Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-23 16:28:14
Autor Wiadomość
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 7 lipca 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Szon (cytat):
To moze troche zabawne byc grając w "Płonące posladki" :P


Masz trochę racji ... Ale ... atakując np w łucznika i tak zyskujemy bo musi zmarnować turę na przesunięcie się ... Rzeczywiście grając na Lanie pewnie nie będzie widać gdzie atakujemy więc gdybym grał pczeciwko gryfom to po tym "wzlocie" zmieniłbym umiejscowienie wszystkich moich jednostek ...

Nie wiem jednak ja ma się do tego wszystkiego szybkość ... Być może jeżeli gryf jest szybszy od jednostki atakowanej to nie będzie miała ona okazji przesunąć się :?:


PS ... Jakoś tak przypomniały mi się czary "Landmine" i "Quicksand", one też nie były dobre "na gorących pośladkach" ::

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Vinius



Dołączył: 12 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd: Miasteczko niedaleko zamku króla Maximusa...(Hunterville)

Wysłany: 7 lipca 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

panowie, bez przesady, w końcu gryf to tylko jedna jednostka :) gorzej, jakby takich niespodzianek było więcej. a moze jest tak, ze jednostka atakowana prfzez rozpędzone gryfy uniknie ataku :) ?
ciekawe, czy taką sama zdolność mają np. roki czy ptaki gromu...

___________
Ku chwale Imperium!

O von sikus II
vel Vinius
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Szon



Dołączył: 26 maja 2005
Posty: 164
Skąd: Katowice

Wysłany: 7 lipca 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Proponuje spojrzeć na jeden z filmików tam jest własnie taki gryfii atak :?
Teraz już wiem o co w tym chodziło bo jak widziałem to po raz pierwszy to troche tego nie zrozumiałem ale teraz... teraz widać mozna powedzec w praktyce jak taki atak ma wyglądać... :)

Tylko nie pamiętam na którym to filmie było :?

___________
Wzajemna lekka niechęć, dzieląca oba oddziały, tliła się cicho, nie podnosząc głosu.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 7 lipca 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Jest już 3 ci oficjalny filmik

http://www.mightandmagicgame.com/teaser/us/archives.php?mois=7&annee=2005#11570

............................
Jak obejrze to dopiszę coś o nim :wink:

[EDIT]

Ehhhhh ....
Nic nowego :!: Wszystko już było ....

Jest jednak moje małe przypuszczenie ... Fabrycjusz nazywa Jednostki : Archanioł i Diabeł (a nie arcydiabeł) ... Możliwe więc , że jest to wyjaśnieniem czemu Archanioł rozwala Diabełka w 2 ciosach ... Wspomina też , że Diabeł to b. silna jednostka (czego na tym filmiku nie widać IMO )

Ponieważ Fabrice ma "specyficzny akcent" zamieszczam tu to co mówi na filmiku :

Fabrice (powiedział :) ) (cytat):

We are now coming to the final part of the demo, the battle screen, where most of the game is played. There is lots to watch here, and lots that are not yet displayed. The first thing of course is that units are living and breathing, and you will see them very close up. As in other screens, we are not showing much interface here, almost none actually ! Of course later there will be a grid, a choice of actions, and also a new element to plan your moves.

You can see that the battlefield is very small. We want battles to be much faster when armies are small. You can see also that the hero is behind the army line, he's not directly on the battlefield. But he can gain skills to directly attack the enemy units like here.

I started the fight, but now its up to the demons to attack - and they have a very strong army. Succubis, nightmares... And the strongest of all is the hero of course, with devastating spells, like this meteor storm.

Now he killed the last of my archers, and my poor griffins will not even have time to think, with the devils' attack here. So now I'm only left with my archangel and my hero.

But this is a strategy game, by making the good decisions, I can still turn the tide of war. I will use my archangels' special power to resurrect the griffins. They will do a special attack, a battle dive : they will exit the field to come back later. I also have to choose the good spell with my hero : this one will even the odds.

The demon hero will prepare the demons for the classical Heroes of Might & Magic fight : good vs evil, angels vs devils. Let's see how it turns out. Devils are very strong, but angels should win this face to face fight. And my griffins come back to crush the remaining succubis.

With just a few good moves, I was able to destroy the enemy army. But over the course of the scenario of Heroes 5, you will have twists and surprises. Here comes a big one to the rescue of the demon hero !

This is the end of the demo of Heroes of Might & Magic 5. You've just seen a small part of the game. Two races are shown here : humans and demons, four others have yet to be revealed, with one being new for the fans. There is also much to talk about, like the multiplayer modes, all of this will be revealed in the coming months, until the release of the game, early next year.

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hellburn



Dołączył: 27 maja 2004
Posty: 164
Skąd: z pustynnych rejonów Bracady

Wysłany: 7 lipca 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

diabłów jest mniej dlatego przegrywają ;)
zastanawia mnie to wtargnięcie smoka na pole bitwy. dziwne troche...

___________
Damn!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Szon



Dołączył: 26 maja 2005
Posty: 164
Skąd: Katowice

Wysłany: 7 lipca 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Hmn... tak jak mówiłem trzeci filmik ukazał się w czwartek :P łatwe do przewidzenia :)

Nie zdziwiłem sie specjalnie że pokazą to zco już w sieci widzać od miesiąca ale w kocu teraz jest to oficlanie :P ale co to za róznica ?

Moje powtórzone wrażenia po filmiku... hmn... podobają mi sie efekty czarów i ich animacje zwłaszcza deszcz meteorytów jest genialny :)

Co do reszty nie będe sie powtarzał....

Mnie tez ciekawi po do ten smok sie pojawia :? czy to znaczy że ta walka sie nie skoczyła czy o co chodzi :? troche nie zrozumiałe :? ma ktos jakis pomysł ?? jedyne co mnie przychodzi do głowy to to że po każdym zabitym bohaterze pojawia się jakiś smok lub jakas jednostka która musimy pokonać by ostatecznie bohatera pokonać inaczej może tak jak w czwórce można go wskrzesić ?? zastanawiające ze w trailerze również był mniej więcej ten sam efekt ... pokonany bohater przyzywa smoka by... ?? no własnie po co ??

___________
Wzajemna lekka niechęć, dzieląca oba oddziały, tliła się cicho, nie podnosząc głosu.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hardack



Dołączył: 13 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Nowy Targ

Wysłany: 7 lipca 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Ten filmik jest dziwny... Począwszy od atakującego bohatera poprzez dziwny atak łuczników i gryfów kończywszy na przylocie martwego smoka. :? Ale moje ogólne wrażenie jet pozytywne. Ten smok to może poprostu ostatnia szansa ratunku? Co on oznacza i czy jest silny wogule? Czy walczy?

Cytat:
Here comes a big one to the rescue of the demon hero !


Czy ten smok ratujący tył** to "umiejętność" bohaterów wojowników? Troche to wszystko zagadkowe. A wasze opinie na ten temat?

___________
Głupiec głupcem pozostanie a mędrzec geniuszem się stanie.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 7 lipca 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję , że to zdolność ...

Fabrice powiedział wcześniej , że "w grze pojawią się niespodziewane losowe zdarzenia , dzięki którym już wygrana bitwa może okazać się przegraną" ....

Oczywiście ludzie na oficjalnym forum nie byli zbyt pozytywnie do tego nastawieni :)

Cóż pojawienie się smoka pozostaje nadal zagadką .... Prawdę mówiąc miałem nadzieję , że coś Fabrice o nim powie w tym oficjalnym filmiku ...a tu nic nowego :(

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 15 sierpnia 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Witam was man pytanko:
Skąd pobrać filmik, w którym jest ta scena:


[url]http://img175.imageshack.us/my.php?image=864314jo.jpg [/url]

A czy jest też filmik, w którym widać "kościatego strzelca" :?:
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 17 sierpnia 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Anonymous (cytat):
Witam was man pytanko:
Skąd pobrać filmik, w którym jest ta scena:


[url]http://img175.imageshack.us/my.php?image=864314jo.jpg [/url]

A czy jest też filmik, w którym widać "kościatego strzelca" :?:


Nie, takich filmików nie ma - są to tylko screeny przygotowane przez twórców H5.

Adresy do wszystkich filmików można znaleźć tu -> http://h5.heroes.net.pl/read.php?ids=29&xtest=1


BTW: na przszłość proszę o nie używanie foratowania txt w całym poście tylko po to, aby ładniej wyglądał.


Zdravim

MiB

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.