Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-18 19:34:44
Autor Wiadomość
Szon



Dołączył: 26 maja 2005
Posty: 164
Skąd: Katowice

Wysłany: 10 czerwca 2005     Sny Odpowiedz z cytatem

Matieosus (cytat):
.
Bylem na dachu 9-piętrowego bloq. Balem sie spojrzec na dol, lecz jednak sie spojrzalem :P i zeslizgnalem sie i spadalem, spadalem, spadalem.


Nie wiem czy to prawda ale podobno jak sie komuś sni ze spada to dlatego ze jego ciało szybko rośnie... :?

Może coś w tym jest... w podstawowce nagminnie śniło mi sie że spadam w przepasc lub z jakiejś wysokości i wychodząc z podstawówki byłem najwyższy w klasie :? teraz mi sie juz nie snią takie sny a w przeciagu liceum urosłem 2,5 cm :( przez 4 lata :( a mój rekord to w jednym roku ponad 11 cm :P:P:P

___________
Wzajemna lekka niechęć, dzieląca oba oddziały, tliła się cicho, nie podnosząc głosu.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mortai



Dołączył: 7 maja 2004
Posty: 164
Skąd: Bogate Miasto Hanzetyckie

Wysłany: 20 czerwca 2005     Sny Odpowiedz z cytatem

Mi się śniło, żę zmarł mój najlepszy przyjaciel i jak wstałem rano, to miałem oczy we łzach. Przykre. Potem szybko pobiegłem zobaczyć czy żyje i na szczęście żył. Nie lubię tego typu snów, wręcdz nie nawidzę!
___________
HoMM sweet HoMM

Powiedzcie, kogo mam zlikwidować. Z chęcią pomogę... :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Kai



Dołączył: 22 maja 2005
Posty: 164
Skąd: zapomniałam ^^'

Wysłany: 26 czerwca 2005     Sny Odpowiedz z cytatem

Ja, jako że jestem zagorzałą fanką Naruto, często miewam sny z bohaterami owej mangi...a najczęsciej z Gaarą<=boję sie go :P

Raz śniło mi się, że ja i moje koleżanki byłyśmy ninja :mrgreen: i spotkałyśmy Gaare z jego rodzeństwem, którzy łowili ryby nad rzeką. A ponieważ nie należę do osób ze zdrową psychiką :D to kopnęłam nawiedzonego Gaare prosto w tyłek, tak że plasknął prosto do wody :P Potem przez resztę snu uciekałam przed nim po lesie, słuchając jak drze się: Zabije! Zabije! :P


Śniło mi się też kiedyś że moja koleżanka ma brode i jest piratem, a druga kumpela była jej papugą XD

___________
OSSU! ^^
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Jaskyor



Dołączył: 17 czerwca 2005
Posty: 164
Skąd: mam wiedzieć?

Wysłany: 26 czerwca 2005     Sny Odpowiedz z cytatem

A mi się śniło, że zszedłem do piwnicy i zwiedzając ją, napotkałem czarownicę, która odgryzła mi głowę :] Wtedy nie wydawało mi się to śmieszne...
PS: Kai, Gaara łowiący ryby, hjehjehje :]

___________
I'm not the one who's so far away
When I feel the sneak bite enter my veins
Never did I wanna be here again
And I don't remember why I came
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 27 czerwca 2005     Sny Odpowiedz z cytatem

Kai (cytat):
Potem przez resztę snu uciekałam przed nim po lesie, słuchając jak drze się: Zabije! Zabije! :P


A nie może krzyczał, trzymając zaciśnięte palce : "Desert Coffin !!!" :wink: ... Jak nie to miałaś szczęście :) .....
................................................
Co do snów :
Najprzyjemniej wspominam te w których latałem lub unosiłem się w obłokach :) Ostatnio zaś śniło mi się , że zostałem ojcem :( Jak dla mnie to był niezły koszmar , gdyż nie przepadam za dziećmi zbytnio (wręcz ich nie lubię)


PS ... Kilka lat temu śnił mi się mój pogrzeb który oglądałem "z góry" . To dopiero straszny sen :!: ....

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mastorious



Dołączył: 30 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Z Krainy Duchów

Wysłany: 15 sierpnia 2005     Sny Odpowiedz z cytatem

Często mi się śni że ktoś mnie chce utopic lub się poprostu topię, ale że w pewnej chwili zauważam że mogę oddychać pod wodą. :D.


Dwa razy miałem taki sen, że zdażył się wypadek, a ja próbowałem reanimować jedną z ofiar wypadku, jednak za każdym razem ta osoba umierała :(.

___________
What is worse: Nothing to defend or no one to defend it??
Without warriors there can be no war.
Even the smallest person can change the course of the future.
Szukasz dobrych map i recenzentów?? - http://nowebractwo.w.interia.pl
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.