Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-25 3:31:33
Autor Wiadomość
Promilus



Dołączył: 9 lutego 2005
Posty: 164
Skąd: Deyja :P

Wysłany: 31 marca 2005     Rodzaje ulepszeń jednostek Odpowiedz z cytatem

roobert (cytat):
ja chciałem zwrócic uwagę na fakt iz kurizalna bywała mechanika walki także w H3 np.kusznicy atakuje gryfy królewskie zadaja jakieś obrażenia , natepnie w tej samej turze dolatuja do nich gryfy królewskie zadaja obrażenia NA KTÓRE AUTOMATYCZNIE ODPOWIADAJA kusznicy (moze sie myle ale czekaj wtedy nie działa) a że gryfy królewskie zawsze odpowiadaja kontratakiem zadaja kolejne obrażenia kusznikom.

Nie, gryfy i żadna inna jednostka nie odpowiada na kontratak w H3...kontratak w tym wypadku nie niesie zagrożenia kontratakiem, bo wtedy 2 grupy gryfów królewskich mogłyby się naparzać bez końca (aż któryś oddział zginie).

___________
Moze zmienie cie w wampira...niee, za dobrze bys sie mial, wiec moze w ducha? Tez za dobrze, zrobie zatem z twoich martwych szczątek pięknego Ghoula-będziesz mi sluzył po wsze czasy...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 31 marca 2005     Rodzaje ulepszeń jednostek Odpowiedz z cytatem

Ulepszenia będą napewno. Ja wnioskuje z tego, że ten anioł na nowych screenach trochę się różni od tego pierwszego.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Denadareth



Dołączył: 15 maja 2004
Posty: 164
Skąd: Araucania obecnie Gliwice

Wysłany: 2 kwietnia 2005     Rodzaje ulepszeń jednostek Odpowiedz z cytatem

Ech jeśli i tym razem mnie wyloguje i będę jako gość...

Ja jestem za tym by każdą jednostkę można było ulepszyć na dwa sposoby, i nawet niekoniecznie trzeba wybierać jak w Heroes IV choć i to nie byłby zły pomysł. Pomysł z przemianią strzelca w łucznika/kusznika bardzo mi odpowiada.

BTW: Co do przemalowywania smoków można zawsze rzec że będąc ulepszanym smok przechodzi jakiś rytuał czy inne takie, wzrasta mu moc, awansue w hierarchii czego ubocznym efektem jest zmiana koloru łusek.

Pozdrawiam
Denadareth

___________
"Jeśli komuś zaufasz to on Cię zdradzi, jeśli nikomu nie zaufasz zdradzisz się sam"- Roger Zelazny "Amber"
"Jeśli coś może pójść źle to pójdzie i to w najgorszym momencie"- Prawo Murphy'ego"
"Świat jest piękny- żartowałem"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Promilus



Dołączył: 9 lutego 2005
Posty: 164
Skąd: Deyja :P

Wysłany: 3 kwietnia 2005     Rodzaje ulepszeń jednostek Odpowiedz z cytatem

Wg mnie zmiana koloru smoków spowodowana jest:
1. odmiennymi warunkami środowiskowymi
2. odmienną dietą
Jak wiadomo czarne smoki zżerają wszystko co mięsne i nie jest trujące...może być wieśniak, może jego świnia, może rycerz razem ze zbroją i koniem...żyje w morcznych jaskiniach pod ziemią dlatego jest czarny.
Zardzewiały smok żre siarkę i gorgony...pluje kwasem...dlatego że pożera czasem rycerzy w blachach kolor jego skóry zmienia się na rdzawy.
Itp. itd.

___________
Moze zmienie cie w wampira...niee, za dobrze bys sie mial, wiec moze w ducha? Tez za dobrze, zrobie zatem z twoich martwych szczątek pięknego Ghoula-będziesz mi sluzył po wsze czasy...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Danio



Dołączył: 20 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd: z Mrągowa

Wysłany: 8 czerwca 2005     Rodzaje ulepszeń jednostek Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy ktos tp pisał, bo przez dłuższy czas nie miałem neta. Ale cóś takiego jednostj\ki ulepszone nie tylko zyskuja statystki, ale tez je tracą np.: May jednostke ryceż mozemy ją ulepszyć na gladiatora lub na paladyna. Obie z tych jednostek diostają więcej ataku . ale gladiator jest równiez szybszy-niestety traci kilka punktów obrony natomiast paladyn staje sie wolniejszy, ale bardziej opancezony. Oczywiscie duzo wiecej zyskuja niz tracą. teraz mamy "specjalizacjednostek". Wtedy równiez połacało by się miec jednostki nie ulepszone jako pośrednie, choc słabsze to wielofunkcyjne.
___________
Rodzina jest jak górski krajobraz - najlepiej wygląda z daleka.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.