Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-26 1:01:21
Autor Wiadomość
Crazy



Dołączył: 4 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Nargothrond

Wysłany: 12 sierpnia 2003     Wywiad z Ilnessem - pytania słuchaczy Odpowiedz z cytatem

Tutaj prosimy publiczność o pytania do naszego oberżysty :D
___________
Nie bierz życia na serio.... i tak nie wyjdziesz z niego żywy!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Lobo



Dołączył: 18 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: i po co?

Wysłany: 19 sierpnia 2003     Wywiad z Ilnessem - pytania słuchaczy Odpowiedz z cytatem

Ja mam pytanie ale do Crazyego.
Czy byłeś tak łaskawy żeby chociaż zapytać czy oberżysta zgadza się abyś z nim wywiad przeprowadził? :)

___________
Tak dryfuje nam życie,
po omacku, we mgle...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Crazy



Dołączył: 4 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Nargothrond

Wysłany: 19 sierpnia 2003     Wywiad z Ilnessem - pytania słuchaczy Odpowiedz z cytatem

Owszem :P
___________
Nie bierz życia na serio.... i tak nie wyjdziesz z niego żywy!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ilness



Dołączył: 11 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Łódź

Wysłany: 13 października 2003     Wywiad z Ilnessem - pytania słuchaczy Odpowiedz z cytatem

Niecierpliwie czekam na pytanie zainteresowanych... :wink:
___________
"Samotność, to taka straszna trwoga...
Ogarnia mnie, przenika mnie.
Wiesz mamo, wyobraziłem sobie, że
nie ma boga, nie ma, nie."
Dżem "List do M."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sharra



Dołączył: 11 kwietnia 2004
Posty: 164
Skąd: Z twoich najgorszych sennych koszmarów. A w dodatku nie znikam, jak się budzisz...

Wysłany: 17 czerwca 2004     Wywiad z Ilnessem - pytania słuchaczy Odpowiedz z cytatem

Ile masz lat?
Skąd pochodzisz?
Dlaczego zostałeś oberżystą? :mrgreen:
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ilness



Dołączył: 11 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Łódź

Wysłany: 28 czerwca 2004     Wywiad z Ilnessem - pytania słuchaczy Odpowiedz z cytatem

-No cóż, jak przystało na łucznika, pochodzę z Akademii Wojennej, heheheh. A tak na poważnie, to staram sięnie łączyć mojego życia przed i po Akademii. "Przed" to już zamknięty przedział do którego nie chcę wracać. Wybacz Sharwyn. Lat mam trzydzieści dwa, ale jak na człowieka szczerze przyznam, że nie czuję tego. Nie ciąży na mnie klątwa starości. Pytasz, dlaczego zostałem oberżystą. Otóż dawno przed powstaniem Oberży plątały się w mojej głowie myśli związane z założeniem miejsca ( początkowo karczmy ) w którym każdy spragniony jeździec lub głodny wędrowiec będą mogli się przespać, zjeść, napić, a przede wszystkim porozmawiać na luźne, niezobowiązujące tematy. Samym oberżystą jestem dlatego, gdyż w tym zawodzie czuję się najlepiej. Jak dobrze wiesz, nie zaniedbuję łucznictwa, ale jakoś na życie musze zarobić. Mam nadzieję, że ta odpowiedź ci wystarczy. Dziękuję za pytania i prosze o następne.

W związku ze zgłoszeniami od osób, myślących, że są to prawdziwe dane, odpowiadam: w realu mam lat 15, a więc zupełnie ze mnie młody człowiek.

___________
"Samotność, to taka straszna trwoga...
Ogarnia mnie, przenika mnie.
Wiesz mamo, wyobraziłem sobie, że
nie ma boga, nie ma, nie."
Dżem "List do M."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Coyote



Dołączył: 26 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Nie wiadomo :-)

Wysłany: 28 czerwca 2004     Wywiad z Ilnessem - pytania słuchaczy Odpowiedz z cytatem

Ulubione zajęcie
Ulubione piwko
Czego na forum nie lubisz?

Pozdrawiam

___________
Powinieneś coś zrobić, zanim włączy się wygaszacz ekranu!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ilness



Dołączył: 11 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Łódź

Wysłany: 30 czerwca 2004     Wywiad z Ilnessem - pytania słuchaczy Odpowiedz z cytatem

Ulubione zajęcie? Jeśli chodzi o real: trenuję tenisa stołowego i gram na gitarze. W Jaskinii: łucznictwo, kucharzenie.

Ulubione piwko? Trudno powiedzieć. Będzie to chyba Grothinnger. Kocham tą mroczną nutkę...

Czego na forum nie lubię? Nie lubię chamstwa u niektórych osobników. Na szczęscie nie wypowiadają się oni zbyt często. Poza tym, wszystko idzie w dobrą stronę. No i nie lubię też, jak ktoś omija Oberżę;P

___________
"Samotność, to taka straszna trwoga...
Ogarnia mnie, przenika mnie.
Wiesz mamo, wyobraziłem sobie, że
nie ma boga, nie ma, nie."
Dżem "List do M."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hellburn



Dołączył: 27 maja 2004
Posty: 164
Skąd: z pustynnych rejonów Bracady

Wysłany: 8 kwietnia 2005     Wywiad z Ilnessem - pytania słuchaczy Odpowiedz z cytatem

Co najbardziej lubisz w Jaskini :)
___________
Damn!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.