Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-25 9:34:38
Autor Wiadomość
Leyzer



Dołączył: 4 maja 2005
Posty: 164
Skąd: Kraków

Wysłany: 16 maja 2005     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Niewyszło. Próbowałem kilka razy. Zrobiłem wszystko jak trzeba, ale po tym jak zainstalowałem WOG'a kliknołem na jego ikonkę, ale nic się nie stało. Tak jakby nie reagował. Próbowałem wprost z katalogu H3 z pulpitu i z paska zadań, ale nic.
Edytory map i kampanii też nie wchodzą. Czy może to być spowodowane przez to że zainstalowałem najpierw SOD a potem bez testu prosto na niego AB?

Cóż biedny mam zrobić?:-(

___________
Guns N' Roses Was Here!!!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 16 maja 2005     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Leyzer (cytat):
Czy może to być spowodowane przez to że zainstalowałem najpierw SOD a potem bez testu prosto na niego AB?

Cóż biedny mam zrobić?:-(


pytanie drugie: najlepiej zmienić system :twisted:
pytanie pierwsze: czysto teoretycznie rzeczywiście jest zalecane choć jedno uruchomienie po zainstalowaniu SoD i jedno po AB, ale brak tego może conajwyżej i tylko w niektórych, mniejszościowych przypadkach prowadzić do błędów, ale raczej nie do tego, by gra wogle się nie uruchamiała.
ALE już zdało mi się słyszeć o komplikacjach po takim właśnie instalowaniu tych dodatków (akurat tylko właśnie w przypadku SoD --> AB). Więc może rzeczywiście następnym razem sprawdź, czy tak zainstalowana wersja H3 (bez WoGa) wogle się uruchamia, bo problem może leżeć wcześniej. Spróbuj też instalacji (w celach testowych) WoGa na zwykłym, samym SoD.

Przyszły mi do głowy jeszcze dwie chyba już ostatnie możliwości. Pierwsza to taka, że w XP programy (exe) mają we właściwościach pliku coś takiego jak 'tryb zgodności (z Win 9x)'. Spróbuj to zaznaczyć. Po drugie może też chodzić o wymagania sprzętowe. Skoro masz XP to raczej nie masz słabego kompa, ale zaznaczę, że WoG ma nieco wyższe wymagania niż standardowa wersja H3 (nie udało się jednak stwierdzić dokładnie jakie, bo różni się to z kompa na komp, ale generelanie przydaje się 128 lub więcej MB RAM).

Może to być też coś banalnego na co trudno wpaść :P - np. wirus, crack jakiś, brak miejsca na dysku.... obawiam się, że dalej pomóc już nie mogę.

___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Thorj Tnijorc



Dołączył: 13 marca 2005
Posty: 164
Skąd: Z Karczew

Wysłany: 11 czerwca 2005     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

A ja mam inny problem. Przez własną nieudolność skasowałem edytory map Herosów(wszystkie z H3 i z Woga). Czy mógłbym dostać ich kopię? Powód: myślałem, że włożyłem je do innego folderu i próżiłem kosz. :(
___________
Przybyłem, by czekać na WoG 3.59 pl! :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Trang Oul



Dołączył: 22 grudnia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 11 czerwca 2005     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Ja mogę Ci przysłać te edytory, tylko najpierw musisz podać swojego e-maila.
___________
Wszyscy rodzą się po to, aby umrzeć i dołączyć do mojej armii nieumarłych.

http://wogofani.fora.pl
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Thorj Tnijorc



Dołączył: 13 marca 2005
Posty: 164
Skąd: Z Karczew

Wysłany: 12 czerwca 2005     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Dzięki, Trang Oul. Mój mail to the_naturat2@op.pl . Czy mógłbym je dostać jeszcze dziś? Zamierzam stworzyć kampanię do Herosów pt. "Przygody ryceza Helmuta".
Więcej szczegółów wkrótce, tak samo jak demomapa. Stay Tuned! :lol:

___________
Przybyłem, by czekać na WoG 3.59 pl! :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Grubby



Dołączył: 25 listopada 2002
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 29 czerwca 2005     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Zainsalowałem sobie WoGa 3.58f i łatkę polonizującą. Zawsze kiedy klikam na rozpoczęcie gry dla jednego gracza wyskakuje błąd i gra się wyłącza. Proszę pom
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 29 czerwca 2005     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

po prostu uwielbiam tak "dokładnie" opisane problemy.

Niewiele można powiedzieć po tym, co napisałeś. Najprawdopodobniej coś poszło nie tak w instalacji lub wogle instalowałeś niezgodnie z "przepisem" (może brak zmiany ustawień języka systemowego?). Jeśli masz oryginalną (lub identyczną z oryginałem) wersję H3 to zwyczajnie spróbuj jeszcze raz - zreinstaluj wszystko, łącznie z H3SoD (choć najpierw najlepiej usuń wszystko w głównym katalogu gry i wpisy do rejestru windows).

___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Grubby



Dołączył: 25 listopada 2002
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 29 czerwca 2005     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Wszystko było poprawnie ustawione. pr
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Allenvego



Dołączył: 16 kwietnia 2004
Posty: 164
Skąd: New Vegeta

Wysłany: 6 lipca 2005     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

siemano wszystkim , nie wiem czy to pytanie jush było , ale czy nie wiecie jakich portów używa h3 , bo nie widze serwera zrobionego przez qmpla........ z góry thx za odp. , pozdro 4 all :D <peace>
___________
"...be formless, shapeless, like WATER..., now when U put water into a cup it becomes a cup, U put water into a botlle, it becomes a botlle, U put it in a tea pot, it becomes a tea pot, now water can flow, or it can crash....be WATER my friend..."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 6 lipca 2005     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

najprostszym rozwiązaniem byłoby po prostu wyłączenie firewalla na czas gry.

Jednakże z tego co wiem, H3 wykorzystuje porty 2300-2400.... spróbować możesz.

___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Allenvego



Dołączył: 16 kwietnia 2004
Posty: 164
Skąd: New Vegeta

Wysłany: 7 lipca 2005     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

ok , spróbujemy :) , tanks :D
___________
"...be formless, shapeless, like WATER..., now when U put water into a cup it becomes a cup, U put water into a botlle, it becomes a botlle, U put it in a tea pot, it becomes a tea pot, now water can flow, or it can crash....be WATER my friend..."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.