Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-24 10:13:54
Autor Wiadomość
Bubeusz



Dołączył: 13 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: a żebym to ja sobie przypomniał... :)

Wysłany: 23 kwietnia 2005     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

Głównie chodziło mnie o to, czy mogę tak sobie go perfiidnie przerobić. Bo to w końcu Imperialne Avatary i takie grzebanie może nie być mile widziane :)

Ale tak sobie myślę, że chyba jednak zostanę przy starym, bo potem sobie zmienię, a jakiś pacan weźmie "pierwszego" mnie i będą dwa Bubeusze po Jaskini latały :D

___________
Caveant consules ne quid detrimenti IJB capitat ;)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 23 kwietnia 2005     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

MiB (cytat):

drugi zostanie udostępniony osobom trzecim :)



Jeżeli chciałbyś aby Twoją dawną buźkę miała inna osoba to of kors - jeżeli nie, to można ją usunąć z galerii.



A ava możesz przerobić i mi podesłać - tak jak Sandro poszedł do kosmetyczki ;).

___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Bubeusz



Dołączył: 13 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: a żebym to ja sobie przypomniał... :)

Wysłany: 25 kwietnia 2005     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

W takim razie zaryzykuję :) (<westchnienie>... może teraz mnie Aryenka weźmie :]:] )

Jeśli można prosić, to wywalcie wtedy starego mnie z galerii, bo mam zamiar do niego wrócić po jakimś czasie, więc fajnie by było, jakby mnie nikt nie podwędził :) Zresztą my obaj jesteśmy prawie tacy sami, tyle że obciąłem sobie troszkę te odstające na wszystkie strony kłaki i zmieniłem lekko tło, bo tamto to takie jakieś takie nudne było ;)
Namiś, powiniennem już tam gdzieś u Ciebie w poczekalni siedzieć :]

___________
Caveant consules ne quid detrimenti IJB capitat ;)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 25 kwietnia 2005     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

@Bubeusz: z tym to akurat do wiadomego topiq dot. gabinetu luster...



Zdravim

MiB

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ymir



Dołączył: 31 marca 2005
Posty: 164
Skąd: Kraków

Wysłany: 30 maja 2005     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

To i ja zadam dwa pytania:

O co chodzi w topicu:" Nowe karty postaci"??

Kiedy będzie konwent w Krakowie??

___________
"It's not a dream Ymir is real"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ghost



Dołączył: 25 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: ...no właśnie?

Wysłany: 30 maja 2005     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

Gdzie widzisz temat "Nowe karty postaci"? Ja taki temat widziałem w "GGadulcowych Walkach", więc może się tam pofatyguj i poczytaj? Mahadevo, kocham inteligentne pytania...

A co do konwentu... A nie chodzi o zlot przypadkiem (bo Konwent będzie w Byczynie, zdaje się)? Zapraszam do "Okna na świat" tudzież stolika "Konwent".


A teraz ogłoszenie duszpasterskie:
LUDZIE! Pomyślcie, zanim zadacie jakieś pytanie, przeczytajcie to, co żeście nabazgrali, a dopiero potem to dodajcie na forum... -.-

___________
Zaśmiecam język z lubością
Znieprawiam, do złego kuszę
Zakusy mam bolszewickie
I sączę jad w młode dusze


fragment wiersza J. Tuwima
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
mah



Dołączył: 29 października 2002
Posty: 164
Skąd: Między Górze

Wysłany: 30 maja 2005     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

Ymir (cytat):

O co chodzi w topicu:" Nowe karty postaci"??



Tam umieszczane są nowe karty do GG walk. Wszelkie informacje, jak i możliwość gry i WYPOWIADANIA się na tym forum musisz omówić z np. Kumbatem.

Faktycznie mogłeś się trochę z tym pogubić, gdyż w tym temacie nie zostało wyjaśnione do czego on służy, ale było o tym gdzie indziej.


Co do drugiego, to Ghost ma racje, chyba że chodzi Ci o zupełnie co innego (nie wiem, może jakieś konwenty fantasy).

___________

Imię twe – Patriota,
Kto nie zna korzeni, ten nie zrozumie
W sercu ogień nie zgasł,
Kto nie z nami, ten przeciw nam !



АРИЯ - Патриот
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 31 maja 2005     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

Ymir (cytat):
Kiedy będzie konwent w Krakowie??


1. Zlot, spotkanie
2. Zorganizujesz - będzie :P Pisz, w wiadomym topiq i może cuś wyjdzie ;)


@Ghost - ponoć tutaj zadawać pytania może każdy, bez obawy, że się go zgnoi...
Ja wiem, że jakieś granice powinny być, ale jednak tutaj mógłbyś sobie darować zgryźliwe uwagi ;)


Zdravim

MiB

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Darkena



Dołączył: 3 maja 2003
Posty: 164
Skąd: Asgard - Kraina Asów

Wysłany: 31 maja 2005     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A teraz ogłoszenie duszpasterskie:
LUDZIE! Pomyślcie, zanim zadacie jakieś pytanie, przeczytajcie to, co żeście nabazgrali, a dopiero potem to dodajcie na forum... -.-


Te, uważaj sobie, korniszonie, bo możesz mieć nieprzyjemności.

To jest Greenhorn Zone, nowi tu mogą zadawać pytania, jakie chcą, a jak już masz się odzywać w ten sposób TO LEPIEJ SIĘ ZAMKNIJ!

Może ty już nie pamiętasz, ale ja dobrze pamiętam twoje pierwsze dni w Imperium i twoje durnowate pytania, sto razy gorsze, niż te.

EDIT:
W sumie nie dni, ale pierwsze miesiące, ale i tak to niczego nie zmienia, skoro w ten czas był wielki trek i chyba przez miech Jaskinia była niedostępna.

___________
Kill the spiders....

To save the

butterflies....
*´¨)
¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·' ¤*
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.