Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-23 8:23:22
Autor Wiadomość
Nabu



Dołączył: 3 listopada 2004
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 18 kwietnia 2005     Nicki Odpowiedz z cytatem

Zacznę może od tego, że nick używany aktualnie przeze mnie, został podstępem skradziony mojemu starszemu bratu. :)
Powodem takiego drastycznego postępowania był fakt, iż mój pierwotny nick wykazywał jakieś braki i otrzymałem info, że muszę go zmienić. W tym momencie nieco spanikowałem. Myślałem nad nim dwa ( chyba ) dni, wertując książki, czasopisma itd. Teraz zaś przyszło mi wymyślać go od nowa. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że nie mogłem zwlekać z odpowiedzią - nie wydawała mi się to jakoś właściwe, aby ktoś musiał czekać z tego powodu. Z wymyślaniem nowego dałem sobie spokój, bo pomyślałem, że skoro tamten zajął mi tyle czasu, to i na ten będę musiał poświęcić co najmniej tyle samo.
Co więc było robić ? Myślałem, myślałem i wymyśliłem szatański i bardzo nieetyczny sposób na rozwiązanie tego problemu. Po prostu wpisałem nicka mojego brata i wysłałem, a po pewnym czasie pojawiłem się w Imperium jako Nabu.
Po fakcie :D spytałem się brata, czy mogę używać jego nicka i uzyskałem - na szczęście - twierdzącą odpowiedź ( choć wydawało mi się, że dostrzegam lekkie skrzywienie ust, ale pomińmy to już milczeniem ). Chciałbym również zaznaczyć, iż brat jest o wiele silniejszy ode mnie i interesuje się militariami XX w., więc sami rozumiecie, że sporo ryzykowałem :wink:
Brat niestety nie ujawnił, w jaki sposób powstał nick, którym się teraz obydwaj posługujemy. Pewnie nie pamięta i wszystko zniknęło w mrocznych czeluściach jego głowy i raczej pozostanie tam już na wieki.
Najważniejsze jest jednak to, że zdążyłem się już do mojego nicka przyzwyczaić i go polubić . I nie zamieniłbym go teraz na żaden inny.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Bubeusz



Dołączył: 13 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: a żebym to ja sobie przypomniał... :)

Wysłany: 18 kwietnia 2005     Nicki Odpowiedz z cytatem

Hihi :) Ja bym się nie odważył tak chamsko podkradać nicka :) Raz, że znam brata na tyle, że wiem czym to by się skończyło, a dwa, że nicki wymyślane przez niego uwaważam za bezsensowne :) (np. taki Siergiej - czy to jest normalny nick? :) ) Gdyby nie to, że koledzy postarali się o wymyślenie mi nicka, który był na tyle klimatyczny, że został przyjęty do Jaskini, też miałbym spory problem w jego wymyśleniu. Poza tym uważam, że własny nick powinien być własny, czyli

  • oryginalny (taki, że gdzie byś się nie logował, nigdy nie powie, że ktoś już go używa :) )
  • klimatyczny (Mc.Gregor albo inne takie Zenuś27 odpadają :) )
  • najlepiej oddający charakter właściciela (ponury, tajemniczy, wesoły, dziki, dziwny itd)
  • jeśli chodzi o wybór nicka do Jaskini, to wiadomo, że musi on pasować do postaci, (np ktoś, kto kreuje smoka nie powinien mieć elfiego imienia, czy jakoś tak.)


więc też myślałbym nad tym podobnie jak Ty conajmniej 2 dni :) Myślę, że skorzystałbym z jakiegoś generatora imion, a potem na swój sposób go zmienił, tak dużo szybciej :) No ale los na szczęście oszczędził mi tego problemu.

PS. Nabu, jak Ty to robisz, że Twoje historie mimo banalności są takie wciągające? :) Historie innych nicków jakoś mnie nie zainspirowały do refleksji :)

___________
Caveant consules ne quid detrimenti IJB capitat ;)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Coyote



Dołączył: 26 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Nie wiadomo :-)

Wysłany: 18 kwietnia 2005     Nicki Odpowiedz z cytatem

Bubeusz (cytat):


  • najlepiej oddający charakter właściciela (ponury, tajemniczy, wesoły, dziki, dziwny itd)

Szczególnie Twój bardzo, oddaje charakter sympatycznego i rozgadanego starca ;P A Ty własnie taki jesteś ;P.

Cytat:


  • jeśli chodzi o wybór nicka do Jaskini, to wiadomo, że musi on pasować do postaci, (np ktoś, kto kreuje smoka nie powinien mieć elfiego imienia, czy jakoś tak.)

A np. smoki z rodu elfickiego? Smoki mają bardzooo wiele imion, również elfickie, które nadają smokom tajemniczości i charyzmy.

Cytat:
więc też myślałbym nad tym podobnie jak Ty conajmniej 2 dni :)

Wiesz, jeżeli nie udzielasz się na żadnym innym forum, to kłopot z nickiem, może się przytrafić. Ja, to zwykle staram się nie powtarzać nicka na innych forach, z racji tekstów jakie tam umieszczam ;P.

___________
Powinieneś coś zrobić, zanim włączy się wygaszacz ekranu!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 18 kwietnia 2005     Nicki Odpowiedz z cytatem

Bubeusz (cytat):

[*] najlepiej oddający charakter właściciela (ponury, tajemniczy, wesoły, dziki, dziwny itd)
[*] jeśli chodzi o wybór nicka do Jaskini, to wiadomo, że musi on pasować do postaci, (np ktoś, kto kreuje smoka nie powinien mieć elfiego imienia, czy jakoś tak.)



Ta to co powiesz o moim nicku nie znając mojej historii postaci ;>?

___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
mah



Dołączył: 29 października 2002
Posty: 164
Skąd: Między Górze

Wysłany: 18 kwietnia 2005     Nicki Odpowiedz z cytatem

Bubeusz (cytat):

oryginalny (taki, że gdzie byś się nie logował, nigdy nie powie, że ktoś już go używa :) )

Taki jak mój :D

Bubeusz (cytat):
klimatyczny (Mc.Gregor albo inne takie Zenuś27 odpadają :) )

To się McGregor chyba załamie... :?
Chyba będzie musiał zmienić nicka 8) Tylko ciii.....

___________

Imię twe – Patriota,
Kto nie zna korzeni, ten nie zrozumie
W sercu ogień nie zgasł,
Kto nie z nami, ten przeciw nam !



АРИЯ - Патриот
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
McGregor



Dołączył: 22 lipca 2003
Posty: 164
Skąd: zielona górzysta wyspa na północy

Wysłany: 18 kwietnia 2005     Nicki Odpowiedz z cytatem

Bubeuszu, a już miałem dać Ci rekomendację w sprawie zostania Jaskiniowcem :lol:
A tu taka wpadka. :lol:

A poważniej to z jednym się przynajmniej zgadzam. Nick powinien być nierozerwalnie związany z rasą i jakąś hiostorią.

Wszyscy moi przodkowie z dziada pradziada nazywali się McGregor i nie widzę powodu dla którego miałbym sie tego wypierać. Wręcz przeciwnie jestem dumny, a Ty masz szczęście, że mój wuj, Duncan McGregor z rodu McGregorów, panie świeć nad jego duszą, nie słyszał tego co mówiłeś. Jeśli masz jakąś rodzinę to już by była wojna, a jak nie masz to sam nauczyłby Cię moresu. Na szczęście, jestem dużo spokojniejszy od mego wuja i przejdę nad tym do porządku dziennego. Inaczej ogoliłbym Ci te mleczne włosy co do jednego i wyglądałbyś tak jak ja :)

Myślę, że szklaneczka Loch Ilness w oberży, może wyjaśnic to nieporozumienie :lol:

Albo dwie.

___________
Głupi nie wie że jest głupi, a mądry to wie.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Fristron z Avlee



Dołączył: 27 października 2004
Posty: 164
Skąd: Fristotele - zgadnij po nicku :)

Wysłany: 18 kwietnia 2005     Nicki Odpowiedz z cytatem

Wiedziałem, że widziałem taki nick w Imperium. Wieeedziałem :) .
Ale dopiero jak zobaczyłem avika skojarzyłem nick z personą i zacząłem współczuć Bubbiemu ;).

Cytat:
oryginalny (taki, że gdzie byś się nie logował, nigdy nie powie, że ktoś już go używa )


O... ry... gi... nal... ny. To chyba mogę skreślić przy sprawdzaniu mojego nicka :) .

Cytat:
klimatyczny (Mc.Gregor albo inne takie Zenuś27 odpadają )


Pomijając fakt, że McGregor nie odpada (znając Bubbiego zaraz zacznie się upierać, że tam jest kropka i to zupełnie inny nick, po czym obróci to w żart :) ) to... no, chyba mogę to też odkreślić. Ufff

Cytat:
najlepiej oddający charakter właściciela (ponury, tajemniczy, wesoły, dziki, dziwny itd)


No, tu mam pewność - głupi i dziwny nick :) .

Cytat:
jeśli chodzi o wybór nicka do Jaskini, to wiadomo, że musi on pasować do postaci, (np ktoś, kto kreuje smoka nie powinien mieć elfiego imienia, czy jakoś tak.)


A tu się mylisz Bubeuszku, bo smok może mieć krew mieszaną... ale tu też odkreślam :) .

Hurra, mój nick ma błogosławieństwo Bubeusza! Co za ulga :]

___________
Nie ma na tym świecie altruistów. Są ci, którzy ich udają i ci, którym udawanie weszło w nawyk.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Bubeusz



Dołączył: 13 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: a żebym to ja sobie przypomniał... :)

Wysłany: 18 kwietnia 2005     Nicki Odpowiedz z cytatem

Hehehe :) Ale się dyskusja rozpętała :)

Mc.Gregor to u mnie taki sklep a'la McDonald :) Zupełnie mi z głowy wyleciało, że jeden taki też się po Jaskini pałęta :D

Fristron (cytat):
(znając Bubbiego zaraz zacznie się upierać, że tam jest kropka i to zupełnie inny nick, po czym obróci to w żart :) )


Jestem zaskoczony, tak krótko się znamy, a Ty już wszystko o mnie wiesz :]
Święta racja, Mc.Gregor to zupełnie inny nick niż McGregor, ten przykład miał tylko pokazać, że nie toleruję niców z kropkami :) (teraz Mr. Rabbitowi podpadnę, znając życie :) ) A tak swoją drogą to tylko żart był :) To jak z tą szklaneczką Loch Ilness? :) Dziś wieczorkiem? :]

A na poważnie to tylko wg mnie Mc.Gregor/McGregor nie nadaje się za bardzo na nicka, nikt nie musi się z tym zgadzać.

I te smoki. Czy wy nie rozumiecie, że to był tylko przykład? :) Ja rozumię, że są wyjątki :)

___________
Caveant consules ne quid detrimenti IJB capitat ;)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Vandergahast



Dołączył: 19 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 18 kwietnia 2005     Nicki Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o klimat nicków to jest on niewątpliwie ważną kwestią, ale jeżeli np. dana osoba jest w Imperium lat powiedzmy 2 czy 3 i wszyscy ją znają pod jednym mianem, to czy w momencie zwrócenia uwagi na brak współgrania z wszechobecnym i ogólnie pałętającym się pod nogami klimatem owego powinna ona go zmieniać? Uważam że nie. Wyobrażacie sobie ten chaos? Pamiętam co było jak Zolwik się uparł na zmianę... Nie da się ukryć, że faktycznie nie wszystkie nicki tu pasują, ale czy powinniśmy dzielić mieszkańców Imperium na tych z pasującymi i niepasującymi? To juz prawie rasizm. a w przypadku niektórych nawet gatunkizm :D Z tego co wiem przy naborze zwraca sie teraz uwagę na ksywkę, więc problem już chyba nie istnieje.
I jak zwykle, miało być krótko, ale nie wyszło...

___________
Jestem wicemistrzem :]

Mój chomik ma balkonik.

Shit happens. All the time.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hexe



Dołączył: 14 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław / Bielsko

Wysłany: 18 kwietnia 2005     Nicki Odpowiedz z cytatem

Oryginalne? To ja odpadam. Niestety, nie jestem jedyną wiedźmą na świecie. Sprawdzałam w google. com. Ojj :).
___________
Earth is full. Go home.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Bubeusz



Dołączył: 13 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: a żebym to ja sobie przypomniał... :)

Wysłany: 19 kwietnia 2005     Nicki Odpowiedz z cytatem

Bardzo przepraszam Cię Nami, że nie odpowiedziałem na twoje pytanie w pierwszej kolejności, ale wczoraj miałem tylko chwilkę czasu :)

Namisiek napisała, a nie (cytat):
Ta to co powiesz o moim nicku nie znając mojej historii postaci ;>?


Powiem tyle, że do Ciebie to się przyzwyczaiłem i nie wyobrażam sobie Ciebie pod innym nickiem, obojętnie jakiej postaci byś nie wymyśliła :)

Ekhm? Jak to napisać? Lepiej skopiuję, żeby nie było pomyłki :) Tak więc Vandergahast (cytat):
dana osoba jest w Imperium lat powiedzmy 2 czy 3 i wszyscy ją znają pod jednym mianem, to czy w momencie zwrócenia uwagi na brak współgrania z wszechobecnym i ogólnie pałętającym się pod nogami klimatem owego powinna ona go zmieniać?


A kto tu mówi o zmianie nicku? Pisząc jaki wg mnie powinien być nick, nikomu przecież nie sugerowałem żadnej zmiany :) Poza tym cudzy nick jest cudzy i nic mi do niego :)

Hexe napisała, a nie (cytat):
Oryginalne? To ja odpadam. Niestety, nie jestem jedyną wiedźmą na świecie. Sprawdzałam w google. com. Ojj :).


No niestety, za oryginalny to ten nick nie jest :) Ale co tam, dla nas jesteś jedyną na świecie taką Hexe :) Wszyscy w jaskini "Hexe" kojarzyć będą zawsze z Tobą i wara mi zmieniać! :)

___________
Caveant consules ne quid detrimenti IJB capitat ;)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hellburn



Dołączył: 27 maja 2004
Posty: 164
Skąd: z pustynnych rejonów Bracady

Wysłany: 19 kwietnia 2005     Nicki Odpowiedz z cytatem

Nie można powiedzieć że mój nick jest oryginalny :) Co prawda w google wyskakuje ale z tego co widziałem jest jeszcze paru Hell'ów na świecie :)
___________
Damn!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 19 kwietnia 2005     Nicki Odpowiedz z cytatem

Bubeusz (cytat):
Powiem tyle, że do Ciebie to się przyzwyczaiłem i nie wyobrażam sobie Ciebie pod innym nickiem, obojętnie jakiej postaci byś nie wymyśliła :)



Jakiś czas temu myślałam nad zmianą nicka, ale podarowałam sobie. Przyzwyczaiłam się do swojego, używam go już prawie dwa lata w IJB, ludzie i nie ludzie mówią tak do mnie... I tak nagle zmienić imię to jakby zmienić swoją osobowość...

___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Vilentretenmerth



Dołączył: 22 maja 2005
Posty: 164
Skąd: Ksiezycowa Knieja

Wysłany: 27 maja 2005     Nicki Odpowiedz z cytatem

Pewnego wieczoru czytając "Miecz Przeznaczenia" natknąłem się na fragmet:
"Jestem smok Villetretenmerth" Od razu przypadlo mi to do gustu wiec obciąłem jedno "L"
i tak powstał mój nick. :D :D :D

Pozdrawiam
Vilentretenmerth :wink:

___________
I am Vilentretenmerth, I doubt your fleshy tongue could possibly pronounce such a noble name!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Szon



Dołączył: 26 maja 2005
Posty: 164
Skąd: Katowice

Wysłany: 27 maja 2005     Nicki Odpowiedz z cytatem

Mój nick to po prostu mała ewolucja mojego imienia :)

Zaczęło się od tego że narysowałem kiedyś koleżance rysunek i chciałem się podpisać tak by się musiała domyślac kto to zrobił... ale też tak by nie musiała długo myśleć :P

Pierwotnie mój nick wyglądał w ten sposób... Sz(...)on potem przeszedłem do SZ(...)on kolejna faza SZon i tak właściwie już zostało wprawdzie w jaskini tylko pierwsza litera może być z dużej dlatego tutaj mam nick Szon ale zazwyczaj podpisuję się SZon :) u mnie wszyscy wiedzą że to ja :P w każdej grze gdy zaczynam z kimś grać od razu wiadomo jak mnie podpisaś :) i wszyscy pamiętają że SZon a nie szon :P

A poza tym wszystkim, to podoba mi się imię Sean a Sean Connery jest jednym z moich ulubionych aktorów więc wszystko się ładnie zgrało :)

___________
Wzajemna lekka niechęć, dzieląca oba oddziały, tliła się cicho, nie podnosząc głosu.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Darkena



Dołączył: 3 maja 2003
Posty: 164
Skąd: Asgard - Kraina Asów

Wysłany: 27 maja 2005     Nicki Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Pewnego wieczoru czytając "Miecz Przeznaczenia" natknąłem się na fragmet:
"Jestem smok Villetretenmerth"


Ha! A ja się zastanawiałam, skąd to imię znam :D

___________
Kill the spiders....

To save the

butterflies....
*´¨)
¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·' ¤*
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Aryene



Dołączył: 22 stycznia 2005
Posty: 164
Skąd: tam gdzie diabeł mówi dobranoc...

Wysłany: 27 maja 2005     Nicki Odpowiedz z cytatem

Darkena (cytat):
Cytat:
Pewnego wieczoru czytając "Miecz Przeznaczenia" natknąłem się na fragmet:
"Jestem smok Villetretenmerth"


Ha! A ja się zastanawiałam, skąd to imię znam :D


Nie tylko Ty :D

___________
Najgorzej jest poznać własne bóstwo...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Vilentretenmerth



Dołączył: 22 maja 2005
Posty: 164
Skąd: Ksiezycowa Knieja

Wysłany: 27 maja 2005     Nicki Odpowiedz z cytatem

To ja jestem sławny :D W pewnym sensie :(

Pozdrawiam szanowne Panie
Vilentretenmerth :wink:

___________
I am Vilentretenmerth, I doubt your fleshy tongue could possibly pronounce such a noble name!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Caldrin



Dołączył: 27 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 29 maja 2005     Nicki Odpowiedz z cytatem

Pamięta ktoś trylogię Realms of Arkania (3 części gry takiej były)
3 część tej gry nazywała się Shadows over Riva, i jednym z 6 początkowych bohaterów był mag o imieniu Caldrin, a że mi nazwa ta spodobała i poza tym oryginalnie brzmiała :D

___________
Heroes rules:)
stronę www narazie mi z niewiadomych powodów zlikwidowali:(
ale niedługo będe miał nową:)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Matieosus



Dołączył: 12 lutego 2005
Posty: 164
Skąd: Ze swiata poziomek

Wysłany: 4 czerwca 2005     Nicki Odpowiedz z cytatem

A mój nick, jest taki jakby wymyślony. Mam na imię Mateusz, a zrobiłem z tego Matieosus :)
___________
--------------------BRAK DOSTEPU---------------------
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mortai



Dołączył: 7 maja 2004
Posty: 164
Skąd: Bogate Miasto Hanzetyckie

Wysłany: 6 czerwca 2005     Nicki Odpowiedz z cytatem

Mój nick... Jak ktoś grał w Tormenta, to pewnie skojarzy. Spodobał mi sie i tyle:).
___________
HoMM sweet HoMM

Powiedzcie, kogo mam zlikwidować. Z chęcią pomogę... :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Eru



Dołączył: 28 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: Łódź

Wysłany: 21 czerwca 2005     Nicki Odpowiedz z cytatem

Zbliża się ćwierć dekady w IJB, a ja jeszcze nic nie powiedziałem o swoim nicku...

No więc na początku na jaskiniowym czacie miałem nick "gg" (moje inicjały) ale po złożeniu podania dostałem odpowiedź, że nick jest "mało imienny" (pozdrowienia dla nadawcy owej odpowiedzi, pana Lopeza), poszukiwałem na gwałt nowego nicka, po chwili do głowy wpadł mi władca tolkienowskiego świta - Eru, no i tak zostało.

W tej chwili w kilku (3) miejscach w śwecie istnieje jako połączenie tych dwóch nicków - eru-gg bądź erugg, mam nadzieje że jest to jedny nick w swoim rodzaju, bo Erów na pewno jest dużo.

___________
Nie trać nigdy cierpliwości,
to jest ostatni klucz,
który otwiera drzwi
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Coyote



Dołączył: 26 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Nie wiadomo :-)

Wysłany: 21 czerwca 2005     Nicki Odpowiedz z cytatem

Mortai (cytat):
Mój nick... Jak ktoś grał w Tormenta, to pewnie skojarzy.

Morte. To był bardzo dobry kompan drużyny, lecz jego porady nie były zbytnio zobowiązujące ;)).

___________
Powinieneś coś zrobić, zanim włączy się wygaszacz ekranu!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tarnum



Dołączył: 6 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: Z Grodziska Mazowieckiego (taka mała miejscowość pod Warszawą)

Wysłany: 16 sierpnia 2005     Nicki Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się że chodziło raczej o Mortaia Grobowładnego, pana czaszek (uwielbiam tą grę ^^).

Mój nick... Pewnie wszyscy wiedzą skąd jest... Na początku zastanawiałem się czy napewno taki, czy to nie będzie nie w porządku zapożyczać nick od tak sławnego ponadczasowego bohatera... Ale kilka osób z mojego otoczenia utwierdziło mnie w tym. Zawsze go używałem.

___________
"Even a chosen one is not allowed to evaluate souls..."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.