Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-20 3:14:21
Autor Wiadomość
Szon



Dołączył: 26 maja 2005
Posty: 164
Skąd: Katowice

Wysłany: 5 lipca 2005     Pytanie i coś jeszcze?? Odpowiedz z cytatem

Zaczne od tego ze w sieci istnieją dwa portale które powiedzmy działają na tych samych zasaach... jeden portal wiele forów :) to coś innego niż zwykłe forum ale ogólnie do forum można te portale zaliczyć (choć nie do końca) pierwszy z nich www.epuls.pl jest to podnoć największa i najlepsza strona int w Polskiej sieci skupia prawie 450 tys ludzi i z każdym tygodniem jest mniej więcej 5 tys ludzi więcej... na tej stronie istnieją tzw kluby w których własnie znajduje się fora i zaleznie od kategorii i tematu klubu takie tematy na forum sa podejmowane :) m.in. istenieje tam klub poświecony Homm który zreszta sam załozyłem :]

Drugi portal to www.grono.net który mozna powiedzieć nieco różni sie od epulsa ale główne cele ma identyczne... skupienie ludzi w jednym portalu ale w wielu forach :) do grona mozna dostac się jednak tylko za poleceniem przez zaproszenie otrzymane na mail więc nie każdy ma możliwość dołączenia do grona... w gronie wystepują również "kluby"=grona w których podbnie jak na epulsie tematyka forum zalezy od rodzaju grona :) Tam równiez znajduje sie forumm homm poświęcone!!



A teraz druga część tematu czyli pytanie... nie iwedziałem gdzie je zadać więc pisze tutaj:
Gdzie umieszczać tego typu tematy... tj w których piszemy o ciekawych (nie koniecznie homm poswięconych) stronach internetowych i czy wogóle mozna?? Ja starałem sie tak opisac te dwie strony by jednak o homm wspomnieć ale gdybym chciał napisac o innych stronach to pytam gdzie??

___________
Wzajemna lekka niechęć, dzieląca oba oddziały, tliła się cicho, nie podnosząc głosu.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Szon



Dołączył: 26 maja 2005
Posty: 164
Skąd: Katowice

Wysłany: 5 lipca 2005     Pytanie i coś jeszcze?? Odpowiedz z cytatem

Dla formalności dodam że ja należe do obu tych portli!!

A przy okazji napisze że na grono.net znajduje się także klub "Jaskini" poświęcony do którego naleze oraz do którego należy jeszcze jeden Jaskinowicz :) nie będe pisał kto, jeśli zechce to się sam ujawni :)

___________
Wzajemna lekka niechęć, dzieląca oba oddziały, tliła się cicho, nie podnosząc głosu.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Siny



Dołączył: 9 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd: Wawa

Wysłany: 6 lipca 2005     Pytanie i coś jeszcze?? Odpowiedz z cytatem

Szon a jaka masz komorke?
___________
szukasz twardych wojowników? http://www.granda.prv.pl/
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.