Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-03-28 12:00:34
Autor Wiadomość
Mastorious



Dołączył: 30 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Z Krainy Duchów

Wysłany: 6 marca 2005     Ambicje i marzenia Odpowiedz z cytatem

Sandro (cytat):
(..) a także poczuć kiedyś stan nieważkości. To musi być cudowna sprawa, tak sobie fruwać...

To nie jest niewykonalne. Pojedź do Rosji, tam za 5000$ masz lot ich samolotem do zadań na orbicie (chyba :?: ). Samolot ten najpierw wzbija się na dużą wysokośc potem zaczyna szybko "nurkować", a Ty sobie "latasz" w towarowej kabinie.

___________
What is worse: Nothing to defend or no one to defend it??
Without warriors there can be no war.
Even the smallest person can change the course of the future.
Szukasz dobrych map i recenzentów?? - http://nowebractwo.w.interia.pl
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Bubeusz



Dołączył: 13 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: a żebym to ja sobie przypomniał... :)

Wysłany: 21 kwietnia 2005     Ambicje i marzenia Odpowiedz z cytatem

Z tych przyziemnych, to mam te same marzenia co Nami, a z tych niemożliwych, to te co Fristron :) tylko zależy jeszcze w jakim miejscu i jako kto...
___________
Caveant consules ne quid detrimenti IJB capitat ;)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mortai



Dołączył: 7 maja 2004
Posty: 164
Skąd: Bogate Miasto Hanzetyckie

Wysłany: 23 maja 2005     Ambicje i marzenia Odpowiedz z cytatem

U mnie niedawno pojawiło się nowe marzenie (chyba możliwe do zrealizowania). Otóż chciałbym przyłączyć się do jakiegoś bractwa rycerskiego, ale nie wiem, gdzie takowe są w moim regionie (okolice Elblaga) Wiem, że na pewno ejst takie w Gniewie, ale to trochę daleko:(. Macie jakieś o tym informację? Jak tak, to proszę je przysyłać na mojego maila.
___________
HoMM sweet HoMM

Powiedzcie, kogo mam zlikwidować. Z chęcią pomogę... :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 31 maja 2005     Ambicje i marzenia Odpowiedz z cytatem

Fuuzy (cytat):
Spokojne, pozbawione jakiegokolwiek przymusu życie... - to jest najważniejsze...ale jak sami widzicie nie istnieje możliwość spełnienia tego marzenia...


Heh... Mam podobnie :) A ogólnie to chciałbym się czuć wolnym . Te wszystkie podatki , zobowiąznia , znajomości z niektórymi ludźmi . Chciałbym móc pójść gdzie chcę i kiedy chcę a to nie jest takie proste :(
Poza tym stres :( bardzo bym chciał by moje życie było go pozbawione by było spokojne .
Niestety w dzisiejszej rzeczywistości nie jest to możliwe .

Aryene (cytat):
Drugie to wielka, szczera miłość, (nie śmiać się) to jest chyba najważniejsze, bo bez miłości nie da się tak naprawdę żyć, choć niektórym wydaje się inaczej.

A dokładniej to żyć się bez niej da tylko że może być ciężko i nieszczęśliwie (Zwłaszcza że według jakiś badań kawalerowie żyją krócej niż ci związani z kimś :wink: )

Moje zdanie na ten temat :
Miłość -- :?: Trafi się prędzej czy później każdemu :wink: . Tak już jest ten świat skonstruowany i tak matka natura chciała ... Pytanie tylko czy będzie spełniona . W pełni spełniona miłośc może być dośc dobrym marzeniem .

Moim nierealnym marzeniem z lat nieco młodszych (chociaż częściowo pozostało mi to do dzisiaj) jest nieśmiertelne życie (albo chociaż 1000 letnie) . Wynika to bardzo z mojej ciekawości świata . Całkiem przyjemnie było by zobaczyć jak świat się zmieni w przeciągu najbliższego 1000 lat ... Gdybym np. urodził się w średniowieczu to co bym teraz o tym wszystkim myślał ? ... Poza tym można by zobaczyć tyle wspaniałych miejsc zwiedzić tyle miast , zobaczyć każdy kawałek świata :)

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Darkena



Dołączył: 3 maja 2003
Posty: 164
Skąd: Asgard - Kraina Asów

Wysłany: 31 maja 2005     Ambicje i marzenia Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Moim nierealnym marzeniem z lat nieco młodszych (chociaż częściowo pozostało mi to do dzisiaj) jest nieśmiertelne życie (albo chociaż 1000 letnie)


O, fajne marzenie, ja bym jeszcze do nieśmiertelności dodała wieczną młodość :). Bo na co by mi było takie długie życie, gdy po 200 latach zarosłabym grzybami :P?

___________
Kill the spiders....

To save the

butterflies....
*´¨)
¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·' ¤*
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 31 maja 2005     Ambicje i marzenia Odpowiedz z cytatem

Darkena (cytat):
ja bym jeszcze do nieśmiertelności dodała wieczną młodość :). Bo na co by mi było takie długie życie, gdy po 200 latach zarosłabym grzybami :P?


Pewnie , też bym nie chciał być pokarmem dla grzybów ... Kto by chciał :?: :lol:

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Uki



Dołączył: 27 kwietnia 2005
Posty: 164
Skąd: Ścieki

Wysłany: 3 lipca 2005     Ambicje i marzenia Odpowiedz z cytatem

Ja mam takie jedno marzenie:
Chciałbym, żeby mój zespół muzyczny odniósł sukces.

___________
Kto rano wstaje... ten się nie wyśpi.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Vilentretenmerth



Dołączył: 22 maja 2005
Posty: 164
Skąd: Ksiezycowa Knieja

Wysłany: 4 lipca 2005     Ambicje i marzenia Odpowiedz z cytatem

Ja jestem jak narazie szczesliwy, wszystko co jest mi potrzebne posiadam tzn. prawie wszystko potrzeba mi tylko:

- Dziewczyny ktora by mi sie nie znudzila po miesiacu.

Chcialbym takze zwiedzic pare miejsc mianowicie:

- Australia
- Madagaskar
- Tajlandia ( mam w planach wyjechac tam na najblizsze swieta Bozego Narodzena lol )
- Grecja ( za rok )

A z takich nie mozliwych:

- Miec wlasna wyspe na Oceanie Spokojnym lol
- Nissan 350Z ( tzn moze i mozliwe ale za pare lat )
- A na tej wyspie otworzyc cos w stylu "Mansion" Playboya :D

Regards
Vilentretenmerth

___________
I am Vilentretenmerth, I doubt your fleshy tongue could possibly pronounce such a noble name!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Szon



Dołączył: 26 maja 2005
Posty: 164
Skąd: Katowice

Wysłany: 4 lipca 2005     Ambicje i marzenia Odpowiedz z cytatem

:arrow: Największe marzenie...

-by spełniły się wszystkie inne :)

:arrow: Inne marzenie :)

-by wszystkie inne były warte spełnienia :)

:arrow: Wszystkie inne marzenia :)

-być szczęsliwym... żyć w świecie szczęśliwym... żyć wśród ludzi szczęśliwych... trwać przy kobiecie która jest dla mnie największym szczęściem :) Madzia Kocham Cie !!! :)

:arrow: Pozostałe marzenia nie mają większego sensu :) zwłaszcza gdy marzenie o szczęściu sie nie spełni!!

___________
Wzajemna lekka niechęć, dzieląca oba oddziały, tliła się cicho, nie podnosząc głosu.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ghost



Dołączył: 25 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: ...no właśnie?

Wysłany: 5 lipca 2005     Ambicje i marzenia Odpowiedz z cytatem

Vilentretenmerth (cytat):
Ja jestem jak narazie szczesliwy, wszystko co jest mi potrzebne posiadam tzn. prawie wszystko potrzeba mi tylko:

- Dziewczyny ktora by mi sie nie znudzila po miesiacu.


Wymiotować mi się chce... Co po niektórzy złośliwcy powiedzą, że rok temu tutaj prezentowałem taką postawę, ale na szczęście mi przeszło...


A do listy moich marzeń doszło jeszcze jedno: spotkać się przypadkiem z Anthonym Edwardsem i Dr. Dre. To przyziemne marzenie. :P

___________
Zaśmiecam język z lubością
Znieprawiam, do złego kuszę
Zakusy mam bolszewickie
I sączę jad w młode dusze


fragment wiersza J. Tuwima
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.