Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-03-28 22:21:34
Autor Wiadomość
Bubeusz



Dołączył: 13 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: a żebym to ja sobie przypomniał... :)

Wysłany: 20 kwietnia 2005     Coś słyszałem, ale nie... A zresztą opowiem! Odpowiedz z cytatem

Aryenka (cytat):
nic o tym wszystkim nie wiem

Niee :) Zupełnie :) Pierwsze słyszysz :P
Skoro sama mi na GG napisałaś, że lubisz kłamać, to teraz już nic nie wiem :) Wszystkie załozenia były takie, że Aryenne potwierdzi albo nie potwierdzi plotek, a ta mówi, że nic nie wie :) Przecież nie zapomniałaś, kto Ci się oświadczał :)

No ale skoro nie chcesz gadać, to mam lepszy pomysł :twisted: Zamykam ten temat na razie :) Nie chcę, żeby wszyscy naokoło gadali o moich ślubach :)

___________
Caveant consules ne quid detrimenti IJB capitat ;)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Fristron z Avlee



Dołączył: 27 października 2004
Posty: 164
Skąd: Fristotele - zgadnij po nicku :)

Wysłany: 20 kwietnia 2005     Coś słyszałem, ale nie... A zresztą opowiem! Odpowiedz z cytatem

Ponownie przyrywamy program by nadać komunikat o ucieczce najbardziej okrutnego i śmiertelnie groźnego podrywacza: jest nim NAGASH!
Znaki szczególne:
- kościste kolana
- koście policzkowe
- wyjątkowo chudy
- twarz o śmiertelnie poważnym wyrazie

Więcej informacji na infolinii O 700 666 666

Cytat:
Nie chcę, żeby wszyscy naokoło gadali o moich ślubach


A co, to już śluby, a nie ślub? Panie to się bigamią nazywa... (albo i trigamią... kto go tam wie :) ). No, no, nieładnie proszę ja pana :P .

___________
Nie ma na tym świecie altruistów. Są ci, którzy ich udają i ci, którym udawanie weszło w nawyk.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nagash



Dołączył: 11 października 2004
Posty: 164
Skąd: A z kąd ja mam wiedzieć ??

Wysłany: 20 kwietnia 2005     Coś słyszałem, ale nie... A zresztą opowiem! Odpowiedz z cytatem

To możecie jakoś na wykresie napisać kto z kim ?? Bo jush się pogubiłem :wink:
___________
Śmierć to dopiero początek życia...... tego drugiego .....
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Bubeusz



Dołączył: 13 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: a żebym to ja sobie przypomniał... :)

Wysłany: 21 kwietnia 2005     Coś słyszałem, ale nie... A zresztą opowiem! Odpowiedz z cytatem

Nie, nie i nie! Nasze życie (czy tam współczycie jak kto woli :) ) jest nasze i jak się w nim nie orientujesz, to tym lepiej dla nas :) Unikniemy niepotrzebnych plotek :) Ponoć słyszałem, że to właśnie Ty liszu, rozprowadzasz jakieś dziwaczne oszczerstwa w stylu: "Bubeusz jest I Plotkarzem Imperium" :P Czas położyć temu kres :P

A jeśli chodzi o nasze drzewo genealogiczne, to niedawno z Fristronem odkryliśmy, że Sybilla jest naszą krewną, (jego ciotką, a moją ciotką kuzynki szwagra siostry) skutkiem czego jesteśmy kuzynami :) Ale nie będę się tutaj rozpisywał, bo zaraz wszystko plotkarze poprzerabiają i wyjdzie, że jestem spokrewniony z Hetmanem albo cuś w tym stylu :P

Aha, słyszałem również, że i Ty Nagashu zaraziłeś się Aryenomanią! Łapy precz od naszej lubej! :]

Wracając do kolejnego odcinka telenoweli: zdecydowałem się go tu nie zamieszczać, z wiadomych powodów :)

___________
Caveant consules ne quid detrimenti IJB capitat ;)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 21 kwietnia 2005     Coś słyszałem, ale nie... A zresztą opowiem! Odpowiedz z cytatem

Bubeusz (cytat):
Aha, słyszałem również, że i Ty Nagashu zaraziłeś się Aryenomanią! Łapy precz od naszej lubej! :]




No ładnie, ładnie. Dzień nie czytam co się tu wyprawia a Ty już zmieniasz lubą z Melodii na Aryene... No nieźle... A mówicie, że to kobieta zmienną jest ;P. Ja tam swojego męża Imperialnego mam już prawie dwa latka i dobrze mi z nim :) mimo tego, że jest trochę kościsty ;). Zgadujta o kim mówię. I nie to nie jest Nagash :P

___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nagash



Dołączył: 11 października 2004
Posty: 164
Skąd: A z kąd ja mam wiedzieć ??

Wysłany: 23 kwietnia 2005     Coś słyszałem, ale nie... A zresztą opowiem! Odpowiedz z cytatem

Nami (cytat):
[mimo tego, że jest trochę kościsty ;). Zgadujta o kim mówię. I nie to nie jest Nagash :P


Hmmmm na pewno nie jest ten to ja, Sandro też nie bo już ma żone imperialną .... czyżby Ymir ?? Chociaż chyba nie bo on 2 lata nie jest ......

Ps. Mało kościastych widze w IJB - niestety

___________
Śmierć to dopiero początek życia...... tego drugiego .....
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 23 kwietnia 2005     Coś słyszałem, ale nie... A zresztą opowiem! Odpowiedz z cytatem

Nagash (cytat):
czyżby Ymir ?? Chociaż chyba nie bo on 2 lata nie jest ......



Nie to nie jest on... Jego to nawet nie znam osobiście.


Cytat:
Ps. Mało kościastych widze w IJB - niestety



No nie aż tak mało ;P

___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Fristron z Avlee



Dołączył: 27 października 2004
Posty: 164
Skąd: Fristotele - zgadnij po nicku :)

Wysłany: 23 kwietnia 2005     Coś słyszałem, ale nie... A zresztą opowiem! Odpowiedz z cytatem

Jeśli dobrze pamiętam to z kościstych jest jeszcze Misza...
Trafiłem? :) :?:

A jak nie to już się nad nami nie znęcaj Nami, tylko nam powiedz :)

___________
Nie ma na tym świecie altruistów. Są ci, którzy ich udają i ci, którym udawanie weszło w nawyk.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Darkena



Dołączył: 3 maja 2003
Posty: 164
Skąd: Asgard - Kraina Asów

Wysłany: 23 kwietnia 2005     Coś słyszałem, ale nie... A zresztą opowiem! Odpowiedz z cytatem

To nie Misza, ale jego nick też zaczyna się na M :) szukajcie, a znajdziecie :).
___________
Kill the spiders....

To save the

butterflies....
*´¨)
¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·' ¤*
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Coyote



Dołączył: 26 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Nie wiadomo :-)

Wysłany: 23 kwietnia 2005     Coś słyszałem, ale nie... A zresztą opowiem! Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że to Moandor, a któżby inny? :D
___________
Powinieneś coś zrobić, zanim włączy się wygaszacz ekranu!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nabu



Dołączył: 3 listopada 2004
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 28 kwietnia 2005     Coś słyszałem, ale nie... A zresztą opowiem! Odpowiedz z cytatem

Sprawa, którą poruszyć chcę, jest naprawdę poważna i wymagająca naszego wspólnego wysiłku intelektualnego, aby zniwelować jej opłakane skutki.
Nie wiem, czy o tym słyszeliście, ale ponoć na Fristrona rzucono w latach jego młodości potężne zaklęcie. Słuchy mnie doszły, iż przyjaciel nasz miał w tamtych odległych czasach wątpliwą przyjemność bliższego zaznajomienia się z czarownikiem Molierem, którego księga Skąpcem zwana zasiała w błyskotliwym umyśle naszego drogiego kompana ziarno zła. Wtajemniczeni, których o to pytałem, twierdzili iż objawy uwidaczniają się dopiero podczas jego urodzin i są doprawdy trudne do zniesienia.
Znając Fristrona z oberży " Pod Rozbrykanym Ogrem ", nie chciałem wierzyć w te plotki. Niestety. Wczorajszy dzień potwierdził pogłoski, którym uprzednio dać wiary nie chciałem. Mój towarzysz bowiem przez cały dzień nie odezwał się słowem i, co gorsza, nie urządził najmniejszej chociażby uczty urodzinowej, wprawiając mnie w prawdziwą rozpacz. Cały dzień przesiedziałem o suchym pysku w nadziei na suto zastawiony stół, a przede wszystkim na jakiś mocny trunek, którym mógłbym wreszcie wyleczyć niektóre moje przypadłości wiekowe. Nadzieje okazały się jednak płonne - wieczorem kładłem się spać zupełnie trzeźwy, a doskonale wiecie, jak bardzo stan takowy jest groźny dla zdrowia mojego. Chciałbym również zaznaczyć, iż Fristron zniknął na czas jakowyś, a gdy się potem niespodzianie pojawił, wyglądał na lekko ubzdryngolonego. Podejrzewam, że teleportował się po prostu gdzieś z zaplecza na jakąś darmową balangę, a potem wrócił, aby nie wzbudzać podejrzeń. Miałem wprawdzie podejść do niego bliżej i sprawdzić empirycznie trzeźwość jego umysłu, ale siły opuszczały mnie coraz bardziej i musiałem dać sobie spokój.
Tak dalej być nie może. Przyzwyczaiłem się wprawdzie już do tego, iż młodzi tradycji nie szanują, a starszych za nic mają, lecz tego zdzierżyć nie mogę ! Jeśli to rzeczywiście czar, trza coś uradzić, biec, ratować... Od plotek trzymam się z daleka - dobrze o tym wiecie - ale sprawy tej przemilczeć nie mogłem, bowiem zdrowie moje mocno podupadło od dnia wczorajszego i obawiam się, aby kiedyś do nieszczęścia nie doszło.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Coyote



Dołączył: 26 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Nie wiadomo :-)

Wysłany: 28 kwietnia 2005     Coś słyszałem, ale nie... A zresztą opowiem! Odpowiedz z cytatem

Nabu (cytat):

Nie wiem, czy o tym słyszeliście, ale ponoć na Fristrona[...] wczorajszego i obawiam się, aby kiedyś do nieszczęścia nie doszło.

To, był Mieczysław. Mrówkojad Mieczysław. Tak, to napewno on. Moc, przez mrówkojada wywiera negatywne fale energiczne. Fala zła. Istny koszmar - zło się rozpowszechnia. Dopadło Fristrona, za poręczeniem mrówkojada. Bracia i Siostry!, chrońcie się się nawzajem i wspierajcie! To zaiste istotny apel!
Zło doprowadza do śmierci...
Memento Mori

___________
Powinieneś coś zrobić, zanim włączy się wygaszacz ekranu!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Fristron z Avlee



Dołączył: 27 października 2004
Posty: 164
Skąd: Fristotele - zgadnij po nicku :)

Wysłany: 29 kwietnia 2005     Coś słyszałem, ale nie... A zresztą opowiem! Odpowiedz z cytatem

Pragnę zdementować plotki o moich rzekomych stosunkach z czarownikami. To fałsz!
W dniu moich urodzin zniknąłem, gdyż porwały mnie krwiożercze koty ze straszliwym Mruczusiem na czele. Na dodatek rzuciły iluzję, by nawet najlepsi przyjaciele nie zauważyli zmiany. Po strasznej walce z hordami kotów (w której wspomogły mnie szczury. Pozdrowienia dla Wąsika. Zaczynam walczyć o zdelegalizowanie deratyzacji!) udało mi się wyswobodzić. Niestety zbyt późno wróciłem, by uczcić swoje, pięćdziesiąte trzecie urodziny (chechie :P ). Przykro mi z powodu twojego stanu zdrowia, Nabu i zapewniam Cię, że Ci to wynagrodzę.

___________
Nie ma na tym świecie altruistów. Są ci, którzy ich udają i ci, którym udawanie weszło w nawyk.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ghost



Dołączył: 25 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: ...no właśnie?

Wysłany: 15 maja 2005     Coś słyszałem, ale nie... A zresztą opowiem! Odpowiedz z cytatem

Blah. Jesteście ohydni. W dwóch kobietach się zamiziać? Bigamiści, zwyrodnialce! BŁE! Brzydzę się wami, mamusiu! Oni mnie biją! ;(

Ja nie mam zamiaru się do żadnego związku jaskiniowego pchać, bo mnie moja Klaudia zabije. W Imperium się nie zarejestruje, bo się boi was wszystkich. No widzicie, jacy jesteście? Błe! ;(

___________
Zaśmiecam język z lubością
Znieprawiam, do złego kuszę
Zakusy mam bolszewickie
I sączę jad w młode dusze


fragment wiersza J. Tuwima
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nagash



Dołączył: 11 października 2004
Posty: 164
Skąd: A z kąd ja mam wiedzieć ??

Wysłany: 16 maja 2005     Coś słyszałem, ale nie... A zresztą opowiem! Odpowiedz z cytatem

Ghost (cytat):
W dwóch kobietach się zamiziać? Bigamiści, zwyrodnialce!


Tylko w dwóch ?? Jak już WoGle to z rozpędem tak hurtowo.... [albo jak kto woli tak jak Friston] :P

___________
Śmierć to dopiero początek życia...... tego drugiego .....
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Bubeusz



Dołączył: 13 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: a żebym to ja sobie przypomniał... :)

Wysłany: 16 maja 2005     Coś słyszałem, ale nie... A zresztą opowiem! Odpowiedz z cytatem

Jak szła ta piosenka Elektrycznych Gitar?

"Powtórzysz po innych, dołożysz od siebie,
Opowiesz o ludziach, o których nic nie wiesz!
Ty działasz za dużo.."

:)

Luudzie, to tylko plotki!

Nie rozpędzajcie się za bardzo bo ukrócę temat "małżeński" - Sul

___________
Caveant consules ne quid detrimenti IJB capitat ;)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.