Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-19 16:35:22
Autor Wiadomość
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 11 września 2003     Młodzi Webmajsterzy Odpowiedz z cytatem

Kolejne pytanie i dotyczące kolejnego Forum, tym razem jednak nie ogólnego, ale tematycznego. Odbiorcami treści zawartych w tym Forum mieliby być głównie, jak to pisze w Temacie Topicu, Młodzi Webmajsterzy. Ja mam 2 propozycje:

:arrow: stworzyć jawny Topic dla wszystkich, kaj mogliby się wypowiadać wszyscy chętni i zainteresowani.
:arrow: utworzyć pod Topic w Forum Grupy Kowale Marzeń (to rozwiązanie ma jedną podstawową wadę- młodzi muszą się zgłaszać, że potrzeba im pomocy i trza by ich było przyjmować do KM).

Liczę tu na zainteresoawnie ze strony zarówno starych wyjadaczy jak i początqjących Webmajstrów. Jako uzasadnienie dodam, że takie FOrum moze być potrzebna (jest narazie taki topic), bo nie zawsze Webmajsterzy mogę zwrócić się o pomoc do portali typu webhelp.pl itp. gdyż niekiedy problem dotyczy zmiany 1-2 liter w nazwie. Chciałbym, aby to właśnie w jaskinii młodzi webmajsterzy mogli o3mac pomoc i rozwinąć skrzydła. Co Ty na to Hetmanie??

BTW: Zgłaszam się do pomocy w tym Topicu, a jeśliby nie było chetnych, to mogę obejać je jako moderator (skoro jush i tak pomagam Crazyemu i chcę pomóc Lobo), jednak wierzę, że w IJB znajdą się lepsi Webmajsterzy
ode Mnie, którzy lepiej pokierują tym przedsięwzięciem- wymieniać nickowo nie będę, ale kazdy wie o kogo chodzi :wink: ).

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 18 września 2003     Młodzi Webmajsterzy Odpowiedz z cytatem

jakiś czas temu powstały fora dla tłumaczy i dla grafików
Twój pomysł forum łebmajsterskiego jest jak najbardziej na mieńscu i pieknie się wpisuje w ogólną końcepcję, którą nazwałem (po końsultacji z Grenem) Gildią Cechów

W niedługim czasie kciałbym wyodrębnić grupę forów (jak Trybunał, Kancelaria itp) z forami dla każdego cechu osobno.
Zapewne prócz tych trzech pojawią się i inne, ale to z czasem.
Zasadniczy cele, to udostępnienie mieńsca:
:!: kontaktu dla samych rzemieślniqw (którzy często osiągają poziom artystyczny!) i ich potencjalnych klyentów :)
:!: samopomocy tych zaawansowanych (mistrzów i czeladniqw) z tymi początqjącymi - uczniami

(być może uda się podjąć wyzwanie klimatyzacji tych for i powstaną jaskiniowe cechy? z wielkim mistrzem, majstersztykiem (z czeladnika na mistrza) oraz wyzwalaniem uczniów na czeladniqw?
to byłoby i niezwykle piękne i motywujące!)

co sądzicie o tej propozycji?
zwłaszcza o klimatyzacji? czy są chętni na podjęcie się trudu organizacji cechów jaskiniowych? (graficy - moze Morvin?, łebmajtrowie - MiB?, tłumacze - Eartless?)
a może ftoś już teraz inne cechy dostrzega?

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 21 września 2003     Młodzi Webmajsterzy Odpowiedz z cytatem

well, przez roztargnienie temat ten pozostawiłem w Interpelacjach, dzie NIE można odpisywać
a teraz proszę MiBa, by swoje "dodane później" dodał później :)

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Melkior



Dołączył: 4 marca 2003
Posty: 164
Skąd: Żyrardów

Wysłany: 21 września 2003     Młodzi Webmajsterzy Odpowiedz z cytatem

Wydaje się ciekawe, nawet mógłbym coś pomóc, tylko prosiłbym jaśniej...
O co chodzi z tymi cechami?

___________
Pióro bywa ostrzejsze od miecza...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 22 września 2003     Młodzi Webmajsterzy Odpowiedz z cytatem

.:DODANE PÓŹNIEJ:.

Ja mogę się podjąć organizacji z miłą chęcią, o ile nikt nie bedzie miał żadnych obiekcji i jeśli będą chętni do pomocy, bo wiem, że ja sam nie sprostam każdemu zadaniu i pomoc zawsze się przyda.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.:DODANE JESZCZE PÓŹNIEJ :wink: :.

:arrow: Pomysł porpostu gr8!!
:arrow: Mogę się zająć organizacją Forum dla Łebmajstrów (co pisze jush wyżej).
:arrow: Ja bym to widział jako TOPIC (coś jak Akademia), a w nim podTopici dla odpowiedniego cechu (szkoda, że to teraz wyszło, bo możnaby to do Stolycy wrzucić, a teraz to chiba nie będzie kaj :wink: ).
:arrow: Każdy mógłby tam wejść, zobaczyć jak to wygląda. Topici byłyby zupełnie otwarte (nie tak jak w Interpelacjach, że tylko pytanie i odp.).
:arrow: Same cechy na stałe sqpiałyby tylko mistrzów i czeladniqw (Ty, to potrafish wszycho zgrabnie nazwać :wink: ), a uczniowie byliby "zmienni", czyli jak ftoś potrzebuje pomocy, to pyta.
:arrow: Tu mogą się pojawić głosy, że jest wiele Forum dla grafiqw i łebmajsterów w necie- ja się z tym zgodzę, ale nie zawsze kce się każdemu zakładać konto, dla 1-2 problemów. Ponadt tu się znamy i nie będzie sytuacji, gdzie ftoś kogoś wyśmieje za pytanie, bo jest głupie, lemerskie etc.
:arrow: Mistrzowie i czeladnicy, to byliby admini i moderatorzy Forum. Jako Moderatorów )czeladniqw) widziałbym: Enleth'a (jak go jush przyjmiecie), TEO, Melkior'a, Intel'a, RA-V'a nio i Mię. Mistrzowie to ozkof: Ixcesal, świerszcz, WWalker (jesli jakiś czeladnik/mistrz czuje się urażony, to sorx, to taki wstępny podział :wink: ).
:arrow: Od razu mówię jOjO, takie Forum trudno zklimatyzować, ale postaram(y) się o to :) .
:arrow: Inne Fora pozostawiam innym.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.: KOLEJNE DODANIE :.

Melkior (cytat):
Wydaje się ciekawe, nawet mógłbym coś pomóc, tylko prosiłbym jaśniej...
O co chodzi z tymi cechami?

Chodzi o to, że kcemy utworzyć Forum, na ftórym diświadczeni beda mogli pomagać tym mniej doświadczonym. jOjO postanowił to troszq zklimatyzować i nazwał pojedyńcze Forum (np.: Łebmajstrów, Translatorów i Grafiqw) Cechem i odpowiednio tych ftórzy pomagają Mistrzami i Czeladnikami, a osoby szukające pomocy- uczniami.
Twoja pomoc jest oczywiście mile widziana, jako czeladnika/mistrza w Cechu Łebmajsterskim.

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Enleth



Dołączył: 20 sierpnia 2003
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 22 września 2003     Młodzi Webmajsterzy Odpowiedz z cytatem

Łołkej, ja się chętnie włączę do tego projektu - mam nawet niemałą wiedzę na wymagane tematy, a czasu zawsze się trochę wygrzebie, więc chętnie się będę na takim forum udzielał. Kiedy wszystko rusza?
___________
Jeśli chcesz żeby coś było zrobione dobrze, zrób to sam...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 22 września 2003     Młodzi Webmajsterzy Odpowiedz z cytatem

Enleth (cytat):
Łołkej, ja się chętnie włączę do tego projektu

Cieszy mię to, bom liczył na Twe zaangażowanie.

Enleth (cytat):
- mam nawet niemałą wiedzę na wymagane tematy, a czasu zawsze się trochę wygrzebie, więc chętnie się będę na takim forum udzielał.

I wiedza i czas i zaangażowanie mile widziane :wink: .

Enleth (cytat):
Kiedy wszystko rusza?

A zebym to ja wiedział :mrgreen: . Narazie to pomysł, ftóry jak widzę jest dobrze odebrany. Jak tylko jOjO załatwi topic, to można zaczynać :) .

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 22 września 2003     Młodzi Webmajsterzy Odpowiedz z cytatem

Enleth (cytat):
Kiedy wszystko rusza?

jak się jakie nieszczęście nie zdarzy
to cech łebmajstrów ruszy do końca tego tygodnia

jesio parę ustaleń organizacyjnych i voila!

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Eartless



Dołączył: 18 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: okolice Torunia

Wysłany: 22 września 2003     Młodzi Webmajsterzy Odpowiedz z cytatem

Mi się ten projekt podoba i nie mam nic przeciwko :p
Przyda się pomoc tym, którzy jej poszukują, a coś takiego w miłej i przyjaznej atmosferze zachęci tylko do dalszego pomagania sobie...

___________
Mój numer gg: 697328

"Coś się kończy, coś się zaczyna"

A.Sapkowski
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 23 września 2003     Młodzi Webmajsterzy Odpowiedz z cytatem

MiB (cytat):
:arrow: Od razu mówię jOjO, takie Forum trudno zklimatyzować, ale postaram(y) się o to :)


hehehe wcale nie!
jeśli ino zachowacie formy zwracania się do siebie
to hermetyczny język adeptów tak wyspecjalizowanej sztuki (dla profanów rzemiosła) jest zupełnie klimatyczny! :P

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Irvin



Dołączył: 29 października 2002
Posty: 164
Skąd: z daleka...

Wysłany: 23 września 2003     Młodzi Webmajsterzy Odpowiedz z cytatem

Wkońcu:) Dzięki hetmanie. Teraz dodaje swoje trzy grosze. Jestem jak najbardziej ZA. Mogę się zająć organizacją tego forum i nawet mam pierwsze zadanie dla tego cechu! Ale o tym jak już powstanie. Sprawę musimy kiedyś obgadać. Jak to wszystko będzie wyglądać? itd. To najpierw niech powstaną webmasterzy, a później trza się zając resztą.

_____________________________

Wiem że nic nie wiem.

___________
Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 23 września 2003     Młodzi Webmajsterzy Odpowiedz z cytatem

Morvin (cytat):
mam pierwsze zadanie dla tego cechu!


xle zrozumiałeś, ale o tym później!!

Morvin (cytat):
Ale o tym jak już powstanie. Sprawę musimy kiedyś obgadać. Jak to wszystko będzie wyglądać? itd.

Jak normalne FOrum, tylko sqpiające osoby o konkretnych zainteresowaniach, ftóe kcom pomóc innym!!

Morvin (cytat):

To najpierw niech powstaną webmasterzy, a później trza się zając resztą.


I dlatego mówię, że źleś nas zrozumiał!! Grupa Łebmajstrów jush jest!! Masz sprawę- wal!!
To co powstaje, to Forum, na ftórym osoby potrzebujące pomocy, będą mogły ją o3mać, ale nie chodzi mi tu o to, że Ty potrzebujesh pomocy webmajstera do zrobienia portalu, tylko inny, początqjący (lubo tesh nie :wink: ) łebmajster potrzebuje pomocy lepszego (w danym temacie) od siebie.

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Irvin



Dołączył: 29 października 2002
Posty: 164
Skąd: z daleka...

Wysłany: 23 września 2003     Młodzi Webmajsterzy Odpowiedz z cytatem

NIe o to mi chodziło MiB i nie zrozumiałem was źle (przynajmniej w tym pierwszym:)
___________
Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.