Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-16 13:56:24
Autor Wiadomość
Xenor



Dołączył: 20 sierpnia 2004
Posty: 164
Skąd: Hajnówka

Wysłany: 29 marca 2005     Bitwy na wielu graczy - Tak, czy nie? Odpowiedz z cytatem

Tak, ale tylko jeśli jako dodatek, tzn. można by to wyłączyć...

Darsz (cytat):
Może inaczej; bitwa ograniczona byłaby do pewnej ilość tur ruchu dla jednostek (ruszamy w trakcie bitwy każdą jednostką powiedzmy 10 raz). Jeśli nie rozstrzygniemy bitwy przez ten czas, to będzie ona kontynuowana dnia następnego. Wówczas w trakcie następnej tury/dnia mogłyby dotrzeć posiłki lub sojusznicy, ale jednocześnie strona przegrywająca mogłaby spróbować wycofać się z bitwy (cały szereg możliwości np: poświęcenie jakiejś jednostki by osłaniała odwrót, odpowiednie czary itp.).


Te ograniczenie 10 razy na początku byłoby za małe... Lepiej, gdyby było od czegoś uzależnione, a nie sztywne..

___________
Avathar - Legenda Zielonego Smoka, najlepsze tekstowe RPG!
D.K.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 30 marca 2005     Bitwy na wielu graczy - Tak, czy nie? Odpowiedz z cytatem

Xenor (cytat):
...Te ograniczenie 10 razy na początku byłoby za małe... Lepiej, gdyby było od czegoś uzależnione, a nie sztywne...

A pewnie, pewnie; to 10 rzuciłem jako przykład. Może uzależnić liczbę tur na bitwę, od proporcji armii w niej uczestniczących ...i może jeszcze czegoś (ale narazie nie wiem co by to miało być :? ). Może też tutaj zwiększyść udział morale; wraz z ponoszonymi stratami, spada ono, a po osiągnięciu pewnego (niskiego) poziomie, powoduje ucieczkę atakowanej jednostki (nieumarli byliby nie do złamania). No ale to chyba w innym temacie!
Pozdrawiam
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 14 maja 2005     Bitwy na wielu graczy - Tak, czy nie? Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zdecydowanie za pomysłem wlk wieloosobowych.
Mój pomysł jest taki :
Wszyscy gracze wykonywaliby tury na mapie strategicznej równolegle i jeśli rozpocznie się walka między dwoma herosami to trzeci będzie mógł do nich potem dołączyća jeśli nie to będzie wtedy 1v1. Armie będą ustawiane na bokach wielokąta. A jeśli chodzi o kolejność to albo po kolei w zależności od umiejętności herosa, albo że sojusznicy będą wykonywali ruchy równolegle.
Z pewnością w tym rozwiązaniu jest sporo kuruczków, ale postaram się je poprawić.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Trang Oul



Dołączył: 22 grudnia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 16 maja 2005     Bitwy na wielu graczy - Tak, czy nie? Odpowiedz z cytatem

OrB (cytat):
Wszyscy gracze wykonywaliby tury na mapie strategicznej równolegle.

NIE NIE NIE!!! NIE CHCEMY RTS'A!

___________
Wszyscy rodzą się po to, aby umrzeć i dołączyć do mojej armii nieumarłych.

http://wogofani.fora.pl
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Enialis



Dołączył: 27 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Z miejsca, gdzie słońce nie zachodzi...

Wysłany: 16 maja 2005     Bitwy na wielu graczy - Tak, czy nie? Odpowiedz z cytatem

Afff, nie wiem, nie znam się, może to ja czegoś nie rozumiem... Ale raz - tury wedle tego pomysłu są. Działy by się po prostu równolegle, po tym następowała by przerwa i kolejna tura [ja to tak rozumiem przynajmniej...]. A dwa:
Cytat:
NIE NIE NIE!!! NIE CHCEMY RTS'A!

A może ja chcę???:P "Bobo lubi czekoladę - wszyscy lubią czekoladę!":P

___________
«Where the hell is Koza?»
http://www.knightonlineworld.com/ - Dołącz!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.