Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-25 14:12:51
Autor Wiadomość
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 4 lipca 2005     Informacje o HoMM 5 Odpowiedz z cytatem

Ale bzdury :D .
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 4 lipca 2005     Informacje o HoMM 5 Odpowiedz z cytatem

Panowie mam w lapkach najnowszy numer CDA (prenumerata) i to co w nim pisza :

"Dobra wiadomoscia jest zlozona obietnica przez Fabrice'a Cambouneta, producenta gry ze strony Ubisoftu ze w dniu premiery gry bedzie istniec POLSKA WERSJA JEZYKOWA wprost z pudelka (powod : liczebnosc polskiego fandoru serii), co oznacza ze unikniemy oczekiwania na spolszczenie !"

Heh ja jestem szczesliwi wresce nas (producenci) docenili ;]

jutro sami to mozecie przeczytac w CDA
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 4 lipca 2005     Informacje o HoMM 5 Odpowiedz z cytatem

nie mogę uwierzyć w to co napisali w tym artykule, że będą tylko 4 jednostki w mieście, przecież to będzie badziew gorszy od czwórki, siłą trójki było to, że walczyło aż siedem istot(potworów) a nie czterech bohaterów i trzy oddziały stworzeń z czwartego levelu tak jak w czwórce. Po za tym z tymi krasnoludami to też nie najlepiej, wolałbym widzieć ich wraz z elfami, jeszcze gra bez cytadeli i lochów. Zresztą ten to jakaś ściema najpierw pisze, żę będzie od 6 do 7 miast a potem podaje, że będzie 8 pewnych, jeszcze w innych źródłach podają 6 miast i biernych bohaterów. Mimo wszystko jest kilka ciekawych rozwiązań, grafika całkiem przyzwoita i na polu walki będzie na pewno ciekawie, może nawet ciekawiej niż w trójce. Najlepiej będzie poczekać do premiery gry może zrobią te siedem jednodtek i będzie z tego hicior.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 5 lipca 2005     Informacje o HoMM 5 Odpowiedz z cytatem

Wiecie co ludzie ??? od czytania tego wszystkiego słabo się robi... jedni mówią ze bedzie do dupy inni udowadniają im ze nie i wicewersa... po kilku postach już zwątpiłem co tam dalej może pisać... Powiem tylko tyle że jakiej by tej piątki nie zrobili to i tak ktoś (np. JA) ją zmodyfikuje na wzór 3 wkońcu jest w 3D więc doś szybko bedzie się wszystko robiło... nie trzeba klatek animacji robic... CZYLI jeśli spi*****ą tych hirosów to ktoś to za nich poprawi... wierzcie mi ...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 5 lipca 2005     Informacje o HoMM 5 Odpowiedz z cytatem

Fajny wywiad na Celestial tutaj
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 11 sierpnia 2005     Informacje o HoMM 5 Odpowiedz z cytatem

Jutro Ubi ma zamieścić na mightandmagic.com pełne dokładne opisy miast inferno i heaven ...


A już teraz pewna fanowska strona dorobiła się opisów jednostek , ich dokładnych nazw oraz możliwości bojowych

link


Ponadto są tam też nowe szkice koncepcyjne


link

......................
Ato z oficjalnej strony ... jak na razie tylko o heaven

link

.................

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Galadin



Dołączył: 12 kwietnia 2005
Posty: 164
Skąd: ze Śródziemia

Wysłany: 11 sierpnia 2005     Informacje o HoMM 5 Odpowiedz z cytatem

Na mightandmagicgame.com pojawiło się krótkie przedstawienie "Haven". Jak pisze tutaj: Worship: Elrath, the Dragon of Light, and its first servants - the Angels " fabuła jednak będzie oparta w głównej mierze na roli smoków.
___________
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.