Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-26 6:11:29
Autor Wiadomość
Magmaten



Dołączył: 21 czerwca 2005
Posty: 164
Skąd: Słońce to mój dom

Wysłany: 3 lipca 2005     Czary których nigdy nie używamy Odpowiedz z cytatem

Ja np. nie używam ,,szczęścia" ani ,,spowolnienia" ,ale za to często korzystam z ,,bersekr" oraz ,,Hipnoza"
___________
As phoenix I will reborn from the ashes
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Szon



Dołączył: 26 maja 2005
Posty: 164
Skąd: Katowice

Wysłany: 4 lipca 2005     Czary których nigdy nie używamy Odpowiedz z cytatem

Mimo wszystko odpowiem... nie używam:

:arrow: Aura artefaktów - powód chyba wiadomy
:arrow: Zniszczenie łodzi - jakoś nigdy nie pamiętam i (być może) nie chce pamiętac o tym by zniszczyć czy to swoją czy łódź przeciwnika
:arrow: Ruchome piaski - Szczerze przyznam się że rzuciłem ten czar cyba 2-krotnie w całej mojej historii gry w Homm :)
:arrow: Cure - W zasadzie to ten czar daje cokolwiek chyba tylko jednnosta wyższego poziomu niż 3 a i tak go nie używam :)
:arrow: Przywołanie (dowolnego) żywiołaka - Jednak jak mam do wyboru rzucić implozje, głupie Inferno, lub innny deszcz meteorytów (a zazwyczaj tak jest skoro mam Przywołanie) to logicznym jest ze przywołanie jest nie opłacalne... było by gdyby Przywoływanie działało jak w homm4 gdzie wszystkie przywołane stworzenia kumulowały sie w jednej jednostce ale jeśli tworzą mi sie na mapce kilka jednostek po kilka(naście) żywiolakw to czar ten jest jak najbardziej nie przydatny (wg mnie) :)
:arrow: Ochrona przed magia (dowolnej szkoły) - nigdy nie rzucłem takiego czaru :)

Pewnie jest jeszcze kilka których nie używam ale nie pamietam nazw :P może potem dopisze jak sobie przypomne :)

___________
Wzajemna lekka niechęć, dzieląca oba oddziały, tliła się cicho, nie podnosząc głosu.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Siny



Dołączył: 9 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd: Wawa

Wysłany: 6 lipca 2005     Czary których nigdy nie używamy Odpowiedz z cytatem

Szon (cytat):
:arrow: Cure - W zasadzie to ten czar daje cokolwiek chyba tylko jednnosta wyższego poziomu niż 3 a i tak go nie używam :)


zdejmuje negatywne zaklecia nie usuwajac przy tym pozytywnych, na moj gust calkiem uzyteczne
leczy hp wiec bardzo czesto trzeba kozystac jak sie gra samymi 7lvl jednostakimi + po 1szt miecha, a jak widomo strata jednostki 7lvl zbliza bardzo mocno do przegranej gry.

Szon (cytat):
:arrow: Przywołanie (dowolnego) żywiołaka - Jednak jak mam do wyboru rzucić implozje, głupie Inferno, lub innny deszcz meteorytów (a zazwyczaj tak jest skoro mam Przywołanie) to logicznym jest ze przywołanie jest nie opłacalne... było by gdyby Przywoływanie działało jak w homm4 gdzie wszystkie przywołane stworzenia kumulowały sie w jednej jednostce ale jeśli tworzą mi sie na mapce kilka jednostek po kilka(naście) żywiolakw to czar ten jest jak najbardziej nie przydatny (wg mnie) :)


jasne a myslales kiedys nad kripowaniem darmowym miechem? wchodzisz do smoczej rzucasz zywioly i za darmo rozwalasz bez start smoki i masz za to soczysta nagrode, tak samo z wieloma innymi twardymi guardami, chodzisz z kosmiczna predkoscia majac w armi tylko 7lvl a walczysz za pomoca przywolanych zywiolow, proste

___________
szukasz twardych wojowników? http://www.granda.prv.pl/
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Kismet



Dołączył: 24 czerwca 2005
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 7 lipca 2005     Czary których nigdy nie używamy Odpowiedz z cytatem

Magmaten (cytat):
Ja np. nie używam ,,szczęścia" ani ,,spowolnienia" ,ale za to często korzystam z ,,bersekr" oraz ,,Hipnoza"



Hipnoza?? zastanawiam sie do czego to sie przydaje skoro praktycznie moge tego uzywac jedynie na niewielka grupke niskopoziomowcow...
no chyba ze cos sie zmienilo od kiedy ostatnio gralem :P
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Dragonthan



Dołączył: 27 września 2004
Posty: 164
Skąd: Smokozord --> twierdza Gorlice

Wysłany: 7 lipca 2005     Czary których nigdy nie używamy Odpowiedz z cytatem

Szon:
Cytat:
Aura artefaktów - powód chyba wiadomy

Przecież jak sie ma magie pow. na exp, to przez ten czar widzimy wszystko na mapie, począwszy od położenia wrogich bohaterów, lokalizacje zamków, surowców i takich tam.

___________
Wróg u Bram...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.