Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-20 7:38:40
Autor Wiadomość
jokaaska



Dołączył: 6 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: z krainy tęsknoty

Wysłany: 4 czerwca 2005     "... więc kimże fkońcu jesteś??..." Odpowiedz z cytatem

Vilentretenmerth (cytat):
Niestety nie mogę zdrobnić mojego nicku


Ty nie możesz, ale osadnicy mogą i to zrobią :P Jeszcze nie ma takiego (długiego) nicka, którego osadnicy by nie skrócili. Nastąpi to po jakimś czasie, i z Vilentretenmerth'a zostaniesz Vilem lub Vilenem.

___________
za złudzenia płaci się rzeczywistością
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Vilentretenmerth



Dołączył: 22 maja 2005
Posty: 164
Skąd: Ksiezycowa Knieja

Wysłany: 6 czerwca 2005     "... więc kimże fkońcu jesteś??..." Odpowiedz z cytatem

Nicki: Vilentretenmerth, Szakal (kiedyś w unrealu), dratwa (podstawówka), Krzyś (Gim, LO) Kris/Kristof (ponieważ obecnie przebywam w UK)
Imię: Krzysztof Maciej Jakub
Nazwisko: Szewczyk
Wiek: 18 ( 07.styczen.1987)
Wzrost:180cm
Waga: z 60 kg
Oczy: niebieskie
Włosy: brunet

Jak wspomniałem powyżej obecnie mieszkam w UK gdzie uczęszczam do szkoły i pracuję.
W tym roku kończę kurs angielskiego na poziomie E3 (został L1 i L2). Pracuję jako (tzn będę bo na razie jestem "na szkoleniu") Production Manager, w niektóre soboty dorabiam jako DJ w miejscowym barze. Moje zainteresowania to Fantasy pod wszystkimi postaciami, min. Warhamer, gry, książki, filmy i uwielbiam (choć teraz wytrzymuję 5 min i trzeba dzwonić po karetkę :cry: ) grać w gale (nogę). Pije od okazji :D pale tylko czasem (od jeszcze większej okazji :D :D)
Kocham kobiety (tylko w przedziale wiekowym 14-40 lat :wink:).
Raczej jestem ułożonym i spokojnym chłopakiem (chyba ze ktoś przegina).

Moje największe nieszczęście: operacja która się odbyła 7 dni po urodzeniu (dranie tak mnie zszyli ze ja bym lepiej to zrobił, chyba coś popili skutkiem jest paskudna szrama na moim brzuchu :cry: )
Moje największe szczęście: jeszcze mnie nie spotkało.

Nienawidzę:
-ludzkiej głupoty
-narkotyków
-przygodówek
-chamstwa

Ulubiona piosenka:
Lonely \ “Every day I love u less and less”
Ulubiona ksiazka:
13 Wojownik \ Czas Pogardy (i inne o Wiedzminie)
Ulubiony film:
60 Seconds
Ulubiony aktor:
Nicolas Cage
Ulubiona aktorka:
Liv Tyler (ahhh :oops: )
Ulubiony kolor:
zielony
Ideał dziewczyny:
Farbowana blondynka, zielone oczy, 175cm, wydepilowana tu i ówdzie (czyt. nogi :D ),
wypukła tam gdzie trzeba :wink:
_______________________________________________________________________
Jeśli spełniasz te wymagania niezwłocznie wyślij mi maila w celu uzyskania dalszych
informacji :wink:
_______________________________________________________________________
Nr. Telefonu. jeśli tylko chcesz (tylko kobiety :wink: )

Regards
Vilentretenmerth

PS
Większość z was napisała ze nie lubi Techno i Hip-Hopu to w takim razie czego wy sluchacie? Disco Pollo czy Britney Spears (czyt. Popu :twisted: )

___________
I am Vilentretenmerth, I doubt your fleshy tongue could possibly pronounce such a noble name!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Fristron z Avlee



Dołączył: 27 października 2004
Posty: 164
Skąd: Fristotele - zgadnij po nicku :)

Wysłany: 6 czerwca 2005     "... więc kimże fkońcu jesteś??..." Odpowiedz z cytatem

Vil :P (cytat):
PS
Większość z was napisała ze nie lubi Techno i Hip-Hopu, to w takim razie czego wy słuchacie? Disco Pollo czy Britney Spears (czyt. Popu )


A słyszałeś może o takim muzycznym gatunku na M? Dodam, że drugą literą jest E, trzecią T, czwartą A, z kolei piąta litera to L :P.
Oczywiście nie odnosi się to do wszystkich, ale do większości, z tego co sie orientuję :)

___________
Nie ma na tym świecie altruistów. Są ci, którzy ich udają i ci, którym udawanie weszło w nawyk.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Vilentretenmerth



Dołączył: 22 maja 2005
Posty: 164
Skąd: Ksiezycowa Knieja

Wysłany: 6 czerwca 2005     "... więc kimże fkońcu jesteś??..." Odpowiedz z cytatem

Raczej nie chcesz poznać mojej opini na temat tego czegoś zaczynającego się na M :wink:
Ale jak ktoś już powiedział:
"Są gusta i guściki"
Każdy lubi co innego.

Regards
Vilentretenmerth :D :D :D

PS
NIE zdrabniać mojego nicku jak coś używajcie CTRL+C/V :wink:

___________
I am Vilentretenmerth, I doubt your fleshy tongue could possibly pronounce such a noble name!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nagash



Dołączył: 11 października 2004
Posty: 164
Skąd: A z kąd ja mam wiedzieć ??

Wysłany: 6 czerwca 2005     "... więc kimże fkońcu jesteś??..." Odpowiedz z cytatem

Masz racje, każdy ma gusta ja tam np. britnej lubię :P ( żartuje oczywiście)

A tak wracając to jest też wiele wiele innych gatunków muzyki nie tylko HH, tech i metal ...

___________
Śmierć to dopiero początek życia...... tego drugiego .....
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mortai



Dołączył: 7 maja 2004
Posty: 164
Skąd: Bogate Miasto Hanzetyckie

Wysłany: 7 czerwca 2005     "... więc kimże fkońcu jesteś??..." Odpowiedz z cytatem

My turn:

Imię: Sławomir syn Sławomira
Wiek: 16 lat
Wzrost: 190 (duuzo...)
Waga: 60 kg (ja lubię jeść:))
Wygląd zewnętrzny: niebieskie oczy, ciemny blond włosy z charakterystycznym wicherkiem (kogutem?:))
Wygląd wewnetrzny: pesymista, opiekuńczy, nie którzy mówią, że gołębie serce, ale ja się nie zgadzam (chciałem wczoraj kogoś zabić [byle kogo] tak żeby się nie zorientował kto to zrobił:)), inteligentny i mądry (ale jestem skromny...), skromny.

Zainteresowania: metal music, fantasy (głównie Tolkien), piłka nożna, komputery, historia (szczególnie średniowiecze), picie herbaty (chyba jestem uzależniony).

Nie lubię chemii i fizyki oraz hip-hopu.

Tyle... Kunic!

___________
HoMM sweet HoMM

Powiedzcie, kogo mam zlikwidować. Z chęcią pomogę... :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Radclif



Dołączył: 1 maja 2005
Posty: 164
Skąd: Podlasie

Wysłany: 11 czerwca 2005     "... więc kimże fkońcu jesteś??..." Odpowiedz z cytatem

Witam Wszystkich!!
Mam 24 lata oraz na imię Radclif (ER, A, DE, CE, EL, I, EF), nie jestem zbyt wylewny....

___________
Er Amath Thrum!!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Kordiss



Dołączył: 16 lutego 2005
Posty: 164
Skąd: Ustroń

Wysłany: 28 czerwca 2005     "... więc kimże fkońcu jesteś??..." Odpowiedz z cytatem

A ja się trochę zmieniłem:
Imię: Takie samo jak dawniej...
Nazwisko: Patrz wyżej...
Wiek: 10 lat. (jednak to ja jestem najmłodszy!)
Zainteresowania: Karate (uczęszczam na treningi, mam żólty pas i za 5 miesięcy będę miał pomarańczowy, RPG-i różne, MMORPGi,
Rodzina: Brat (17 lat), siostra (ok. 20 lat), ojciec (znany jako Wlod), matka.
Mam chomika dżungarskiego zachodnioazjatyckiego (jak coś z tego zrozumieliście to jesteście dobrzy). Moja siostra ma papużkę i psa. Chodze do szkoły nr 1 vw Ustroniu do klasy prawie czwartej 8) . Gram w Tibię, MU, Lineage próbujemy z bratem ściągnąć, Sims II, Icewinddale'a 2, Disciples II i Wormsy. Oprócz Imperium Jaskini Bechemota jestem zarejestrowany na www.lastinn.info.pl. , http://info.elixir.int.pl/, www.tibia.pl.
Charakter: Wredny względem coniektórych, śmieję się z rzeczy śmiesznych (bardzo dziwne :P)

___________
Jestem Wilkołakiem...tak to bardzo skomplikowane...pół ifryt elf i do tego wilkołak!...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Galadin



Dołączył: 12 kwietnia 2005
Posty: 164
Skąd: ze Śródziemia

Wysłany: 28 czerwca 2005     "... więc kimże fkońcu jesteś??..." Odpowiedz z cytatem

Nicki: Galadin (Imperium), Niko (OGAME), Tajniak i Prorok (szkoła :D )
Imię: Piotr
Wiek: 16 lat (30.04.1989)
Wygląd: oczy piwne, włosy blond
Zamieszkanie: Częstochowa
Zainteresowania: fantasy, fantastyka, gry PC, muzyka,
Ulubione zespoły: Blind Guardian, Nightwish, Dream Theatre
Ulubione piosenki: za duża lista :D
Charakter: w realu - praworządny neutralny; w grach - chaotyczny zły :wink:
Druga połowa: musi lubić to co ja, bo inaczej nie wytrzyma długo :D
Życzenie: żeby ktoś napisał coś, co pokocham jak twórczość Tolkiena :!:

___________
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.