głowić czy im to podpasuje ;)

___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sanctum



Dołączył: 25 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Heroes Tower

Wysłany: 23 marca 2005     Centrum Badania Opinii Jaskiniowców Odpowiedz z cytatem

Oczywiście moja strona się dopiero rozwija. Nie ma także tylu mieszkańców aby mogli oni głosować w sprawie jakiegokolwiek prawa. Ale jeżeli doczytasz dalej to z pewnością zauważysz iż wszystkie wątpliwości przyjmuję i postaram się na nie odpowiedzieć.

Proszę jednak abyś zagłosował w ankiecie a nie pytał się o moją stronę (rzecz jasna z całym szacunkiem dla Twej pracy którą całkowicie doceniam).

___________
"Najpierw zrobimy, a potem sprawdzimy jak wyszło"
Napoleon
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 23 marca 2005     Centrum Badania Opinii Jaskiniowców Odpowiedz z cytatem

@Panie & Panowie [ chyba nickami pisać nie muszę :P ]

Bez zbędnej zgryźliwości.

Zostawmy temat samopas - zobaczym, czy spadnie na dół forum,
a to będzie najlpeszą opinią co do niego.



Zdravim

MiB

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sanctum



Dołączył: 25 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Heroes Tower

Wysłany: 23 marca 2005     Centrum Badania Opinii Jaskiniowców Odpowiedz z cytatem

Dziękuję MiBie. W pełni się z Tobą zgadzam jeżeli spadnie wystąpie o skasowanie go albo zablokowanie.
___________
"Najpierw zrobimy, a potem sprawdzimy jak wyszło"
Napoleon
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
ixcesal



Dołączył: 29 października 2002
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 23 marca 2005     Centrum Badania Opinii Jaskiniowców Odpowiedz z cytatem

Ależ ja głosować w tej ankiecie nie muszę, prawo Jaskiniowe zostawiam dla tych, którzy zajmują się jego tworzeniem i pilnowaniem, a nie moje to kompetencje.

Wypowiadać się mogę z racji tego, iż głosu w dowolnej sprawie nikt nikomu zabrać nie może.

W pozostałych kwestiach popieram pomysł MiB'a.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sanctum



Dołączył: 25 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Heroes Tower

Wysłany: 23 marca 2005     Centrum Badania Opinii Jaskiniowców Odpowiedz z cytatem

Bardzo miło mi żeście wszyscy tacy zgodni, ale skoro siedzita już to może by i głos oddali? :roll: pamietajcie o tym bo jeszce nie zdąrzyci hi hi :D
___________
"Najpierw zrobimy, a potem sprawdzimy jak wyszło"
Napoleon
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.