Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-20 12:18:31
Autor Wiadomość
Bosar



Dołączył: 23 grudnia 2004
Posty: 164
Skąd: Bydzia

Wysłany: 12 stycznia 2005     Poddać się czy nie?? Odpowiedz z cytatem

Ja uważam że Hit&Run jest dobrą taktyką dla nas ale nie dla wroga, ale to już nie nasza sprawa ;). H&R stosuję tylko w walce z kompem. Z kumplami gram bez H&R bo nie chce ich zdenerwować.
Odbiegając od tematu: Wie ktoś może jak włączyć Multi? Trzeba zdjąć firewalla? Mam wersję orginalną. Jeśli się wam zachce wyjaśnić to Thx, jeśli nie to też Thx za samo przeczytanie posta.

___________
Waiting, Waiting, Waiting.... i hate it! Waiting for:- Heroes 5
- Warcraft 4
- Iron Maiden in Poland
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Siny



Dołączył: 9 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd: Wawa

Wysłany: 12 stycznia 2005     Poddać się czy nie?? Odpowiedz z cytatem

www.granda.prv.pl
dzial faq

___________
szukasz twardych wojowników? http://www.granda.prv.pl/
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Thurvandel



Dołączył: 8 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: inąd

Wysłany: 13 stycznia 2005     Poddać się czy nie?? Odpowiedz z cytatem

Drupi (cytat):

Z tym doświadczeniem to nie zawsze jest prawda bo wróg może nie umieć tego wykorzystać. Najlepiej to widać u graczy komputerowych (ci to potrafią rozśmieszyć człowieka).


No może i nie wykorzysta doświadczenia dobrze, ale odnosi się to wyłącznie do skili drugorzędnych... skile pierwszorzędne rosną i tak, a to one głównie decydują o sile bohatera... A po co wzmacniać przeciwnika naszym mięsem?? :D

___________
There are three kinds of people on this world. These who can count and these who cannot.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Heimdall Ragnarok



Dołączył: 25 lipca 2003
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 17 stycznia 2005     Poddać się czy nie?? Odpowiedz z cytatem

Technika H&R nie jest z pewnością fair, ale tutaj też należy podejść do sprawy indywidualnie: czego się chce od gry?
Bo jeżeli chce się "tylko" wygrać z bezrozumnym kompem czy nawet z kumplem, no to można się kłócić :wink:
Nie wiem jak u was, ale ja czerpię przyjemność z samej gry. Staram się mieć jak najmniejsze straty, planować...a że jak "przy okazji" wygram, to tylko się cieszyć :wink: Honoru bym w to nie mieszał...Nie wiem, ale jakoś mi to nie pasuje 8)
Jednak gdy mi wyskakuje gość z jednym Feniksem (czy Mirydem) i rzuca Armagedon i cała moja armia (albo duża jej część) idzie się przytulać, to odczuwam dziwny dyskomfort...

Wydaję mi się, że tytuł topicu jest nieco nieodpowiedni :wink:

___________
Kiedy muzyka milknie, reszta jest milczeniem
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mastorious



Dołączył: 30 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Z Krainy Duchów

Wysłany: 17 stycznia 2005     Poddać się czy nie?? Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie tylko że w grze skupiamy się wyłącznie na zwycięstwie. A co do grania w trybie multiplayer to uważam że jeżeli jakaś reguła nie została wcześniej ustalona to można robić co się chce.

A odbiegając od H&R:
Korzystacie z takiego tricku że np. jesteście po drugiej stronie XL od Waszego zamku, nie macie Town Portal, a wartoby wrócić bo np. macie na tyle wojska w zamku i doświadczenia ma heros, aby pokonać np. strażników stojących w wąwozie, to czy idziecie pieszo czy atakujecie hirołsem jakiś oddział i teleportuje Was do domu??

___________
What is worse: Nothing to defend or no one to defend it??
Without warriors there can be no war.
Even the smallest person can change the course of the future.
Szukasz dobrych map i recenzentów?? - http://nowebractwo.w.interia.pl
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Thurvandel



Dołączył: 8 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: inąd

Wysłany: 17 stycznia 2005     Poddać się czy nie?? Odpowiedz z cytatem

No zależy jaką ma heros armię... bo jak dużo woja, to trochę szkoda tym wiać i to stracić, bo zamek zawsze można odbić, albo zdobyc sobie inny. No chyba że paradujemy z kilkoma żołdakami, a przydałby się jakiś dowódca w zamku... wtedy to tak. Zresztą... zależy też czy w takim wypadku siła herosa przesądzi o zwycięstwie... bo jeżeli nie potrzeba dobrego dowódcy (sam zamek ma silną obronę), to wynająć jakiegoś duszpasterza, co by tylko otuchy obecnością dodawał i niech sobie obrona radzi... co zabiją to ich ;).
___________
There are three kinds of people on this world. These who can count and these who cannot.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Heimdall Ragnarok



Dołączył: 25 lipca 2003
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 17 stycznia 2005     Poddać się czy nie?? Odpowiedz z cytatem

Przepraszam modów chwilowe zejście z tematu, niemniej...

Duch: proszę mówić za siebie. Myślenie imperialistyczne zabija nieco klimat Heroesa :P JA (jest to oczywiście moje prywatne zdanie) zawsze patrzyłem na Heroesa pod względem nie tylko gry typu "idź, nabij expa i siecz, siecz, siecz", bo od tego mam Icewind Dale'a czy Diablo. Skopanie siedzenia komputerowi nie jest żadną trudnością, nawet na wysokim poziomie (tutaj oczywiście mówię o doświadczonych graczach :wink: ), a mimo, że jestem prostym człowiekiem to takie "rozrywki" jakoś do mnie nie trafiają :D
Poza tym, w każdej grze liczy się klimat, a że HoMMy są turówkami, to można się jeszcze lepiej skupić na pobocznych "questach" itp.
Z twojej wypowiedzi wynika, że przestrzegasz graczy o odwrócenie się od innych aspektów "hirka" niż strategia. A to jest strategia fabularna... :wink:

Tak czy owak, H&R jest wyjątkowo nie fair. Lepsze są bitwy, gdzie decyduje doświadczenie i umiejętności (a także nieco farta), niźli zwykłe oszustwo.

___________
Kiedy muzyka milknie, reszta jest milczeniem
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Drupi



Dołączył: 15 września 2004
Posty: 164
Skąd: z grobu

Wysłany: 19 stycznia 2005     Poddać się czy nie?? Odpowiedz z cytatem

Bez względu na to czy H&R jest uczciwe czy nie to walka do ostatniej jednostki dużo bardziej ciekawa i honorowa.
___________
Nekropolia i tak jest najlepsza :twisted:.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Alamar



Dołączył: 12 lutego 2005
Posty: 164
Skąd: z Czarnej Wieży w której płynie magia czysta (a tak naprawdę z Gorzowa Wlkp.)

Wysłany: 5 marca 2005     Poddać się czy nie?? Odpowiedz z cytatem

Może nie jest to honorowe, ale w sytuacji podbramkowej bardzo przydatne :D .
___________
Mogą mnie zabić, ale mnie nie przestraszą.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Getyr



Dołączył: 27 stycznia 2005
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 5 marca 2005     Poddać się czy nie?? Odpowiedz z cytatem

Zależy z kim grasz, bo jak z żywym graczem to jest to zwykłe chamstwo i nic więcej.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Trang Oul



Dołączył: 22 grudnia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 5 marca 2005     Poddać się czy nie?? Odpowiedz z cytatem

Najlepiej by było, gdyby była możliwość wyłączenia ucieczki bezpośrednio po rzuceniu czaru raniącego. Wystarczyłaby opcjonalna blokada w multiplayerze. Kto by się martwił o honor w walce z bezmyślnym komputerem, który bardzo często używa H&R. Domyślam się, że coś takiego jest możliwe do zrobienia w WoGu.
___________
Wszyscy rodzą się po to, aby umrzeć i dołączyć do mojej armii nieumarłych.

http://wogofani.fora.pl
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Drupi



Dołączył: 15 września 2004
Posty: 164
Skąd: z grobu

Wysłany: 9 marca 2005     Poddać się czy nie?? Odpowiedz z cytatem

Trang Oul (cytat):
Najlepiej by było, gdyby była możliwość wyłączenia ucieczki bezpośrednio po rzuceniu czaru raniącego.


Lepsza by była blokada ucieczki atakującego w pierwszej turze.

___________
Nekropolia i tak jest najlepsza :twisted:.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mastorious



Dołączył: 30 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Z Krainy Duchów

Wysłany: 28 marca 2005     Poddać się czy nie?? Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Lepsza by była blokada ucieczki atakującego w pierwszej turze.

Ale nie blokada dla broniącego się bohatera :D .

___________
What is worse: Nothing to defend or no one to defend it??
Without warriors there can be no war.
Even the smallest person can change the course of the future.
Szukasz dobrych map i recenzentów?? - http://nowebractwo.w.interia.pl
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Trang Oul



Dołączył: 22 grudnia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 28 marca 2005     Poddać się czy nie?? Odpowiedz z cytatem

Raczej nie, bo komputer często atakuje prawie bez armii tylko po to, aby zobaczyć, jakie jednostki ma wróg.
___________
Wszyscy rodzą się po to, aby umrzeć i dołączyć do mojej armii nieumarłych.

http://wogofani.fora.pl
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.