Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-20 16:21:42
Autor Wiadomość
Szon



Dołączył: 26 maja 2005
Posty: 164
Skąd: Katowice

Wysłany: 27 maja 2005     Problem i prośba o pomoc (Ładowanie własnych Avatarów) Odpowiedz z cytatem

Szukam forum na którym mogę prosić o pomoc w sprawie Avatara i nie wiem gdzie taki temat postawić :( Wybieram to forum bo tu duzo ludzi pisze ale pewnie nie jest to miejsce na stawianie pytań o profil... dlatego prosze o pomoc bo mimo że czytam opisy co gdzie jest Forum z pomoca dla nowych nie ma albo nie potrafie go znaleźć :( jestem tu zalogowany od 2 dni i narazie mam małe problemy z zaaklimatyzowaniem sie!! Prosze więc o pomoc kogoś kompetentnego...

A co do mojego problemu skoro juz temat założyłem... spytam jak wstawić własny Avatar na profil i czy jestem ograniczony wyłacznie do Avatarów z Galerii... jesli jestem ograniczony to czy mogę używać Avatarów wszystkich czy Avatary osobiste są nie dla wszystkich ?? Trochę to pogmatwane i się gubie :( Miałem juz jeden Avatar i okazuje sie ze nie moge z niego korzystać bo jest zajy przez innego mieszkńca Jaskini hmn... po pierwsze czy to prawda ?? A po drugi jeśli prawda to chce własny Avatar i jak go załadować ??

Dzięki za pomoc :)

___________
Wzajemna lekka niechęć, dzieląca oba oddziały, tliła się cicho, nie podnosząc głosu.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Aryene



Dołączył: 22 stycznia 2005
Posty: 164
Skąd: tam gdzie diabeł mówi dobranoc...

Wysłany: 27 maja 2005     Problem i prośba o pomoc (Ładowanie własnych Avatarów) Odpowiedz z cytatem

1. Jeśli chcesz, aby Twój avatar został umieszczony w galerii musisz wysłać maila do odpowiedniej osoby, np. Nami.

2. Avatary z kategorii osobiste są już zajęte, i nie można ich wybierać dla siebie. Reszta galerii stoi otworem. Z tego wynika też, że jeśli avatar jest przez kogoś zjęty musisz wybrać dla siebie inny :)

3. Ten temat nie jest potrzebny, lepiej było się wypowiedzieć w już istniejącym dotyczącym avatarów - Tu . Zapewne któryś mod niedługo go usunie :)

___________
Najgorzej jest poznać własne bóstwo...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Darkena



Dołączył: 3 maja 2003
Posty: 164
Skąd: Asgard - Kraina Asów

Wysłany: 27 maja 2005     Problem i prośba o pomoc (Ładowanie własnych Avatarów) Odpowiedz z cytatem

Pozwolę sobie przejąć pomoc :). Looknij parę tematów wyżej, to te ze znaczkami flagi. Są tam dwa tematy:

:arrow: Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! - to jest temat dla takich nowych, zagubionych w tym labiryncie, jak ty.

:arrow: Revolucja w Gabinecie Luster - czyli wybierzcie swoje avy ! - tutaj jest temat o avatarach, możesz tam zadawać pytania, żeby umieścić swojego avatara w galerii musisz poprosić o to galerników.

___________
Kill the spiders....

To save the

butterflies....
*´¨)
¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·' ¤*
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Szon



Dołączył: 26 maja 2005
Posty: 164
Skąd: Katowice

Wysłany: 27 maja 2005     Problem i prośba o pomoc (Ładowanie własnych Avatarów) Odpowiedz z cytatem

No i bardzo dobrze :) w takim razie jesli znajde to wejde do tego gabinetu luster :P ide szukać :P
___________
Wzajemna lekka niechęć, dzieląca oba oddziały, tliła się cicho, nie podnosząc głosu.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.