Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-25 22:12:15
Autor Wiadomość
Eon



Dołączył: 16 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: ..zza wydm przy ognisq...

Wysłany: 9 marca 2004     Moderatorzy Karczmy! Odpowiedz z cytatem

Temat ten jest, przede wszystkim, przeznaczony wypowiedziom moderatorów Karczmy 'Pazur Behemota' - ich przemyśleniom/pomysłom, co do ewolucji tawerny tejże. Jeżeli masz coś ważnego do zakomunikowania (zapytania), zacny Forumowiczu, możesz też tutaj, w zwięzłych słowach, to umieścić.
Lecz głównym celem tego tematu ma być konstruktywna rozmowa nt. udoskonalania Karczmy.
Tak też..: Sewrey-u, Farmerus-ie, AtakeeR-ze, Grenadier-ze, WWalker, Enleth, @lan-ie, Hexe, Eonie.. (moderatorzy na dzień 8 II VII A.C.C.) - dzielcie się swymi przemyśleniami, co do Karczmy. Na wstępie proponuję podział obowiązków.

___________
Cytat:
"Wiedzcie to, bracia moi umiłowani. Każdy człowiek ma być prędki do słuchania, nieskory do mówienia, nieskory do srogiego gniewu;"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Farmerus



Dołączył: 8 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: ciało z Wrocławia; serce z Taur Urgos; dusza wciąż błądzi

Wysłany: 9 marca 2004     Moderatorzy Karczmy! Odpowiedz z cytatem

No i piknie :).

Bardzo cieszy mnie fakt, iż możliwe jest zgrupowanie karczemnych topiców w oddzielne podfora, o tematyce z grubsza podobnej.

jOjO (cytat):
dlatego rozważcie, może warto Karczmę rozbudować?
uporządkować?
wszak subfora, tfu! nowe izby mogłyby powstać...


Dawno juz było to potrzebne.

W pierwszej więc kolejności, trza podumać nad sensownym jakimś podziałem na rzeczone izby nowe...


Moja propozycja:

1) ankiety - tematy dowolne, ale nich już wszystkie będą razem (od czegoś trza zacząć :))
2) o muzyce (kilka topek o tym jest)
3) dysputy okołofilozoficzne, tmaty niekonkretne i rozmyte (wszelkie dobra i złą, miłości, trudne pytania, sny, życie jest pikne...)
4) o książkach konkretnych i autorach takich tyż (jest tego też trochę - achaja...)
5) o sztuce ogólniej (poezja, malarstwo, film, komiksy? :D...)
6) lekkie i humorzaste (malutkie zboczenia, humor jaskiniowy, nicki...)
7) poważnie, bieżąco i jaskiniowo (połączenie, bieżące sprawy, problemy, rok minął...)
8 ) topki niepoważne, pseudoprywatne (my own topic, McDudekus powraca, sprawa imperium vs Voldo), ciekawostki, pozostałe...



Co sądzicie o takim, przykłądowym podziale?
Co dodać, co ujać, co zmienić?

Trza od razu myśleć o nazwach siakichś odpowiednich dla tych podfor...


Pozostawiam Was z myślami :)

Pozdrawiam


P.S.
Najlepiej, żeby kazdy z modów zajął się osobnym, swoim własnym podforum.
Nie wykluczam to uczywiście wzajemnych ingerencji (np: podczas nieobecności jednego z modów) i pomcy wzajemnej, ale za daną domenę, odpowiedzialny byłby głownie gospodarz jej - i w razie zdań rozbieżnych, jego słowo byłoby ważniejsze :). Tak, coby zapobiec kłotniom...

___________
nie ma lekko
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Emi



Dołączył: 25 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Zgorzelec

Wysłany: 9 marca 2004     Moderatorzy Karczmy! Odpowiedz z cytatem

Nie robic pod for do karczmy!!!. Bedzie 10 pod forum a na kazdym bedzie po 3-4 tematy:/. Jak bedzie bardzo dokladna segragacja to trzeba bedzie klikac z 5 razy zanim wejdzie sie w jakis temat:/

PS. nie jestem moderatorem ale nie moglem sie powstrzymac od odpowiedzi. Przeciez forum jest dla jaskinowcow a nie tylko dla moderatorow.

___________
Jestem potworem
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Farmerus



Dołączył: 8 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: ciało z Wrocławia; serce z Taur Urgos; dusza wciąż błądzi

Wysłany: 9 marca 2004     Moderatorzy Karczmy! Odpowiedz z cytatem

Emi (cytat):
Przeciez forum jest dla jaskinowcow a nie tylko dla moderatorow.

I jako jaskiniowiec właśnie, największą potrzebę podforów widzę!

Trudno jest się połapać w 30tu (i więcej, z czasem) tematach!
Te z dołu, dawno nieodiwedzane zapomnieniu ulegaja - właśnie dlatego, że tak mocno w dole są.
Zamknięte koło sie tworzy - im coś dawniej nieodwiedzane, tym ma mniejszą szansę na odwiedziny czytelnika.

Podfora potrzebne są.

Oczywiście, jeśli liczba 8śmiu uznana jest za zbyt dużą, można ją ograniczyć do 4-6ciu, poprzez połączenie powyżej przeze mnie zaproponowanych...

To jest do uzgodnienia.

Jednak nie poprę nigdy zdania, by pozostawić chaos, jaki panuje obecnie.
Jak każda istota, tak i ja mam ograniczenia co do tego, ile mogę objąć.
A Karczma już dawno przekroczyła tą granicę...


Pozdrawiam


P.S.
5ciu klików się nie obawiaj. Kolejnych podziałów nie będzie już (prawie) napewno :).

___________
nie ma lekko
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ann



Dołączył: 15 lipca 2002
Posty: 164
Skąd: Ci^&%$ce

Wysłany: 9 marca 2004     Moderatorzy Karczmy! Odpowiedz z cytatem

Farmerus utrafił w sedno - dawno nieodwiedzane topiki sa nieodwiedzane, bo sa na samym dole listy - a to zniecheca od pisania w nich, bo fto to bedzie kciał czytać. Potworzyć podfora - odświeży się Karczma.

Tak rzekłam ja, Ann i basta*



Ćwiczę pewność siebie:)

___________
Ludzie myślą czasem jak zabić czas, a to czas ich zabija.
Alfons Allais
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
@lan



Dołączył: 26 listopada 2003
Posty: 164
Skąd: Chwilowo Gdańsk ;)

Wysłany: 9 marca 2004     Moderatorzy Karczmy! Odpowiedz z cytatem

Farmerus (cytat):
Moja propozycja

Moim zdaniem - za dużo ;) ! Trzeba to jakoś zorganizować, by nadmierna ilość forum nadmiernie nie wydłużała czasu ich przeglądania, co również może spowodować w nich stagnację.
Ale Twoje propozycje są dobre, więc co ja bym zmienił:
ad1) a co zrobić, gdy ktoś założy ankietę w temacie związanym z muzyką - dać do muzyki czy ankiet ;) ? Myślę, że "izba" bez określonej tematyki może pogłębić chaos.
ad8) dodałbym do lekkich i humorzastych, bo tematyka może być trudno podjąć decyzję.
Nie wiem, jaka jest opinia pozostałych co do ilości izb, ale gdyby nadal (6) było za dużo, to można jeszcze rozważać połączenia (w rozmaitych konfiguracjach) 2), 4) i 5).

___________
"Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty."
A. Sapkowski
Jabber | Przewodnik po IJB | Histmag
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ghost



Dołączył: 25 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: ...no właśnie?

Wysłany: 9 marca 2004     Moderatorzy Karczmy! Odpowiedz z cytatem

Jejku - jeśli dla was 30 tematów to za dużo by się w nich połapać... Może od razu - na każdym podforum będzie po jednym temacie - będzie przecież ładnie, czysto, przejrzyście...
___________
Zaśmiecam język z lubością
Znieprawiam, do złego kuszę
Zakusy mam bolszewickie
I sączę jad w młode dusze


fragment wiersza J. Tuwima
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 9 marca 2004     Moderatorzy Karczmy! Odpowiedz z cytatem

A do tego co powiedział Ghost. Bo zupełnie się z nim zgadzam.

Ja potrafiłem zajrzeć również w dolne partie i wyciągnąc kilka tematów na wierzch, jeżeli przez niektórych to niezostało zauważone, to już nie mój problem.

Jestem pewny, że gdyby ktoś miał coś do powiedzenia na dany temat to by powiedział bez względu na to czy jest na dole czy na górze.

Owszem są osoby, które nie schodzą na dół, bo im się nie chce, ale to też nie mój problem. A tworzenie podforum dla mnie jest, przynajmniej na razie zbyteczne :P

Jak ktoś chce żeby dolny temat znalazł się znów na wierzchu to niech napisze tam cościekawego albo jakąś nowinke :].

Pozdro
Kosnik King, 19 Skryba Imperium Kinugów

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 9 marca 2004     Moderatorzy Karczmy! Odpowiedz z cytatem

Farmerus (cytat):
Moja propozycja:

1) ankiety - tematy dowolne, ale nich już wszystkie będą razem (od czegoś trza zacząć :))
2) o muzyce (kilka topek o tym jest)
3) dysputy okołofilozoficzne, tmaty niekonkretne i rozmyte (wszelkie dobra i złą, miłości, trudne pytania, sny, życie jest pikne...)
4) o książkach konkretnych i autorach takich tyż (jest tego też trochę - achaja...)
5) o sztuce ogólniej (poezja, malarstwo, film, komiksy? :D...)
6) lekkie i humorzaste (malutkie zboczenia, humor jaskiniowy, nicki...)
7) poważnie, bieżąco i jaskiniowo (połączenie, bieżące sprawy, problemy, rok minął...)
8 ) topki niepoważne, pseudoprywatne (my own topic, McDudekus powraca, sprawa imperium vs Voldo), ciekawostki, pozostałe...


well, sądzę że ankiet wydzielać osobno nie trza - te zwariowane trafią do lekkich

dysputy wogle chetnie bym widział w Kafeterii, obok felietonów

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Faramir



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: za chwilę Poznań

Wysłany: 9 marca 2004     Moderatorzy Karczmy! Odpowiedz z cytatem

Co najmniej godzina mi mija zanim zobaczę co nowego się na Forum dzieje, a to - na modemie - jest naprawdę sporo. Nowe podfora w Karczmie spowodowałyby, iż doszło by kilka nawet dodatkowych minut do tego. Za dużo tego będzie! I na pewno nie aż tyle, ile Farm proponuje. Moim zdaniem wystarczyłyby:

- o ogólnie pojętej kulturze (muzyka, literatura, poezja, etc.)
- o sprawach jaskiniowych ("Połączenie" , "Sukces IJB" , "Humor jaskiniowy"...)
- o wszystkim innym ("My own topic" , "Narodowy Test Inteligencji" etc.)

Jeślibybyło tego więcej - byłoby to zbyt rozdrobnione.

___________
Często i gęsto!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ghost



Dołączył: 25 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: ...no właśnie?

Wysłany: 9 marca 2004     Moderatorzy Karczmy! Odpowiedz z cytatem

Faramir ma rację - nadmierna segregacja i próba uporządkowania wszystkiego prowadzi do chaosu. Nie dość, że forum będzie się długo ładowało, to jeszcze nie będzie trudno się połąpać w tematach, a będzie trudno połapać się w podforach.
___________
Zaśmiecam język z lubością
Znieprawiam, do złego kuszę
Zakusy mam bolszewickie
I sączę jad w młode dusze


fragment wiersza J. Tuwima
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hisime



Dołączył: 7 lutego 2004
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 9 marca 2004     Moderatorzy Karczmy! Odpowiedz z cytatem

Ja tylko chcę rzec, że mnie jest szalenie miło iż tfurczość ma jest zaliczan a do niepoważnych i wszystkich innych i nikt nie postrzega jej jako poezji.....
poza tym róbta co chceta

___________
nosce te ipsum
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hexe



Dołączył: 14 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław / Bielsko

Wysłany: 9 marca 2004     Moderatorzy Karczmy! Odpowiedz z cytatem

Witam,

Mr_Rabbit (cytat):
Ja potrafiłem zajrzeć również w dolne partie i wyciągnąc kilka tematów na wierzch, jeżeli przez niektórych to niezostało zauważone, to już nie mój problem.
Jestem pewny, że gdyby ktoś miał coś do powiedzenia na dany temat to by powiedział bez względu na to czy jest na dole czy na górze.


Jeśli chodzi o tę sprawę, to ja się czasem obawiam "odkurzać" stare tematy. Jak coś nowego w temacie można dodać - OK, ale już widziałam przypadek objechania delikwenta za niepotrzebne odświeżanie starego tematu.
Więc z tym ostrożnie...

Poza tym, jak to jest ze starymi topicami? Czy one nie są usuwane (archiwizowane)? A jeśli nie, to czy nie powinny..?
Hm, choć z drugiej strony, zawsze istnieje możliwość, że ktoś nowy (albo i nie) zechce dodać coś od siebie (myślę o Mr_Rabbit'cie :).

Podział Fara jest, IMO, zbyt ogólny. Ja bym osobiście nie wiedziała, w którym podforum szukać interesującego mnie tematu...

Co do podziału zaproponowanego przez Farma... Mogą być problemy z zakwalifikowaniem konkretnych tematów do jednej kategorii...

Ale tak poza tym - myślę, że jest okej. Byleby właśnie nie trzeba było pięć razy klikać, by się do konkretnego posta dostać :).

Pozdrawiam,
Hexe

___________
Earth is full. Go home.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 9 marca 2004     Moderatorzy Karczmy! Odpowiedz z cytatem

Mr_Rabbit (cytat):
Ja potrafiłem zajrzeć również w dolne partie i wyciągnąc kilka tematów na wierzch, jeżeli przez niektórych to niezostało zauważone, to już nie mój problem.


jasne, że nie Twój
dlatego się tym zająć kcą moderatorzy
ot co

a forum w którym zaczyna być groch z kapustą często zniechęca
miast zachęcać zniechcają...

a ogólniej

Imperium już dawno przekracza rozmiary rormalnej aktywności internauty
pora wybierać - jak w ulegałkach ;) - a łatwiej wybierać, jak tematy - nawet szeroko rozumiane - są łatwiejsze do odszukania

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ann



Dołączył: 15 lipca 2002
Posty: 164
Skąd: Ci^&%$ce

Wysłany: 9 marca 2004     Moderatorzy Karczmy! Odpowiedz z cytatem

Dla ludzi bojacych się wieloklików istnieją takie opcje szukania postów jak kalendarzyk - co nowego w danym dniu - i moja ulubiona (choc czasem "oszukująca") zobacz posty od ostatniej wizyty.

Wypowiadam sie teraz o Karczmie (inne "fora" sa w wiekszym czy mniejszym stopniu uporządkowane) - Topiki tu istniejace maja tendencje do puchniecia - kilka podstron to minimum - i topiki te dodatkowo moga byc zakładane przez liczne grono uzytkowników - Karczma bedzie rosła - to nie jest martwe miejsce - nie wyobrażam sobie Karczmy za rok, jeżeli teraz - jak czas ku temu ostatni - nie weźmie się tego całego i w jakieś ryzy nie wrzuci.

___________
Ludzie myślą czasem jak zabić czas, a to czas ich zabija.
Alfons Allais
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 9 marca 2004     Moderatorzy Karczmy! Odpowiedz z cytatem

"Quizy i zagadki"

Widzę, że jednak się nie pomyliłem co mnie cieszy :D

Jak widać można zaglądać również w stare tematy, ale zwracam się z prośbą do moderatorów. Taki temat ja kQuiz i zagadki. Ejj, no sory, chyba pora zrobić tu porządek, a potem myśleć o tym czy trzeba zrobić podfora.

Nie chce się czepiać. Ale chcecie wprowadzać zmiany na "śmietniku". Bardzo mi się tu podoba, ale chyba najwyższa pora zrobić porządek. Najpierw przejżeć co mamy na Karczmie. Potem się pomyśli. :D

Pozdro
Kosnik King, 19 Skryba Imperium Kinugów

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Farmerus



Dołączył: 8 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: ciało z Wrocławia; serce z Taur Urgos; dusza wciąż błądzi

Wysłany: 9 marca 2004     Moderatorzy Karczmy! Odpowiedz z cytatem

@lan (cytat):
Farmerus (cytat):
Moja propozycja

Moim zdaniem - za dużo ;) !
[...]
ad1) a co zrobić, gdy ktoś założy ankietę w temacie związanym z muzyką - dać do muzyki czy ankiet ;) ? Myślę, że "izba" bez określonej tematyki może pogłębić chaos.

ad8) dodałbym do lekkich i humorzastych, bo tematyka może być trudno podjąć decyzję.

Nie wiem, jaka jest opinia pozostałych co do ilości izb, ale gdyby nadal (6) było za dużo, to można jeszcze rozważać połączenia (w rozmaitych konfiguracjach) 2), 4) i 5).


Trafne spostrzeżenia :). Przemawia do mnie ta argumentacja :).

I wydaje mi się, że 6 podfor będzie dobrą liczbą - jak na razie :). Choć z czasem można ich dodać więcej (jeśli potrzeba zajdzie), lub zmniejszyć ich liczbę - gdy będzie trzeba :).
Nawet uwzględniajac:
Mr.Rabbit (cytat):
Nie chce się czepiać. Ale chcecie wprowadzać zmiany na "śmietniku". Bardzo mi się tu podoba, ale chyba najwyższa pora zrobić porządek. Najpierw przejżeć co mamy na Karczmie. Potem się pomyśli.

Gdyż, choćby i część topek zamknąć przyszło, zmniejszajac tym samym ich liczbę koniecznie pamiętać trzeba o:
Ann (cytat):
Karczma bedzie rosła - to nie jest martwe miejsce - nie wyobrażam sobie Karczmy za rok

Teraz topek jest 30. Pół roku temu było 10. Za rok będzie 50? 100?

Dlatego, podziału trzeba dokonać już teraz, póki do upchnięcia mamy topek 30 (20-25 po porządkach), a nie więcej.
To wszystkim ułatwi korzystanie ze zbiorów tu zawartych!

Trza patrzeć perspektywicznie :).

___________
nie ma lekko
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Eon



Dołączył: 16 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: ..zza wydm przy ognisq...

Wysłany: 10 marca 2004     Moderatorzy Karczmy! Odpowiedz z cytatem

Mr_Rabbit: Jeden powie: "Ale śmietnik!!!", a ftoś inny "Nie ma jak archiwum działalności Karczmy dostępne dla każdego, szczególnie nowym..". Na przykład "Quizy i zagadki" zamknięte zostały za dublowanie tematów.. lecz temat umrze śmiercią naturalną, za jakiś czas..
Zmainy są potrzebne, a przede wszystkim na śmietnikach.. tzn. - archiwach..

___________
Cytat:
"Wiedzcie to, bracia moi umiłowani. Każdy człowiek ma być prędki do słuchania, nieskory do mówienia, nieskory do srogiego gniewu;"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 10 marca 2004     Moderatorzy Karczmy! Odpowiedz z cytatem

Z całym szacunkiem dla wszystkich jaskiniowców....
Archiwum, a śmietnik to jest różnica.
Jestem tu nowy i nie mi decydować co i jak. Decyzja należy do moderatorów. Ja tylko powiedziałem co o tym myśle.

Pozdro
Kosnik King, 19 Skryba Imperium Kinugów

Cytowanie posta, bezpośrenio poprzedzajacego Twą wypowiedź nie jest konieczne :). I tak, kazdy wie komu odpowiadasz:)

Farmerus :D

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Farmerus



Dołączył: 8 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: ciało z Wrocławia; serce z Taur Urgos; dusza wciąż błądzi

Wysłany: 10 marca 2004     Moderatorzy Karczmy! Odpowiedz z cytatem

Eon (cytat):
Zmainy są potrzebne, a przede wszystkim na śmietnikach.. tzn. - archiwach..

To mi podsuneło pomysł podfora 7mego (coby czynić zadość, naszej regule nieusuania niczego, czego usuniecie nie jest absolutnie konieczne)...

7) Topki wymarłe i/lub zamknięte vel archiwum...

Z czasem będzie to topka mocno rozbudowana, aj fink...

Mr.Rabbit (cytat):
Jestem tu nowy i nie mi decydować co i jak. Decyzja należy do moderatorów. Ja tylko powiedziałem co o tym myśle.

Zdanie Twoje jest oczywiście pod uwagę brane - zwłaszcza, że modzi niedoświadczeni są jeszcze a i na głosy ludu nie ogłuchłe :).
Dlatego cieszę się, z Twej krytyki, konstruktywnej!

Jeno, prośbę bym miał:

Rzuć no tu listę topek, które (wg. Ciebie) na śmeitnik się nadają :).

Wiem, że na łątwizę idę, aleć widać, żeś ty zorientowany w temacie.
Za pomoc feńks from de mołntajn :).


Pozdrawiam

___________
nie ma lekko
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 10 marca 2004     Moderatorzy Karczmy! Odpowiedz z cytatem

Drugi temat na który zwracam uwagę, to: "co w osadzie piszczy"...

Poprzednio zaś był: Quizy i zagadki

A dalej?

P.S.
Poprzestań proszę na tym poście...
niech to bedzie post lista :).

I masz prawo, a nawet obowiązek zedytowania tego posta - łącznie z kasacją moich wstawek :)

Farmerus


W porządku... jak coś znajdę, to tu dopisze :D
Topic: Życzenia. To samo jest w toastach :D, ale mogę się mylić :roll:

Pozdro

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 10 marca 2004     Moderatorzy Karczmy! Odpowiedz z cytatem

Farmerus (cytat):
7) Topki wymarłe i/lub zamknięte vel archiwum...

ekhm...
to po to kcemy zrobić porządek w 6 izbach, żeby dodatkow mieć 7. do robienia tam totalnego bałganu?

tematy wymarłe, a niech! ;), zamykać
tematy zamknięte z natury rzeczy lecą na doł listy, czyli do swoistego! archiwum

no i wogle, to pora na te nazwy klimatyczne / opisy rozwiniete / ew. przydział odpowiedzialnych

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Farmerus



Dołączył: 8 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: ciało z Wrocławia; serce z Taur Urgos; dusza wciąż błądzi

Wysłany: 10 marca 2004     Moderatorzy Karczmy! Odpowiedz z cytatem

SPRAWA ORGANIZACYJNA DLA MODÓW


Proszę o trzymanie się zasady:

NIE USUWANIA TOPEK ŻADNYCH
JEŚLI UZNAJECIE JĄ ZA WYMARŁA, ZAMKNIJCIE JĄ, ALE NIE USUWAJCIE



Do usuwania kwalifikują się jeno pojedyncze posty, będące:

- wulgarne
- obraźliwe
- kompletnie nie na temat, a przy tym bez wartości


W razie wątpliwości jakowyś zwracajcie się do:

- jOjA
- Grenadiera (jako doświaddczonego moda)
- Ataaker'a (jako doświaddczonego moda)
- Sewrey'a (jako doświaddczonego moda)
- MNIE... - jako tymczasowego szefa modów, z nadania jOjA :oops:



Pozdrawiam :)

___________
nie ma lekko
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 10 marca 2004     Moderatorzy Karczmy! Odpowiedz z cytatem

Farmerus (cytat):
W razie wątpliwości zwracajcie się do:


Farmerusa - szefa Karczmy od teraz - glaturacje! i gromkie brawa przechodzące w owację na stojąco!!!

- Grenadiera (jako doświaddczonego moda)
- Ataaker'a (jako doświaddczonego moda)
- Sewrey'a (jako doświaddczonego moda)

a jak już całkiem nie uredzi
to do mie...

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 10 marca 2004     Moderatorzy Karczmy! Odpowiedz z cytatem

A ja??
hahahaha.....

A tak na serio to gratulacje dla wymienionych osób. Zapraszam jednocześnie do robienia porządków. Poukładajmy tą tawernę w całość.
Ja zrobię co będę mógł (jak w przypadku tych tematów), ale to na Was leży największa odpowiedzialność ;).

Pozdro
Kosnik King, 19 Skryba Imperium Kinugów

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.