Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-03-29 14:53:25
Autor Wiadomość
Kolos



Dołączył: 13 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: Nowy Targ

Wysłany: 16 lipca 2004     Ulubiony bohater z danego zamku i dlaczego. Odpowiedz z cytatem

Podajcie swoich ulubionych bohaterów z waszych ulubionych zamkó i uzasadnijcie np:Norticus-nekromanta-(i dlaczego dany bohater)
___________
memento mori
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Kolos



Dołączył: 13 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: Nowy Targ

Wysłany: 16 lipca 2004     Ulubiony bohater z danego zamku i dlaczego. Odpowiedz z cytatem

Moim ulubionym bohaterem jest twarz pokazana w moim statusie a imie które sam wpisuje: Kolos. Jest to rycerz śmierci i gdy robiłem swoją kampanie"ŻYWA ZIEMIA" ustawiłem jemu walke zamiast taktyki a mój kuzyn Hardack mówi że:"niewiem jak to ustawiłeś ale to jest niemożliwe" :D :) :lol:
___________
memento mori
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haarald



Dołączył: 23 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: Ors Imperior

Wysłany: 19 lipca 2004     Ulubiony bohater z danego zamku i dlaczego. Odpowiedz z cytatem

Nie mam ulubionych bohaterów. Oni są poprostu bezbarwni. Żadnych specjalności, które by ich wyróżniały. NWC pokpiło sprawę. Dodam też że w HoMM-III wygląd ikonek herosów był zdecydowanie lepszy. Po pierwsze kwadratowe okienka. Po drugie w HoMM-III w tle za herosem było wkomponowany jakiś widoczek... a w HoMM-IV wszystkich zrobili jednakowo. Różnica polega jedynie na kolorze okrągłej otoczki - kolejny przykład na powtarzalność herosów. Gdy pierwszy raz uruchomiłem HoMM-IV to już na starcie zawiodłem się na tym estetycznym elemencie.

Wreszcie... Czy oni zrobią coś z tymi bohaterami na polu bitwy!!!? Bohaterowie powinni mieć inny wygląd i wzrost zależny od rasy z której się wywodzą. Największą niedorzecznoscią z jaką się spotkalem to Lord Krasnolud, który na polu bitwy wygląda jak człowiek. Ja się pytam: czemu nie krasnolud?
Albo mag-ork lub mag-ifrit o wyglądzie atratkyjnej kobiety. Ja się pytam czemu nie ork albo czemu nie ifrit?
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hellburn



Dołączył: 27 maja 2004
Posty: 164
Skąd: z pustynnych rejonów Bracady

Wysłany: 19 lipca 2004     Ulubiony bohater z danego zamku i dlaczego. Odpowiedz z cytatem

Haarald (cytat):
Nie mam ulubionych bohaterów. Oni są poprostu bezbarwni. Żadnych specjalności, które by ich wyróżniały. NWC pokpiło sprawę. Dodam też że w HoMM-III wygląd ikonek herosów był zdecydowanie lepszy. Po pierwsze kwadratowe okienka. Po drugie w HoMM-III w tle za herosem było wkomponowany jakiś widoczek... a w HoMM-IV wszystkich zrobili jednakowo. Różnica polega jedynie na kolorze okrągłej otoczki - kolejny przykład na powtarzalność herosów. Gdy pierwszy raz uruchomiłem HoMM-IV to już na starcie zawiodłem się na tym estetycznym elemencie.


Eeeeee... przesadzasz według mnie ok. tylko powinno sie wybierać bohatera tak jak w 3.

Haarald (cytat):
Wreszcie... Czy oni zrobią coś z tymi bohaterami na polu bitwy!!!? Bohaterowie powinni mieć inny wygląd i wzrost zależny od rasy z której się wywodzą. Największą niedorzecznoscią z jaką się spotkalem to Lord Krasnolud, który na polu bitwy wygląda jak człowiek. Ja się pytam: czemu nie krasnolud?
Albo mag-ork lub mag-ifrit o wyglądzie atratkyjnej kobiety. Ja się pytam czemu nie ork albo czemu nie ifrit?


Tutaj panowie z NWC pokazali sie od strony lenia. Wqurzające.

Moimi ulubionymi bohaterami są:
Azyl: Flaym (złodziej), Darkstorn, Uvod (czarnoksiężnik)
Academy: Aenain (czarodziej), Jubei, Fafner (Lord)
Rezerwat: Gathran (druid) i taki łucznik z siwą brodą - nie pamiętam jak sie nazywa :P

___________
Damn!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hardack



Dołączył: 13 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Nowy Targ

Wysłany: 19 lipca 2004     Ulubiony bohater z danego zamku i dlaczego. Odpowiedz z cytatem

Haarald ma racje przynajmniej w dużej części. Wystarczyło by aby każdy z bohaterów nie zaczynał z tymi samymi umiejętnościami. Czyli przykładowo nie każdy lord zaczynał by z szlachectwem i zarządzaniem a szlachectwem i dyplomancją czy górnictwem. Co do specjalności to system ten musi być całkowicie zmieniony. W HoMM III pierwszo poziomowy bohater miał specjalność wskrzeszenie czy deszcz meteorytów było to przegięcie. Premie powinny być związane z umiejętnościami i ewentualnie z niskopoziomowymi jednostkami.

A ulubieni bohaterowie to:

Norticus-Nekromanta
Gem-Druidka
Yog i Crag Hack-barbarzyńcy
I z kampani fajnie wygląda Baron Von Tarkin

___________
Głupiec głupcem pozostanie a mędrzec geniuszem się stanie.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Kumbat



Dołączył: 11 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: Knurów

Wysłany: 26 sierpnia 2004     Ulubiony bohater z danego zamku i dlaczego. Odpowiedz z cytatem

Ulubiony bohater? może lepiej ulubiona klasa bo tutaj każdy bohater z tej samej klasy ma to samo.
Jedyne po czym można wybrać ulubionego bohatera w H4(tak jak mówił Harald pokićkana sprawa) to jego avatar.

___________
Grajcie w RPG papierowe...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ghost



Dołączył: 25 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: ...no właśnie?

Wysłany: 1 września 2004     Ulubiony bohater z danego zamku i dlaczego. Odpowiedz z cytatem

Nie mam ulubionego bohatera w H4. Jak odpalam scenariusz to biorę byle kogo, co najwyżej kieruję się wyglądem (albo klasą, bo wolę mieć na starcie maga niż woja).

3DO rzeczywiście dało plamę z rasami, jak mówił Haarald. Echh, cały czas śnią mi się po nocach niziołki-Lordowie, które na mapie przygody i w czasie bitwy wyglądają jak rudowłose, stanowcze arystokratki o zgrabnym tyłku. Już potrafiłbym znieść łysego starca, który na mapie przygody i w czasie bitwy wygląda jak młodzieniaszek z kozią bródką. Ale przedstawicielka rasy ifrytów jako ludzka śliczniotka w peruce nie przejdzie.

___________
Zaśmiecam język z lubością
Znieprawiam, do złego kuszę
Zakusy mam bolszewickie
I sączę jad w młode dusze


fragment wiersza J. Tuwima
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haav Gyr



Dołączył: 2 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Miasto Maggnar w północej Amarii

Wysłany: 2 września 2004     Ulubiony bohater z danego zamku i dlaczego. Odpowiedz z cytatem

No wiec tak:
Akademia: wielu, ale mam sentyment do Neeli od czasow 3, z nowych to podoba mi się mag Sylas Zanj(bardzo pasuje do postaci maga(wyglądu)
oraz Lord Rissa z podobnych względów, Paulus, Minasli.
Przystań: Orrin, Tyris, Maureen, Nathaniel
Rezerwat: oczywiście Jenova i Mephala, Ivor, Melodia, Erensar.
Nekropolia: Charna, Vilexica, Sandro i Archilus
Twierdza: Yog, Bron, Shiva, Jadne
Azyl: Aidan, Calistar, Xyron, Mayweda, Raona

I uważam, że bez nich w H5 nie widzę gry :P

___________
From the beginnin' to end
Losers lose, winners win
This is real, we ain't got to pretend
The cold world that we in
Is full of pressure and pain
I thought it would chane
But its stayin' the same
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Davids



Dołączył: 8 sierpnia 2004
Posty: 164
Skąd: Erathiaa

Wysłany: 30 września 2004     Ulubiony bohater z danego zamku i dlaczego. Odpowiedz z cytatem

Ja uważam że temat powinien być "Ulubiona klasa bohatera"
Ja mam 2 ulubionych bohaterów są to:
Sandro i Crag Hack (może jakiś snetyment z 3)
a z klas to demonolog i czarnoksiężnik, choć arcymag też jest niezły...

___________
GTA SA... Czy ktoś rozumie latanie samolotem?
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Danio



Dołączył: 20 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd: z Mrągowa

Wysłany: 3 listopada 2004     Ulubiony bohater z danego zamku i dlaczego. Odpowiedz z cytatem

Ulubiony Bohater. Tu nie ma bohaterów ulubionych czy nie. Tu są tylko awarty. Miejce na profesje, jak Platonowska Tabula Raza. To nie są bohaterowie to tylko avarty.
___________
Rodzina jest jak górski krajobraz - najlepiej wygląda z daleka.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Trang Oul



Dołączył: 22 grudnia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 3 maja 2005     Ulubiony bohater z danego zamku i dlaczego. Odpowiedz z cytatem

Trochę głupie pytanie, gdyż bohaterowie różnią się tylko twarzą. Ja najczęściej wybieram bohaterów z H3, tak z przyzwyczajenia.
___________
Wszyscy rodzą się po to, aby umrzeć i dołączyć do mojej armii nieumarłych.

http://wogofani.fora.pl
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.