Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-24 0:00:32
Autor Wiadomość
Vandergahast



Dołączył: 19 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 11 kwietnia 2005     FC Pazur Behemota - sekcja jaja kulistego ;) Odpowiedz z cytatem

mam nadzieje ze gramy na trawie, bo moje halówki są w opłakanym stanie i taśma klejąca mi na dodatek wyszła :] korki jeszcze jako tako, powinny wytrzymać
___________
Jestem wicemistrzem :]

Mój chomik ma balkonik.

Shit happens. All the time.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mollach



Dołączył: 25 października 2004
Posty: 164
Skąd: Z lasów cierni

Wysłany: 12 kwietnia 2005     FC Pazur Behemota - sekcja jaja kulistego ;) Odpowiedz z cytatem

To ja odrazu powiem ze na obrońce sie nie nadaje ..... chociaz jak lubicie grac w 10 !!!

Mói koledzy niektórzy teraz cierpią :twisted: , ale co tam jako skrzydłowy to w miare dobrze mi idzie.

___________
......
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
SAM-UeL



Dołączył: 19 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Spośród szczytów Wielkiego Babilonu

Wysłany: 12 kwietnia 2005     FC Pazur Behemota - sekcja jaja kulistego ;) Odpowiedz z cytatem

Vandergahast (cytat):
mam nadzieje ze gramy na trawie, bo moje halówki są w opłakanym stanie i taśma klejąca mi na dodatek wyszła :] korki jeszcze jako tako, powinny wytrzymać

Nie martw się, gramy na trawie (chyba), przynajmniej rok temu była tam trawa, trybunka, i napis: "Hetman Byczyna" :)

___________
biegniemy za szczęściem choć nie możemy go dopaść,
wciąz ucieka nam, bo nie znamy prawdy o nim,
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni..

    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 23 maja 2005     FC Pazur Behemota - sekcja jaja kulistego ;) Odpowiedz z cytatem

Ojjj kiepsko ze mną kiepsko.
Zagranych tylko kilka mezy a jak ostatnio wsiadłem na rower to po godzinie myślałem, że płuca wypluje. Trzeba zacząć znowu chodzić na stawki i biegać dzień w dzień :). Co prawda długodystansowcem nie jestem, ale w ostatnim meczu udało mi się 2 razy skutecznie wyrwać do przodu ;).

A tak poza tym to chciałem zapytać. O której godzinie treningi będą w Byczynie po przyjeździe? Ile osób ma zamiar w nich brać udział? Ile osób z tych co chcą brać udział będzie "wstanie" do tego :lol: ? I najważniejsze: kto bierze piłke :P?!

Zdravim
Mr. Rabbit

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Islington



Dołączył: 7 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd: Z otchłani półmroku (teraz masz się zacząć bać)!Spooky!

Wysłany: 27 maja 2005     FC Pazur Behemota - sekcja jaja kulistego ;) Odpowiedz z cytatem

Ja jak najbardziej chętnie pogram w piłkę.
Choć osobiście gram regularnie w halówkę to każde boisko mi odpowiada byleby miało bramki ;-)
Mogę grać na wszystkich pozycjach łącznie z bramkarzem, choć na poziomie bardzo przeciętnym.
Jestem nieoficjalnym mistrzem polski w podawaniu ręczników ;-)

___________
"Ironia losu bywa czasem ironiczna"
"Ty wiesz swoje, ja znam prawdę"
"Kto jest bez winy, niechaj pierwszy rzuci kamień"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ingham



Dołączył: 1 kwietnia 2001
Posty: 164
Skąd: Ciechanów

Wysłany: 27 maja 2005     FC Pazur Behemota - sekcja jaja kulistego ;) Odpowiedz z cytatem

Ostatnio trenowałem :)
Na zgrupowaniu w Toruniu o północy po 6ciu piwach :D

___________
Tylko modlitwa może Was zbawić!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Szon



Dołączył: 26 maja 2005
Posty: 164
Skąd: Katowice

Wysłany: 6 czerwca 2005     FC Pazur Behemota - sekcja jaja kulistego ;) Odpowiedz z cytatem

yyyy... jeśli wam brakuje zawodnika to chętnie zgłosił bym sie do drużyny :) wprawdzie żaden ze mnie Van den Sar... ani Roberto Carlos... Beckhamem też nie jestem a do Ronaldo mi jeszcze daleko ale piłke kopać potrafie :P nawet bramkę potrafie strzelić jeśli musze :P

Gdybym sie pojawił na konwencie :) to no tego :) chętnie bym się załapał do druzyny jesli jeszcze można :)

___________
Wzajemna lekka niechęć, dzieląca oba oddziały, tliła się cicho, nie podnosząc głosu.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
SAM-UeL



Dołączył: 19 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Spośród szczytów Wielkiego Babilonu

Wysłany: 16 czerwca 2005     FC Pazur Behemota - sekcja jaja kulistego ;) Odpowiedz z cytatem

Mr. Rabbit (cytat):
A tak poza tym to chciałem zapytać. O której godzinie treningi będą w Byczynie po przyjeździe? Ile osób ma zamiar w nich brać udział? Ile osób z tych co chcą brać udział będzie "wstanie" do tego :lol:!

Ja tam moge trenować nawet o trzeciej w nocy (jeśli ktoś będzie latarkami po boisku świecił :P. Wstane o każdej porze (użyjcie tylko wiadra z zimną wodą a będę odrazu rozbudzony :P, a może sam wstanę :D) tylko kawkę mi koło łóżka postawcie :lol:. Pozycja tak jak przed rokiem (czyli teoretycznie lewy skrzydłowy, który i tak bywał często w środku pola:P)

___________
biegniemy za szczęściem choć nie możemy go dopaść,
wciąz ucieka nam, bo nie znamy prawdy o nim,
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni..

    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Galador



Dołączył: 17 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Radzionków

Wysłany: 21 czerwca 2005     FC Pazur Behemota - sekcja jaja kulistego ;) Odpowiedz z cytatem

Rok temu wolałem oglądać mecz z trybun, ale... Teraz jestem w niezłej formie :) I będę pamiętał wziać odpowienie obuwie :) Najchętniej zagram w pomocy.

Niech moc będzie z nami.

___________
Mowa jest srebrem, lecz milczenie złotem.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.