Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-20 11:58:15
Autor Wiadomość
Bazyl



Dołączył: 21 października 2004
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 23 października 2004     Might & Magic IX Odpowiedz z cytatem

Dla mnie 6 najlepsza :P

Ech marzenia slodkie jakby ktos zrobil kiedys remake 6 z grafika chocby tak kiepska jak w 9
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Rabican



Dołączył: 21 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: wioska Cecenowo w północnym Avlee (to prawda, że ludzie porozumiewają się tam za pomocą chrzą

Wysłany: 27 października 2004     Might & Magic IX Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem siódemka jest lepsza, bo jest więcej klas postaci, wybór światło/ciemność itp., choć obszar gry w sumie jest mniejszy. Co do grafiki: mi taka nie przeszkadza, chociaż gdzieś tak do poziomu Wizardry 8 nie zaszkodziłoby jej podnieść...

Ale to wszystko jeden wielki OFFTOPIC. Jeśli ktoś jeszcze chce dyskutować o wyższości jednej części MM nad inną, niech utworzy nowy temat.

___________
Nie mam strony w necie, jednak pozwolę sobie tu (bo gdzież lepsze miejsce?) zareklamować stronę Acida, czyli Kwasową Grotę, którą znaleźć można pod adresem www.acidcave.prv.pl . Polecam ją tym, którzy uważają, że science fiction do serii MM nie pasuje.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mortai



Dołączył: 7 maja 2004
Posty: 164
Skąd: Bogate Miasto Hanzetyckie

Wysłany: 5 stycznia 2005     Might & Magic IX Odpowiedz z cytatem

Powtarzam się: EMPIK w Gdańsku na dworcu głównym. Tam dostałem M&M 9.
___________
HoMM sweet HoMM

Powiedzcie, kogo mam zlikwidować. Z chęcią pomogę... :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Avonu de Odihs



Dołączył: 9 czerwca 2005
Posty: 164
Skąd: Z grodu Gryfa

Wysłany: 5 lipca 2005     Might & Magic IX Odpowiedz z cytatem

Mortai (cytat):
Mam taki problem:
Gdzie jest włócznia Kogośtam? (nie pamietam jak on się nazywa)(tego dziedka przy bramie Arslegardu czy jakoś tak :D )


Ponieważ nikt nie udzielił odpowiedzi na to pytanie (jeśli taka była, to przepraszam wszystkich poszkodowanych), postaram się odpowiedzieć.
Pewnie Mortai już dawno przeszedł tą grę i wie, że włócznia nie jest potrzebana. Jednak ona istnieje i zawsze znajduje się w tym samym miejscu - w Inveta Storca (leży to za bramami Tronheim). Jest w skrzyni w podłodze w bibliotece.

Teraz kilka zdań dla tych, którzy UWAŻNIE śledzili fabułę gry.
1. Pamiętacie fragment przepowiedni, że Chedian zostanie zjednoczony przez potomka jarlów?
2. Pamiętacie młodego księcia, któremu trzeba było załatwić pracę w cyrku? :)
3. W Inventa Storca, w bibliotece jest ciekawa notatka, mówiąca o tym, że daleko na południu (chyba na południu) istnieje Iglica, wzniesina przez "bogów" dla pewnego króla. Miała ona w przyszłości pomóc w walce z "demonami".

Otóż wypisałem to, bo znalazłem w Internecie kilka wątków, które miały się znaleźć w MMX, napisanych przez Tima Langa (Tamura Lenga :D ). Chedian miał być zjednoczony przez potomka Kiry oraz jarla Thjorgardu (zapomniałem jak się zwał), Nicolai miał odegrać ważną rolę w tej grze, a Iglica chyba też nie była wspomniana przypadkie.
Niestety zarys fabuły został ustalony jeszcze podczas tworzenia MM9, a więc nie wiadomo czy Ubisoft cokolwiek z tego wykorzysta. "Choć kto wie?", że zacytuję pewnego ważnego bohatera MM, który podobno zginął.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Misza



Dołączył: 31 sierpnia 2000
Posty: 164
Skąd: okolice Warszawy

Wysłany: 17 sierpnia 2005     Might & Magic IX Odpowiedz z cytatem

Gdyby ktosik nie zauwaył to w sierpniowym nr CD Action jest dodana MM IX.

Ja kupiłem :)

___________
Ludzie nie potykają się o góry, lecz o kretowiska...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Aryene



Dołączył: 22 stycznia 2005
Posty: 164
Skąd: tam gdzie diabeł mówi dobranoc...

Wysłany: 17 sierpnia 2005     Might & Magic IX Odpowiedz z cytatem

To doskonale ukazuje jak wspaniała była ta gra. W końcu wypuszczenie jej w CDA po tak krótkim czasie mówi samo za siebie :P

Kupiłam, bo kupuję zawsze, ale grać raczej nie będę. Szkoda życia :P

___________
Najgorzej jest poznać własne bóstwo...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
mah



Dołączył: 29 października 2002
Posty: 164
Skąd: Między Górze

Wysłany: 17 sierpnia 2005     Might & Magic IX Odpowiedz z cytatem

Miszo, jesteś nieoceniony.

Dzięki za ten news, będe musiał się przejść te kilka kilometrów do kiosku, mam nadzieje, że gra będzie tego warta...
... napewno uzupełni moją kolekcje :)

___________

Imię twe – Patriota,
Kto nie zna korzeni, ten nie zrozumie
W sercu ogień nie zgasł,
Kto nie z nami, ten przeciw nam !



АРИЯ - Патриот
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Avonu de Odihs



Dołączył: 9 czerwca 2005
Posty: 164
Skąd: Z grodu Gryfa

Wysłany: 17 sierpnia 2005     Might & Magic IX Odpowiedz z cytatem

Misza (cytat):
Gdyby ktosik nie zauwaył to w sierpniowym nr CD Action jest dodana MM IX.


Kłopot w tym, że już się ukazał wrześniowy CDA.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.