Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-24 6:48:19
Autor Wiadomość
Mastorious



Dołączył: 30 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Z Krainy Duchów

Wysłany: 2 stycznia 2005     Dlaczego zostałeś osadnikiem? Odpowiedz z cytatem

O Osadzie dowiedziałem się ze strony www.heroes.wr.pl - nie klikajce nawet bo już nie istnieje, chociaż zaliczałem ja wtedy do najlepszych stron o Heroes 3.
Wchodzę na Osadę, patrzę i mówię: Ale tego tutaj dużo!! Jaka fajna nawigacja i ilość lokacji, muszę poszukać jak tu się zapisać.
A wiecie co napisałem do WWalkera gdy trzeba było napisać w kwestionariuszu dlaczego chcę przystapić??... "bo mi się nudzi" (pamiętam jak WW delikatnie na ognisku to skomentował).
Ah pamiętam moje pierwsze dni w Osadzie... ach te jednozdaniowe (wyrazowe, sylabowe, literowe??) posty które były ciągle kasowane. Ale po jakimś miesiącu się nauczyłem pisać dłuższe. W Osadzie jestem już ponad dwa lata i cieszę się że wstąpiłem.

A zapomniałem odpowiedzieć dlaczego: Chciałem się zapoznać z fanami H3 i ich sugestiami oraz zdobyć parę nowych mapek. Głównie aby więcej się dowiedzieć o Heroes 3. Zaznaczam "Dla Herosów".

___________
What is worse: Nothing to defend or no one to defend it??
Without warriors there can be no war.
Even the smallest person can change the course of the future.
Szukasz dobrych map i recenzentów?? - http://nowebractwo.w.interia.pl
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mortai



Dołączył: 7 maja 2004
Posty: 164
Skąd: Bogate Miasto Hanzetyckie

Wysłany: 7 lutego 2005     Dlaczego zostałeś osadnikiem? Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze osadnikiem nie jestem, ale zamierzam być w najbliższej przyszłości dla opublikowania opowiadań.
___________
HoMM sweet HoMM

Powiedzcie, kogo mam zlikwidować. Z chęcią pomogę... :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ertix



Dołączył: 3 lutego 2005
Posty: 164
Skąd: z www.gothic.phx.pl

Wysłany: 13 lutego 2005     Dlaczego zostałeś osadnikiem? Odpowiedz z cytatem

Ja znalazłem się tutaj w celu szukania różnych informacji na temat heroesa.
Nawet nie znam się na waszych grupach np. osadnik (o ile to grupa)

___________
Tylko u mnie możesz kupić łodyge świeżego, soczystego bagiennego ziela.... ;)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
mah



Dołączył: 29 października 2002
Posty: 164
Skąd: Między Górze

Wysłany: 13 lutego 2005     Dlaczego zostałeś osadnikiem? Odpowiedz z cytatem

Ja także szukałem informacji o Herosach, a konkretnie poszukiwalismy map do H3, no i tak sie zapisalem do osady razem z Morvinem (smieszny nick). Ja jestem a Morvina jakby nie ma:D. Kto pamieta tego nicka wie o mi chodzi:D
___________

Imię twe – Patriota,
Kto nie zna korzeni, ten nie zrozumie
W sercu ogień nie zgasł,
Kto nie z nami, ten przeciw nam !



АРИЯ - Патриот
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 13 lutego 2005     Dlaczego zostałeś osadnikiem? Odpowiedz z cytatem

mah (cytat):
Ja jestem a Morvina jakby nie ma:D. Kto pamieta tego nicka wie o mi chodzi:D


Ja wiem :D Ale nie powiem :P


@Ertix - dotychczas to nie była grupa w znaczeniu grupy na forum, ale grupa jako pewna zbiorowość osób, która posiadała konto w http://osada.heroes.net.pl. Jak to będzie teraz - nie wiem, poczekamy, zobaczymy.



Zdravim

MiB

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 14 lutego 2005     Dlaczego zostałeś osadnikiem? Odpowiedz z cytatem

mah (cytat):
Ja jestem a Morvina jakby nie ma:D. Kto pamieta tego nicka wie o mi chodzi:D



Też jest ;P Ja pamiętam i wiem dobrze o co chodzi ;)


A ja trafiłam do Osady ponieważ szukałam wiadomości o herosach (a o czym dokładnie to już nie pamiętam ;)). W google pokazało mi link do Osady to z niego skorzystałam :). Moje konto powstało w czasach, kiedy automat rozdawał kluczyki ;). Zanim jednak się zarejestrowałam pobuszowałam po Osadzie poczytałam troche opowiadań i wierszy, poobserwowałam ludzi i (nie)ludzi na ogniksu i wreszcie przemogłam się i wysłałam wniosek :). W sumie ze względu na atmosferę panującą w tamtych czasach w Osadzie...

___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Fristron z Avlee



Dołączył: 27 października 2004
Posty: 164
Skąd: Fristotele - zgadnij po nicku :)

Wysłany: 14 lutego 2005     Dlaczego zostałeś osadnikiem? Odpowiedz z cytatem

Ja trafiłem do Osady, by zamieścić opowiadania... Zajrzałem tam bardzo szybko i nieco się pogubiłem. Przewertowałem wszystkie regulaminy, zależności itp. i wysłałem wniosek do automatu. Niestety dowiedziałem się później, iż ten się zepsuł. Posłałem maila do Aiwelosse, lecz na , jak się później dowiedziałem, zepsuty mail. Ostatecznie nie wiem, czy mail był w momencie wysłania sprawny, czy też automat do Osady był jakiś czas sprawny. Ot, jedna z zagadek, których nikt nie potrafi wyjaśnić...

P.S. Dodam, że jestem chyba jedynym Osadnikiem, którego data przyłączenia nie jest znana. I nawet ja tego nie wiem :) .

___________
Nie ma na tym świecie altruistów. Są ci, którzy ich udają i ci, którym udawanie weszło w nawyk.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
DruidKot



Dołączył: 16 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: z odległych zakamarków geografii :P

Wysłany: 14 lutego 2005     Dlaczego zostałeś osadnikiem? Odpowiedz z cytatem

Jak Osada zostanie naprawiona, możesz zobaczyć datę na Liście Mieszkańców Osady.

Co do Morvina... myślałem, że to oczywiste :).

* * *

Nie wiem, czy już tego tu nie napisałem, ale Osadnikiem zostałem ze względu na klimat i humanoidów tu mieszkających. A przyszedłem ze względu na Heroesa :).

Pozdrawiam,
DruidKot

___________
Rychłoż się zejdziem znów?

o ortografii || o łańcuszkach
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Fristron z Avlee



Dołączył: 27 października 2004
Posty: 164
Skąd: Fristotele - zgadnij po nicku :)

Wysłany: 14 lutego 2005     Dlaczego zostałeś osadnikiem? Odpowiedz z cytatem

Ależ Kocie - to właśnie mój fenomen - że znajdziesz na liście "szczerbę" w datach przyłączenia i obok xywę "Fristron z Avlee" :D .
___________
Nie ma na tym świecie altruistów. Są ci, którzy ich udają i ci, którym udawanie weszło w nawyk.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mastorious



Dołączył: 30 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Z Krainy Duchów

Wysłany: 6 marca 2005     Dlaczego zostałeś osadnikiem? Odpowiedz z cytatem

Do Osady dołączyłem szukając mapek do Heroes III. Szukałem w google bla, bla, bla, no i trafłem na Osadę. Graficzne wykonanie mnie olśnio (bo chyba pierwszy raz widziałem stronkę gdzie zamiast "ramek" klika na budynki). Obszerność Osady w porównaniu do innych stron, które przeglądałem (o tematyce i HoMM) jest z górnej półki i pamiętam swoje myśli "ale tego dużo".
Bardzo poblubiłem ognisko i społecznośc Osady. Niestety w Osadzie aktywny byle krótki czas, tak około pół roku. Potem wakacje, zepsuty komp (na nowy musiałem czekać ponad pół roku) i wypadłem z "nurtu" społecznego osady. Gdy już miałem komputer (Święta 2003), zacząłem od nowa do Osady zaglądać to zauważyłem że Osada straciła trochę znaczenie, na rzecz Imperium. Zdziwiło mnie zamrożenie rankingów (nie lubię się chwalić ale mam tytuł Mówcy i Krytyka :D ).
I tak jakoś się stało że przez kolejny rok nic nie robiłem w Osadzie i Imperium. Dopiero teraz zaczynam coś dzialać.

___________
What is worse: Nothing to defend or no one to defend it??
Without warriors there can be no war.
Even the smallest person can change the course of the future.
Szukasz dobrych map i recenzentów?? - http://nowebractwo.w.interia.pl
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jokaaska



Dołączył: 6 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: z krainy tęsknoty

Wysłany: 4 czerwca 2005     Dlaczego zostałeś osadnikiem? Odpowiedz z cytatem

Mi strona została pokazana przez Darona. Gdyby nie on to bym tu nigdy się nie znalazła, ponieważ nie lubię gier (to jest moment, w którym zaczynacie we mnie rzucać pomidorami, jajkami i czym się tylko da:). W osadzie zostałam, tylko dlatego że posiada ona nietypowy klimat, o jaki trudno gdziekolwiek indziej. Wszyscy tworzą tu wirtualną rodzine, i chyba większośc osób, która natknęła się na Jaskinię zawsze tu wraca. Osadniczką zostałam dzięki dobremu sercu/humorowi WW, który zamiast trzech kluczyków rozadał cztery :) Nie omieszkam powiedzieć, że przy wręczniu kluczyka WW wytknął mi wszystkie moje ogniskowe brudy, z których śmiałam się jak nigdy :D
___________
za złudzenia płaci się rzeczywistością
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Szon



Dołączył: 26 maja 2005
Posty: 164
Skąd: Katowice

Wysłany: 4 czerwca 2005     Dlaczego zostałeś osadnikiem? Odpowiedz z cytatem

Ja trafiłem do Jaskini z czystej ciekawości i pasji jaką obdarzam "Hiroski"

Sam jestem założycelem jednej strony int. wprawdzie narazie niewiele na niej jest i jest nieskończona ale w wakacje mam zamiar nadrobić trochę :)

Poza tym na stronie internetowej tutaj można zobaczyć mój że tak powiem klub na Epulsie... jeśli ktoś zna Epuls to zapraszam do mojego klubu :)

A co to ma wspólnego z dołączeniem do jaskini... a no więc w moim klubie zbieram wszystkie informacje dotyczące homm :) i dlatego dołączyłem do bodajże największego forum poświęconemu tej grze :) Oczywiście na polskich stronach bo o największym RoundTable nie muszę chyba nikomu mówić :)

___________
Wzajemna lekka niechęć, dzieląca oba oddziały, tliła się cicho, nie podnosząc głosu.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Matieosus



Dołączył: 12 lutego 2005
Posty: 164
Skąd: Ze swiata poziomek

Wysłany: 4 czerwca 2005     Dlaczego zostałeś osadnikiem? Odpowiedz z cytatem

Krótka, zwięźle i temat.
Zostałem osadnikiem, ponieważ interesuje się Heroesami, są tu moi przyjaciele i jest tu dużo ciekawych tematow.

___________
--------------------BRAK DOSTEPU---------------------
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Darkena



Dołączył: 3 maja 2003
Posty: 164
Skąd: Asgard - Kraina Asów

Wysłany: 26 czerwca 2005     Dlaczego zostałeś osadnikiem? Odpowiedz z cytatem

Wątpię, żeby ci młodzi naprawdę wiedzieli, co to znaczy słowo "Osadnik" ;). Tytuł, z którego przez tyle czasu byłam taka dumna, a teraz już jakby nie istnieje...
___________
Kill the spiders....

To save the

butterflies....
*´¨)
¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·' ¤*
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Destero



Dołączył: 6 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Przybywamy z wielu miejsc... zdążamy do jednego...

Wysłany: 26 czerwca 2005     Dlaczego zostałeś osadnikiem? Odpowiedz z cytatem

Z niecierpliwością czekam na reaktywację osady, gdyż w zasadzie znalezienie się w niej było dla mnie głównym powodem, dla którego w ogóle znalazłem się w imperium. Osadnikiem chcę się stać bo chciałbym usłyszeć trochę obiektywnych opinii na temat moich umiejętności pisarskich. Ponadto odkąd jestem w imperium stale marzę o zamieszczeniu w Osadzie historii, którą tworzę i dopracowuję (choć póki co tylko w mojej głowie :smile:) już od dość długiego czasu. Spojlerów można się dopatrzeć w Legendzie Ervandoru :razz:.

Rzekłem

Destero

___________
Paradoxically, sins one can consider as forgiven are those he can't forgive himself... kore no nindo da
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.