Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-25 8:35:16
Autor Wiadomość
Grenadier



Dołączył: 20 lipca 2000
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 28 czerwca 2005     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

tse tse i inni z wawki - więc 1 lipca cza by się stuknąć qflem soku. Ja będę od rana w stolycy, załatwię i ustalę co mam ustalić, coby wam niepotrzebnie czasu nie mitrężyć i popołudniu sie spotkamy. Jak dla mnie łoaza jest kól, więc może tam. 16? 17? Kto dojdzie będzie mile widziany - w końcu taka atrakcja, Gren w Stolicy ;P
Aha, w sobotę z rańca ruszam dalej, więc sobota juz beze mnie niestety :(

___________
Będziemy się żegnać...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
tse tse



Dołączył: 12 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Białobrzegi n. Pilicą

Wysłany: 30 czerwca 2005     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Tożek właśnie napisał, że w piątek tylko do 17 :?
___________
Hattrick VII.42 - moja liga
Pilica piłkarska stolica :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Grenadier



Dołączył: 20 lipca 2000
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 30 czerwca 2005     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

A mi się porypało trochę. O 19.25 mam pociąg do Poznania, więc będę do tej godziny, ale możemy spotkac się wcześniej. O 15 np. ??
___________
Będziemy się żegnać...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 1 lipca 2005     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Tak przy okazji... jak to z dwójką młodych było.

Pamiętam pierwsze spotkanie z Jaskiniowcami w Byczynie. Przywitali nas z browarami w łapie i powiedzieli, że trzeba godzinę wracać żeby samemu kupić. Po kilku próbach rozmowy poszedłem na boisko, siedziałem przy bramce i zajadsając kanapkę patrzyłem na gwiazdy. I tak mniej więcej było na pierwszym spotkaniu. Następne dni, spotkania już się same ułożyły :).

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hubertus



Dołączył: 21 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 17 sierpnia 2005     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Szykuje się mała okazja do spotkania, jak wiadomo Gren wyjeżdza za granicę i będzie z tego powodu w Stolycy, zlocik odbędzie się w piątek 26 sierpnia o godzinie 17.00 w Oazie.
Zapraszamy ofkorz również osoby z poza Warszawy, to ostatnia szansa na spotkanie z Kanclerzem przed Jego podróżą!

___________
"Czy to jest wina ogrodnika, że tulipany schną w wazonie?"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.