Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-24 1:18:46
Autor Wiadomość
Trang Oul



Dołączył: 22 grudnia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 27 stycznia 2005     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Yavor (cytat):
Forge mogłoby być! Trzeba by sie tylko nad jednostkami zastanowić. Najsilniejszą mógłby być smoczy golem (coś a la ten z Homm4) z punktami ataku 27 :D Gry by to zbytnio nie zepsuło, o ile nie ustawiłoby się jakichś kosmicznych parametrów jednostki :P

Najsilniejszą jednostką w Forge miał być Juggernaut (nieulepszony) i Dreadnought (ulepszony). Miała to być istota mechaniczna, mogąca latać i silniejsza od Behemota. Smoczy golem już jest w H3 (Kryształowy smok), a ten z H4 to nie jest golem, tylko maszyna.

___________
Wszyscy rodzą się po to, aby umrzeć i dołączyć do mojej armii nieumarłych.

http://wogofani.fora.pl
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Gelu



Dołączył: 18 lutego 2005
Posty: 164
Skąd: z AvLee

Wysłany: 25 marca 2005     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Tak, chciałbym to zobaczyć...Ale z drugiej strony (pisałem to już raz napisze i drugi)
HoMM III zawsze było mityczne i baśniowe, a teraz w Forgu pojawiają się czołgi i jakieś gobliny z pistoletami... Ja jestem przeciw temu, ale muszę się przyznać że jednak troche korci mnie żeby zobaczyć co to będzie, co to będzie...

___________
Po śmierci rodziców chodzę w kapturze.|
__________|"""""""""""""""""""""""""""""
Gelu Knight
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hellburn



Dołączył: 27 maja 2004
Posty: 164
Skąd: z pustynnych rejonów Bracady

Wysłany: 25 marca 2005     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Trang Oul (cytat):

Najsilniejszą jednostką w Forge miał być Juggernaut (nieulepszony) i Dreadnought (ulepszony). Miała to być istota mechaniczna, mogąca latać i silniejsza od Behemota.

Silniejsza od Archanioła*
Gelu (cytat):
HoMM III zawsze było mityczne i baśniowe

zapraszam do kwasowej groty i poczytać troche historii heroes.

___________
Damn!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
LarvaExotech



Dołączył: 10 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 25 marca 2005     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Trang Oul (cytat):
Najsilniejszą jednostką w Forge miał być Juggernaut (nieulepszony) i Dreadnought (ulepszony). Miała to być istota mechaniczna, mogąca latać i silniejsza od Behemota. Smoczy golem już jest w H3 (Kryształowy smok), a ten z H4 to nie jest golem, tylko maszyna.


Bummmmm! Jedno słowo mnie rozwaliło: "latać" - latać??? Juggernaut i Dreadnought bardziej by mi się podobały jako wielkie mechaniczne jednostki chodzące bardzo mało i kierujące się zasadą: "jak walnie to zabije"...

___________
I odpuść nam nasze wina... jako i my odpuszczamy naszym winodajcom......
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Trang Oul



Dołączył: 22 grudnia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 25 marca 2005     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Tak się domyślam, że mogły latać, bo ich siedliskiem był pas startowy.
___________
Wszyscy rodzą się po to, aby umrzeć i dołączyć do mojej armii nieumarłych.

http://wogofani.fora.pl
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 25 marca 2005     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Z tym lataniem to najwyraźniej mój błąd... najwyraźniej pomyliłem się niegdyś co do siedliska jednostek 7 poziomu, a to wlaśnie w oparciu o to siedlisko myslałem, że potrafią latać. W rzeczywistości pas startowy miał być siedliskiem jump soldiers/troopers (minotaurów).

a przy okazji - ankieta stoi już od 2003 roku i wreszcie uzbierało się 100 głosów.

Tak więc ogólnie:
17% jest na NIE
81% jest na TAK
2% nie ma zdania

spodziewałem się większej przewagi głosów na 'TAK', ale jakoś to przeżyję :P. 81% to wystarczający i wymierny efekt. Co ciekawe, temat Forge jest chyba wiecznie żywy, a ostatnio nawet powrócił na zagraniczne fora pod wpływem grafik Zielevitza...

___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Varaus



Dołączył: 9 czerwca 2005
Posty: 164
Skąd: Z Krainy Mroku

Wysłany: 22 czerwca 2005     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Ja także zrobiłem animacje Cyber Dead lecz troche rożni się od Cyber Dead Zielevitza...
___________
Wszystko można zrobić za pomocą Skryptów ERM...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Coyote



Dołączył: 26 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Nie wiadomo :-)

Wysłany: 22 czerwca 2005     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Varaus (cytat):
Ja także zrobiłem animacje Cyber Dead lecz troche rożni się od Cyber Dead Zielevitza...
A wygląda tak: [img]http://C:\Documents and Settings\Adminek\Pulpit[/img]

Obrazk musi być na jakimś serwerze umieszczony, nie można ze swojego komputera. Skorzystaj ze strony www.photobucket.com - łatwa rejestracja, szybki wbudowany ftp :).

___________
Powinieneś coś zrobić, zanim włączy się wygaszacz ekranu!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Vinius



Dołączył: 12 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd: Miasteczko niedaleko zamku króla Maximusa...(Hunterville)

Wysłany: 25 czerwca 2005     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

widzę, że temat stary, ale jary :D
ja jestem za zamkiem forge, mimo zastrzeżeń (no cóż, roboty tak czy siak troche nie pasują...). przecież chyba nastąpiła rozbieżność pomiędzy HoMM i MM w części AB? dla niekumatych (wątpię, czy tu tacy są :) ) jest strona Acida - polecam. dla ludzi o mocnych nerwach.

___________
Ku chwale Imperium!

O von sikus II
vel Vinius
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Trang Oul



Dołączył: 22 grudnia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 26 czerwca 2005     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Chyba bardziej pasują roboty niż przemieszanie istot żywych (gobliny, minotaury, nagi) i nieumarłych (cyber zombie), i to jeszcze z różnych zamków.
___________
Wszyscy rodzą się po to, aby umrzeć i dołączyć do mojej armii nieumarłych.

http://wogofani.fora.pl
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.