Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-26 16:34:49
Autor Wiadomość
Szon



Dołączył: 26 maja 2005
Posty: 164
Skąd: Katowice

Wysłany: 5 lipca 2005     Atak czy Obrona. Odpowiedz z cytatem

Skoro zawsze grasz by było po równo do obu tych statystyk to skąd możesz wiedzieć czy więcej do ataku nie znaczy lepiej :?

Kazdy gra po swojemu ja gram jak napisałem Przedewszystkim atak i moc potem obrona i na końcu wiedza 8)

___________
Wzajemna lekka niechęć, dzieląca oba oddziały, tliła się cicho, nie podnosząc głosu.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Siny



Dołączył: 9 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd: Wawa

Wysłany: 5 lipca 2005     Atak czy Obrona. Odpowiedz z cytatem

Dawanie na maxa do ataku jest głupie, bo jak nie masz przewagi w speedzie to nawet słabszy bohater może cie pojechać przebijając się przez twoja slabą obronę, a po stracie zbyt wielu HP nie bedziesz w stanie wykorzystać swojego dużego ataku, czyli mowiąc po ludzku wkładając za dużo pkt w atak marnujesz je poprostu.
___________
szukasz twardych wojowników? http://www.granda.prv.pl/
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Szon



Dołączył: 26 maja 2005
Posty: 164
Skąd: Katowice

Wysłany: 5 lipca 2005     Atak czy Obrona. Odpowiedz z cytatem

Wiadomym jest że nie da sie stworzyć tak bohatera by statystyki Obrony i Ataku zdecydowanie od siebie odbiegały... nigdy mi sie nie zdarzyło by w statystykach mieć róznice większą niż 10 ... ale jak mówie gdy mam do wyboru dodać pkt do ataku czy obrony to zdecydowanie wole atak... i powiedzmy sobie szczerze... mając wysoko poziomwego bohatera nie da sie przegrać bitwy z kimś słaby jak wspomniałes nawet jesli różnica w atku i obronie będzie ogromna - co jak pisałem jeszcze mi sie nie zdarzyło !!
___________
Wzajemna lekka niechęć, dzieląca oba oddziały, tliła się cicho, nie podnosząc głosu.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Varaus



Dołączył: 9 czerwca 2005
Posty: 164
Skąd: Z Krainy Mroku

Wysłany: 5 lipca 2005     Atak czy Obrona. Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze robie tak, aby mieć równo obrony i ataku
___________
Wszystko można zrobić za pomocą Skryptów ERM...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Siny



Dołączył: 9 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd: Wawa

Wysłany: 6 lipca 2005     Atak czy Obrona. Odpowiedz z cytatem

Szon jestes w błedzie:
masz hirka 25/10/6/6 a ja mam 10/10/4/4 i widac tutaj że bardzo mocno odbiegają oni od siebie poziomami, wystarczy że moj bohater bedzie miał +2 do speeda i mass haste i bardzo wielce prawdopodobne jest że przy podobnej ilości armi właśnie to ten teoretycznie słabszy hirek zwycieży.
Gdyby ten pierwszy hirek nie miał 25/10 a 18/17 wtedy ten gorszy raczej miałby mizerne szanse. Dodam tylko że to nie jest rozważanie teoretyczne bo taka dysproporcja na kożyść ataku jest całkiem częsta (barbarzyńca) a ten gorszy hirek to może być poprostu mag ktory ma niewielka sume atak+obrona (tak jak w moim przykładzie) ale reszte pkt ma w magii, czli może być mniejwiecej 10/10/15/12

___________
szukasz twardych wojowników? http://www.granda.prv.pl/
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Siny



Dołączył: 9 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd: Wawa

Wysłany: 6 lipca 2005     Atak czy Obrona. Odpowiedz z cytatem

Oczywiście również sie nie zgadzam ze stwierdzeniem że zawsze należy brać po równo atak/obrona, to też jest czasami marnowanie skilli. Panowie najważniejsze jest myślenie. Jeśli wiemy mniejwiecej co ma przeciwnik to wybieramy wariant dla niego najgorszy, jak się ma taktyke i mass haste to każdy pkt w obrone powyzej pewnego poziomu jest pkt zmarnowanym i wtedy taki barbarzyński hirek jest na prawde dobry, dlatego przedewszystkim rozum a potem dopiero przezwyczajenia, przeca homm to strategia.
___________
szukasz twardych wojowników? http://www.granda.prv.pl/
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Szon



Dołączył: 26 maja 2005
Posty: 164
Skąd: Katowice

Wysłany: 6 lipca 2005     Atak czy Obrona. Odpowiedz z cytatem

Siny (cytat):
Szon jestes w błedzie:
masz hirka 25/10/6/6


Nie wiem czy czytałeś dokładnie co pisałem cy tylko pierwsze zdanie ale wyraźnie zanaczyłem że nigdy mi sie nie zdazyło by mieć róznice w ataku i obronie większa niż 10 pkt a ty mi podajesz przykład na 15 pkt róznicy :? Rozumiem że tto przykład ale troche przesadzony biorąc pod uwagę to co napisałem...

Pozostaje nadal na swoim przedewszystkim atak... potem obrona... ale powtarzam jeszcze raz NIE ZDAŻYŁO MI SIE BYM MIAŁ WIĘCEJ NIŻ 10 PKT RÓŻNICY POMIĘDZY ATAKIEM I OBRONA!!!!!! Fakt homm to myślenie i to nie banalne... piszecie ze po równo do obu statystyk a ja powiem ze Ataku ma byc więcej ale nie zdecydowanie !!! Mam nadzieje że zrozumiałes :?

___________
Wzajemna lekka niechęć, dzieląca oba oddziały, tliła się cicho, nie podnosząc głosu.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.