Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-19 22:00:29
Autor Wiadomość
Szon



Dołączył: 26 maja 2005
Posty: 164
Skąd: Katowice

Wysłany: 26 czerwca 2005     Homm3 Odpowiedz z cytatem

Ja nie wiem czy takiego tematu nie było ale jesli był i się powtarza to dobrze bo to znaczy że nie tylko mnie to przeszkadza...

Nie wiem także czy powinienem pisac o tym w tym miejscu ale w końcu to miejsce na "uwagi" m.in. więc pisze tutaj!!

Problem a raczej moje spostrzeżenie tyczy sie działu Homm3 w Jaskini... osobiscie uwazam ze jest on z leksza mało atrakcyjny wizualnie niewspominając już że aktualizacja jakichkolwiek wiadomości zatrzymała się już ponad 3 lata temu - zgaduje więc ze jakiekolwiek zmiany w tamtym dziale równiez stanęły na mniej więcej tym samym okresie tj 2001 roku!!

Moja propozycja jest taka by zmienić nieco szatę graficzną i poprawić ogolny wyglad całego tego działu... proponuje odświezyć wszystkie podstrony i zauktualizować zmiany jesli takowe są jeszcze nie zaktualizowane...

proponuje równiez dodać do działu artefakty - artefakty składane - takiej wiedzy sam niedawno potrzebowałem i szczerze zdziwił mnie brak takich informacji w dziale homm3 w "Jaskini" stąd moje zdanie na temat odświeżenia nieco strony chyba z leksza opuszczonej... albo raczej pozostawionej samej sobie!!

___________
Wzajemna lekka niechęć, dzieląca oba oddziały, tliła się cicho, nie podnosząc głosu.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Irvin



Dołączył: 29 października 2002
Posty: 164
Skąd: z daleka...

Wysłany: 26 czerwca 2005     Homm3 Odpowiedz z cytatem

Nowa wersja serwisu H3 była zrobiona, niestety nie dostaliśmy zgody na jej 'wdrożenie'.
___________
Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Szon



Dołączył: 26 maja 2005
Posty: 164
Skąd: Katowice

Wysłany: 26 czerwca 2005     Homm3 Odpowiedz z cytatem

Irvin (cytat):
Nowa wersja serwisu H3 była zrobiona, niestety nie dostaliśmy zgody na jej 'wdrożenie'.


Nie rozumiem?? Od kogo nie dostaliśce zgody ?? sami sobie jej nie daliście ?? bo w końcu kto jest teraz włścicielem strony ??

___________
Wzajemna lekka niechęć, dzieląca oba oddziały, tliła się cicho, nie podnosząc głosu.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 27 czerwca 2005     Homm3 Odpowiedz z cytatem

Właścicielem strony obecnie jest Stowarzyszenie IJB.

Koordynatorem wszystkiego (?) co jest w niej robione (takim nad innymi) jest Hetman. On jest Namiestnikiem Imperatora.


Źle mówię?

___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Szon



Dołączył: 26 maja 2005
Posty: 164
Skąd: Katowice

Wysłany: 27 czerwca 2005     Homm3 Odpowiedz z cytatem

Nami (cytat):
Właścicielem strony obecnie jest Stowarzyszenie IJB.

Koordynatorem wszystkiego (?) co jest w niej robione (takim nad innymi) jest Hetman.


Czemu panu Hetmanowi wobec tego zależy by dział Homm3 wyglądał tak mało atrakcyjnie ??

___________
Wzajemna lekka niechęć, dzieląca oba oddziały, tliła się cicho, nie podnosząc głosu.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 27 czerwca 2005     Homm3 Odpowiedz z cytatem

Atrakcyjność to jedno, sentymenta i charakter historyczny tego serwisu to drugie.

Twórcą serwisu o H3 jest Imperator Behemot, a sam serwis dał początek całej Jaskinii.
Możnaby rzec, że to jest swoiste dziedzictwo IJB, wielki kawał naszej historii.

Inna sprawa, że dawno nie było aktualizacji, bo dawno nie było nowin.

A co do artefaktów - oj, źleś szukał!

W podstawowym serwisie mamy informacje o H3:RoE, ale w menu jest magiczny lynk -> "Dodatki",
a w nim.... to już sam musisz sprawdzić :P
[ i to nie jest nielogiczne, bo łączonych artów w podstawce nie ma! ]


Zdravim

MiB

p.s. zamkam.

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.