Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-24 21:04:22
Autor Wiadomość
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 30 czerwca 2005     Sesje & LARP Odpowiedz z cytatem

Nie no postaramy się, żeby co chwilę nie latała za nimi Straż Miejska ;P No chociaż zależy to od charakteru drużyny jaki wybiorą ]:->
___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 30 czerwca 2005     Sesje & LARP Odpowiedz z cytatem

hehehe...
za starych dziejów w Warhamerze, nie jednokrotnie mniej więcej w ten sposób układały się wszelkie negocjacje z handlarzami, rzadko kiedy przechodził numer z toporem ;).

A mi i tak zawsze podobał się koniec przed sądem: "Mam stertę książek..." :lol:

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Irvin



Dołączył: 29 października 2002
Posty: 164
Skąd: z daleka...

Wysłany: 30 czerwca 2005     Sesje & LARP Odpowiedz z cytatem

Rabbit, ja lubię prowadzić przygody które bynajmniej nie zaczynają się w mieście ];-> I handlarza nie uświadczysz napewno ;)

Ale za to dużo się dzieje i cały team jest spłukany po wszystkim (dosłownie i w prznośni ;) ).

___________
Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 30 czerwca 2005     Sesje & LARP Odpowiedz z cytatem

Hmm ja w sumie też nie planowałam początku w mieście i w karczmie bo to dość oklepane :D Zostawi was się na jakimś lodowcu albo pustyni i będzie ciekawie :]
___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Vandergahast



Dołączył: 19 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 30 czerwca 2005     Sesje & LARP Odpowiedz z cytatem

jednak mam wrażenie że w D&D łatwiej jest udaremnić kradzież (nagminne:]) i ogólnie wszelkie burdy. robi się całą kupę testó po drodze i prędzej czy później nie wyjdzie. a w warhu jest problem z testem na takie coś nawet i procentówki trzeba później zbierać...
___________
Jestem wicemistrzem :]

Mój chomik ma balkonik.

Shit happens. All the time.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 1 lipca 2005     Sesje & LARP Odpowiedz z cytatem

A kto powiedział, że to początek? Zazwyczaj tak było po przygodzie jak właśnie loot sprzedawaliśmy. Hehehe... niezapomniana przygoda z zagłady czarnej cytadeli. Wparowaliśmy podzieleni na dwie grupy, jedni podziemiami a drudzy po skałach... rozwaliliśmy chyba wszystkie dziwne stwory jakie MG nam zaoferował, a loot wieźliśmy w 2 furmankach :). W życiu, jak grałem nie wracałem z przygody tak obłowiony :).
___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Vandergahast



Dołączył: 19 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 1 lipca 2005     Sesje & LARP Odpowiedz z cytatem

z racji tego że topic o RPG padł śmiercią naturalną, to ja też pozwolę sobie na offtopa.
kiedyś zdarzyło nam się zatłuc pewnego zielonego jaszczura, ale z racji że wejście do jaskini zawaliło się podczas walki wydostać się można było tylko przez portal, który miał hmm... ograniczenia wagowe. naprawdę paskudne zagranie :] połowa skabu została.

a przygoda z karczmami - kiedys w magii i mieczu byłą taka przygoda o studentach, bodajże z Nuln, o tym jak się szlajają po karczmach właśnie, o bójkach ze strażą miejską i bojach z rektorem. naprawdę fajowa

___________
Jestem wicemistrzem :]

Mój chomik ma balkonik.

Shit happens. All the time.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.