Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-26 0:56:01
Autor Wiadomość
Nagash



Dołączył: 11 października 2004
Posty: 164
Skąd: A z kąd ja mam wiedzieć ??

Wysłany: 22 marca 2005     Zaklęcia grupowe - która szkoła magii jest najlepsza? Odpowiedz z cytatem

Alamar (cytat):
No cóż... Ze wspaniałym spowolnieniem możemy łatwiej rozwalić wroga, jednak przyśpieszenie też jest bardzo ważne, a w niektórych wypadkach lepsze. Ogólnie ziemia do obrony, powietrze do ataku.


A co z ogniem i wodą ?? One też do czegoś muszą służyć.....

___________
Śmierć to dopiero początek życia...... tego drugiego .....
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Promilus



Dołączył: 9 lutego 2005
Posty: 164
Skąd: Deyja :P

Wysłany: 23 marca 2005     Zaklęcia grupowe - która szkoła magii jest najlepsza? Odpowiedz z cytatem

Woda to głównie błogosławieństwa, czasem jakiś fajny czar w stylu osłabienie, zapomnienie i psalm mocy (IMHO powinien być na poziomie 5), ogień to jak wcześniej wspomniałem głównie ręka śmierci i szaleństwo (suuuuuper), a jeśli chodzi o czary niegrupowe to pamiętać naley o ofierze, oślepieniu i tarczy ognia.
___________
Moze zmienie cie w wampira...niee, za dobrze bys sie mial, wiec moze w ducha? Tez za dobrze, zrobie zatem z twoich martwych szczątek pięknego Ghoula-będziesz mi sluzył po wsze czasy...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Gelu



Dołączył: 18 lutego 2005
Posty: 164
Skąd: z AvLee

Wysłany: 26 marca 2005     Zaklęcia grupowe - która szkoła magii jest najlepsza? Odpowiedz z cytatem

Ja lubię różne zaklęcia: Implozja Armageddon itd.Więc wybrać nie mogłem...
___________
Po śmierci rodziców chodzę w kapturze.|
__________|"""""""""""""""""""""""""""""
Gelu Knight
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Deresiusz



Dołączył: 3 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: Wałbrzych

Wysłany: 26 marca 2005     Zaklęcia grupowe - która szkoła magii jest najlepsza? Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię magie powietrza a najbardziej zaklęcie łańcucha piorunów. To zaklęcie przy dobrym poziomie powala.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mastorious



Dołączył: 30 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Z Krainy Duchów

Wysłany: 29 marca 2005     Zaklęcia grupowe - która szkoła magii jest najlepsza? Odpowiedz z cytatem

Najmniej cenię magię powietrza, oprócz Haste'a nie używam, zbyt często zaklęć powietrznych.
___________
What is worse: Nothing to defend or no one to defend it??
Without warriors there can be no war.
Even the smallest person can change the course of the future.
Szukasz dobrych map i recenzentów?? - http://nowebractwo.w.interia.pl
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Aldvyn



Dołączył: 15 maja 2005
Posty: 164
Skąd: Novum

Wysłany: 5 czerwca 2005     Zaklęcia grupowe - która szkoła magii jest najlepsza? Odpowiedz z cytatem

Biorę ściereczkę, wycieram kurz z tematu

..............

Już!

Dla mnie bezkonkurencyjna, bezapelacyjna, bez... dwóch zdań :-) jest Magia Ziemi.
I to zarówno w odniesieniu do czarów grupowych jak i hmm indywidualnych. Wymieniać poszczególne? Chyaba nie jest to konieczne, ale niech będzie, choć zostało to już nieraz powiedziane, tak więc: mass slow, mass shield, implozja, rezurekt, animacja, antymagia, no i town portal. Aaa! I na ekspercie pole mocy - niedocenione, ale spójrzcie na to: 1 vs 1, ty masz kuszników, albo jakiś innych strzelaków, koleś nie ma many, bo przypuśćmy jest wojem a nie magiem, ty chowasz swoich strzelców za polem, dajesz im haste, żeby zaczynali turę, albo slowa na przeciwnika jeśli już wybrałem ziemię :-), i powoli, powoli punktujesz, buahaha! Tak więc magia ziemi i kropka. Z poważaniem - Ja

___________
Ludy, słucha ktoś starego dobrego rocka, punka, heavy metalu? Sie wie: Twisted Sisters, Motorhead, Deep Purple, The Ramones itp? Piszcie privy
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.